Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Планування кар'єри

Проект «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок»

Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія» спільно з Київським міським центром зайнятості, в 2008 році започаткували проект «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок». Ексклюзивний цикл заходів спрямованих на профорієнтацію молоді міста складається з 3 занять.

Інтерактивна форма проведення занять дозволяє розставити акценти в питанні вибору професій, та їх актуальності на ринку праці в сучасних умовах.

 

На першій зустрічі особлива увага приділяється таким важливим темам:

Всі бажаючі проходять експрес-тестування на виявлення схильності до певного роду занять та професій.

 

Друга зустріч присвячена діловим іграм. Участь у цих іграх, допомагає виявити лідерські якості учасників. Їх пріоритети і цінності при виборі певних життєвих кроків, схильність до лідерських якостей та інше…

 

Народна мудрість свідчить: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Тому на третю зустріч для візуалізації певної професії, ми запрошуємо викладачів та студентів Київських професійних учбових закладів. Вони розповідають про свій навчальний заклад та про професії, яким навчають в училищі. Також гості демонструють слухачам вміння та навички професії якій вони навчаються (продавця, декоратора вітрин, парикмахера, тощо).

Всі бажаючі мають можливість створити щось власними.

Відео ряд від Міського центру зайнятості робить ці зустрічі максимально цікавими.

 

Проект «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок» продовжується, і ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в циклі цікавих і корисних заходів.

 

http://new.msmb.org.ua/actions/happen/506

http://new.msmb.org.ua/actions/happen/231

 

Джерела фінансування: за рахунок бюджетних коштів на основну діяльність та об’єднання інформаційних ресурсів МСМБ «Молода гвардія» та Київського міського центру зайнятості.

 

21 грудня 2010 року в «Українському домі» МСМБ «Молода гвардія» була нагороджена почесною відзнакою з нагоди 20 - річчя утворення Державного центру зайнятості України, як соціальний партнер Київського міського центру зайнятості за проект профорієнтаційних заходів для старшокласників «Планування кар’єри: максимум користі, мінімум помилок», який допомагає їм зробити правильний вибір у житті.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ