Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Наше здоров’я

Відеоролик «Наркотики та підлітки»

Відеоролик «Гіпертонічна хвороба»     

Відеоролик «Дитячий травматизм»

Відеоролик «Опіки у дітей»

Профілактика хвороби нирок, хелікобактерної інфекції, остеопорозу, небезпека неконтрольованого прийому антибіотиків

Основні ризики, профілактика та питання необхідності ранньої діагностики для успішного лікування зазначених захворювань та недопущення інших небезпечних станів.

Ендопротезування. Про безоплатні можливості отримання медичної послуги

Відомості про можливість ендопротезування та контактні дані закладів охорони здоров'я комунальної форми власності, які надають вищезазначену медичну послугу безоплатно

Як подолати стрес під час війни?

Поради, які допоможуть впоратися зі стресом під час війни, мінімізувати його наслідки та адаптуватися до сучасних реалій

Як залишатись молодими на карантинi?

Домашній догляд під час самоiзоляцii: догляд за шкірою, волоссям, масаж обличчя та фейсбiлдинг, корекця брів, манікюр, фізичні вправи для спини та шиї, танці тощо.

Як утримати себе у формі під час карантину?

Комплекс з корисних вправ, щоб підтримувати організм у тонусі і довше зберегти здоров'я. Ефективні вправи для тих, хто давно мріяв сісти на шпагат та для розтяжки хребта. Степ-аеробіка. Рекомендації по харчуванню (правильний розподіл білків, жирів і вуглеводів).

Здорове харчування при пандемiї коронавірусу

У розпал пандемії коронавiрусу важливо зміцнити свій організм і підвищити його опірність інфекціям. Що можна зробити за допомогою харчування? Як краще харчуватися під час підвищеного ризику захворіти?
Ці рекомендації допоможуть підвищити опірність організму

Вам до нас, якщо поважаєте спорт!

(Найвитриваліші, приєднуйтесь! Почати змінювати своє тіло можна не лише у тренажерному залі, але й вдома. Ідеальний живіт за 3 місяці! Як тренуватися зі скакалкою.)

Почни разом з нами! У тебе все вийде!

Всі, кого приваблює спорт. Приєднуйтеся! Як перетворити вашу мрію у реальність, щоб тіло набуло приголомшливої форми. Привабливі ноги за 3 хвилини в день! І не забуваємо про…

Насолоджуйся літом і красивою фігурою!

Розтяжка замість фітнесу – нова форма у тренуваннях. Як тренувати прес без звичайних підйомів ніг або корпус. Підтягуємо м’язи живота однією вправою. Тренування і харчування

Змінюйся! Тут і зараз!

Пропонуємо за максимально короткий час, при мінімумі зусиль, не виходячи з дому, привести своє тіло у форму. При собі мати ГАРНИЙ НАСТРІЙ і найголовніше – ВЕЛИЧЕЗНЕ БАЖАННЯ! Багато хто не уявляє собі з чого ж почати? Головне…

Формула ідеальної фігури. Рецепти здорового харчування.

Досягти ідеальної стрункості до відпустки можна кількома способами. Але найпростішим для будь-якої жінки є дієтичний режим харчування. Як схуднути та отримати здоров’я допоможе добірка літератури перевірених та революційних фахівців з лікувального харчування. Лікарі та дієтологи, психологи і просто фанати здорового способу життя на сторінках книг і журналів із задоволенням діляться своїми секретами як стати стрункими.

Вітаміни. Вітаміни групи В. Частина II

Вітамін В2 (Рибофлавін) є вітаміном не лише здоров’я, але й краси. Вітамін В2 вважається вітаміном шкіри. Щоб мати пружну, молоду, гладеньку, здорову шкіру, потрібно потурбуватися про те, щоб у раціоні були продукти, багаті на вітамін В2.
Вітамін В3 (ніацин) - єдиний вітамін, який традиційна медицина відносить до ліків. Вітамін В3 часто називають «вітаміном спокою».

Вітаміни. Вітаміни групи В. Частина І

Вітаміни групи В (Рибофлавін) активізують розумову діяльність, підвищують працездатність, регулюють вуглеводний обмін і водний баланс, забезпечують нормальне функціонування нервової та серцево-судинної систем, сприяють покращенню стану шкіри, підтримують зір.

Вітаміни. Вітамін А: корисні властивості та поради щодо його вживання

Зима - красива пора року, проте у цей період приходять застуда та хандра. Як прекрасно почуватися та чудово виглядати в зимою? В цьому нам допоможуть вітаміни та мінерали, що містяться в продуктах харчування.

Психологічні захворювання, спричиненні Інтернетом та різноманітними гаджетами

Створення Інтернету, поширення мобільних телефонів та інших гаджетів стало причиною низки психологічних захворювань, які донині не визнавалися медициною.

Обережно ГМО! Частина 2. Знайомтесь, генетично модифікована продукція.

Продукти, що містять ГМО. Сировина, що має генетично модифіковані аналоги. Генетично модифіковані харчові домішки й ароматизатори. Список продуктів ікомпаній, що використовують ГМО. Cписок виробників ГМ продуктів.

Обережно ГМО! Частина 1. Економічно вигідна та небезпечна для життя ГМ продукція.

А чи замислювались Ви над тим, що вживаєте щодня, чим годуєте власних дітей? Чи знаєте що таке ГМО? Чи цікавилися можливими наслідками вживання генетично-модифікованих продуктів або продуктів, що містять ГМО у вигляді домішок?

Запрошуємо: наші квітневі екологічні акції. Зустрічі, брейн-ринг, виставки...

Мабуть, не випадково, квітень – пік весняної потужної ходи, вершина процесів пробудження природи, національної свідомості, людської гідності!
Життя буяє в лісах, полях, на майданах, у душах і серцях!

Гаджети – друзі чи викрадачі часу сучасної молоді?

У наш час дуже складно знайти підлітка, який би не користувався якимсь модним сучасним гаджетом – планшетом, смартфоном, айфоном, ігровою приставкою чи іншими «плодами цивілізації».

Формування позитивної моделі сім`ї

Українському народові завжди було притаманне дотримання родинних цінностей.Українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері, гостинністю.

Діти індиго

Діти індиго — діти нової цивілізації, які відрізняються від інших своїми психологічними характеристиками, поведінкою і здібностями.

«Мотивуймо себе на здоров’я!!!»

Усі ми від народження володіємо неоціненним скарбом — здоров’ям. Але дуже часто нехтуємо ним до тих пір, поки не втрачаємо. Поради дотримуватись здорового способу життя, вживати корисну їжу, відмовитись від шкідливих звичок, більше рухатись не сприймаються серйозно, а інколи навіть викликають роздратування.

«Універсальні ліки від „осіннього” настрою!»

Осінь... Дні стають короткими, ранковий морозець та рукавички нагадують про неминучу близкість зими, а від спекотного літа залишаються лише спогади, які так хочеться повернути... І це цілком реально!

«Книготерапія ДоброТи». Доторкнись до Доброти

Ти гадаєш, що доброти вже не існує? Що слова «людяність», «порядність» та «мораль» є тільки в застарілих словниках? Що книги мають бути тільки з вбивствами та проблемами?
Ми доведемо, що книги можуть і мають бути «добрими»!

«А ваші мрії здійснилися?!»

Cправжнє диво... У кожного воно своє – знайти своє кохання, досягти успіху в роботі та в особистому житті, позбутися сором’язливості та, нарешті, запросити Його (чи Її) на побачення, навчитися без проблем спілкуватися з оточуючими і отримувати справжнє задоволення від життя...

Відродження до нового життя

Епідемія наркоманії в Україні набуває все більшого розмаху: за даними експертів, нині кількість споживачів психоактивних речовин сягає понад 420 тисяч осіб переважно молодого віку. Державна боротьба зі зловживанням наркотиків не тільки не призводить до позитивних результатів, а, швидше, сприяє зростанню кількості споживачів.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ