Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Тести та вікторини

Новий тест до Дня Києва

Новий тест до Дня Києва

Чи завжди столичні локації були такими впізнаваними?

Перевірте себе, чи вгадаєте ви назви вулиць, площ, бульварів на старих світлинах зі столичними локаціями.

Євровікторина-2021

Євровікторина-2021

Всеукраїнська онлайн-вікторина про Європейський Союз від Представництва ЄС в Україні, що складається з 5 тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи

 

Тест до Дня боротьби зі СНІДом

Тест до Дня боротьби зі СНІДом

Молодіжна підготувала міні-тест, аби ви могли перевірити, наскільки добре можете відрізнити міф від правди.

До Дня Бібліотек: Чи Знаєшся Ти На Сучасній Українській Поезії?

До Дня Бібліотек: Чи Знаєшся Ти На Сучасній Українській Поезії?

Прості питання про найвідоміших українських поетів сучасності. Перевір себе з Молодіжною бібліотекою!

Тест про столицю і художників до Дня Києва

Тест про столицю і художників до Дня Києва

Чи бачите ви Київ таким, яким його сприймають художники? Вулиці, площі, відомі архітектурні споруди – в очах митців все це має особливий, неповторний вигляд, і не кожен може поглянути на рідне місто очима художників. Перевірити, чи впізнаєте ви Київські локації на картинах митців, ви можете завдяки свіженькому тесту від Молодіжної.

Тест від Молодіжної до Дня Європи

Тест від Молодіжної до Дня Європи

Молодіжна бібліотека вирішила відсвяткувати наближення свята Дня Європи невеличким тестом, покликаним перевірити наші знання з європейської літератури. Адже саме культурний простір Європи створив ті самі західні цінності, які й нині є для всіх нас взірцем, на який варто орієнтуватися. 

Онлайн-вікторина до 70-річчя Дня Європи

Онлайн-вікторина до 70-річчя Дня Європи

З 12 по 15 травня 2020 р долучайтеся до вікторини та змагайтеся за призи від Представництва ЄС в Україні. Відповідайте на питання, дізнавайтеся неочікувані факти. Доведіть, що Ваші знання варті винагороди. Ви можете отримати звання найкращого знавця ЄС.

Онлайн-вікторина до Дня Землі від Молодіжної!

Онлайн-вікторина до Дня Землі від Молодіжної!

Лісові пожежі, забруднення річок, шкідливі викиди в атмосферу – все це призводить до катастрофічного стану довкілля.

Пам’ятайте, що Земля – це неоціненний дар, подарований нам природою, це – наш спільний дім, тож берегти її – наш священний обов’язок.

Тест від Молодіжної: чи добре ти знаєш укрліт?

Тест від Молодіжної: чи добре ти знаєш укрліт?

Щоб вам було веселіше і корисніше проводити час вдома, Молодіжна бібліотека підготувала для вас невеличкий текст, який покаже, чи добре ви орієнтуєтесь у світі сучасної української літератури. Тест містить лише 9 питань, але вони зачіпають і прозу, і поезію – сучасні й класичні. Адже розвиватися треба і в карантинний період!

Коронавірусне захворювання COVID-19: перевірте свої знання  (Тест від UNICEF)

Коронавірусне захворювання COVID-19: перевірте свої знання (Тест від UNICEF)

Знати факти дуже важливо, щоб бути добре підготовленим та убезпечити від захворювання себе та своїх близьких

Розповсюджується не лише коронавірусне захворювання (COVID-19), але й дезінформація про нього. Тому дуже важливо відрізняти міфи і дезінформацію від нормальної, серйозної інформації.

Перевірте, наскільки добре ви знаєте про коронавірус, і поділіться цією вікториною зі своїми родичами, друзями та колегами.

Відеогра-вікторина «Медіазнайко»

Відеогра-вікторина «Медіазнайко»

Увага! Всім, всім, всім! Пропонуємо перевірити свою медіа-грамотність та обізнаність у світі медіа-технологій на прикладі захоплюючої відеогри, яка була нещодавно розроблена фахівцями медіа-освіти.

У наш час, коли особиста зваженість, критичне ставлення до медіа-інформації є запорукою розумного вибору правильних життєвих рішень, Ваше вміння критично сприймати та аналізувати медіа продукти (соціальні мережі, новини, шоу, інтерв'ю, кіно, відеоматеріали та інше) є важливим фактором вашого здоров'я, особистої безпеки, психологічного стану та життєвого успіху.

Відеогра допомагає системно засвоїти основи медіа культури, зрозуміти технології створення медіа продукції, аби не дозволити маніпулювати своєю свідомістю, і за віртуальною медіа картинкою бачити реальний світ!

Щоб гроші не переводилися!

Щоб гроші не переводилися!

Користуючись щоденно готівкою, гривнями, які ми отримуємо як винагороду за свою працю, ми навіть не замислюємося над тим, хто зображений на купюрах. Проте, ми дуже добре розрізняємо їх за номіналами - 20 гривень, 100 гривень, а краще - 500 гривень! А наші гривні - це ще і символи державності, які надають важливу інформацію про  історію та культуру України. Хто? Чому?

Пропонуємо перевірити свої знання про відомі постаті, зображені на купюрах. Це буде цікаво, пізнавально та патріотично! Успіху!

До Дня незалежності України

До Дня незалежності України

Яка вона, справжня, дійсно незалежна держава Україна? Що ми знаємо про її історію, культуру, видатних діячів культури? Пропонуємо дати відповіді на нескладні запитання вікторини, щоб впевнитися у своїх знаннях та означити коло питань для подальшого вивчення разом з Молодіжною бібліотекою "Молода гвардія"!

Чи знаю я свої права та обов'язки?

Чи знаю я свої права та обов'язки?

Знати Конституцію своєї держави - обов'язок і право кожного громадянина України. Пропонуємо перевірити своє знання основних положень Конституції України та скористатися довідковими фондами бібліотеки щодо роз'яснень її положень. 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ