Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Статистика

Поділіться цією сторінкою:

Тут розміщена офіційна (за даними Головного управляння статистики у м. Києві) та інша цікава інформація в цифрах, фактах і подіях, яка допоможе сформувати об’єктивне уявлення про суспільні явища та процеси.
Отож, знайомтесь, використовуйте, аналізуйте, робіть висновки…
Матеріали розміщені для ознайомлення.

Соціально-економічне становище м. Києва у січні-листопаді 2021 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, ринок праці, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, продаж світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами, індекси споживчих цін та ін.).

Соціально-економічне становище м. Києва за січень-вересень 2021 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, ринок праці, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами, індекси споживчих цін та ін.).

Соціально-економічне становище м. Києва за січень-липень 2021 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами та послугами, іІндекси споживчих цін та ін.).

Соціально-економічне становище м. Києва у січні-червні 2021 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, ринок праці, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, продаж світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, зовнішня торгівля товарами,індекси споживчих цін та ін.).

До Дня батька – 2021
(Статистичні дані за 2020 рік по м. Києву: кількість чоловіків, що проживає у місті, співвідношення кількості чоловіків до кількості жінок, розподіл народжених дітей за громадянством батька у 2020 році, середній вік чоловіка при вступі до шлюбу, розподіл народжених дітей за віком батька, заробітна плата чоловіків)

Соціально-економічне становище м. Києва за січень-квітень 2021 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами та послугами, іІндекси споживчих цін та ін.).

До Дня міста Києва – 2021
(Цікаві статистичні дані про Київ – населення міста, навчальні заклади, експорт товарів та послуг, оптова та роздрібна торгівля, міський транспорт, інше)

Соціально-економічне становище м. Києва у січні-грудні 2020 року
(статистичні дані по м. Києву: демографічна ситуація, ринок праці, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, продаж світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, зовнішня торгівля товарами,індекси споживчих цінта ін.).

День працівників освіти – 2020
(З нагоди Дня працівників освіти пропонуємо до ознайомлення статистичні дані по м. Києву у 2019/20 навчальному році: кількість навчальних закладів освіти та кількість педагогічних працівників у них, розподіл населення за рівнем освіти, заробітна плата працівників освіти, кількість закладів освіти, прийнятих в екслуатацію, переможці та лауреати II (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019», наукові та науково-педагогічні працівники у вищих навчальних закладах по районах, ін.).

Соціально-економічне становище м. Києва за січень-червень 2020 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення та його доходи, соціальний захист, ціни, випуск промислової продукції, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішньоекономічна діяльність, оборот роздрібної торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

1 вересня 2020 – День знань
(З нагоди Дня знань пропонуємо найновіші статистичні дані по м. Києву у 2019/20 навчальному році: кількість навчальних закладів освіти та кількість учнів у них, результати ЗНО у порівнянні з попереднім роком та кількість «відмінників» з десяти предметів, розподіл осіб за типами закладів, кількість працівників освіти, їх заробітна плата, ін. Інформація надана Головним управлінням статистики у м.Києві).

З Днем Незалежності, Україно! – 2020
(З нагоди 29-річниці Незалежності України пропонуємо найновіші статистичні дані по м.Києву. Інформація надана Головним управлінням статистики у м.Києві).

До Дня медичного працівника – 2020
(статистичні дані по м. Києву: кількість лікарів усіх спеціальностей, кількість середнього медичного персоналу, заклади охорони здоров’я, амбулаторно-поліклінічні заклади, відділення естреної медичної допомоги, середньомісячна заробітна плата працівників охорони здоров’я та ін.)

До Дня батька – 2020
(статистичні дані за 2019 рік по м. Києву: кількість чоловіків, що проживає у місті, співвідношення кількості чоловіків до кількості жінок, середній вік чоловіка при вступі до шлюбу, розподіл народжених дітей за віком батька, батько – громадянин, заробітна плата чоловіків).

Соціально-економічне становище м. Києва у січні-квітні 2020 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення та його доходи, соціальний захист, ціни, випуск промислової продукції, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішньоекономічна діяльність, оборот роздрібної торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Прес-бюлетень по м.Києву за січень-квітень 2020 року
(статистичні дані по м. Києву: середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, продаж світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами та послугами, індекси споживчих цін, здійснення наукових досліджень і розробок та ін.)

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня
(Цікаві статистичні дані по місту Києву за 2019 рік: розподіл населення за статтю, середній вік жінок, топ-5 сфер зайнятості жінок, процентне співідношення жінок-депутатів у Верховній Раді, кількість спеціалістів з науковими ступенями, середньомісячна заробітна плата, тривалість життя жінок, інше.)

Соціально-економічне становище м.Києва за січень-грудень 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, про надання населенню субсидій, середня заробітна плата, оборот роздрібної торгівлі, продаж світлих нафтопродуктів і газу через АЗС, випуск промислової продукції, виробництво будівельної продукції, робота транспорту, оборот зовнішньої торгівлі товарами, індекси споживчих цін та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва за січень-жовтень 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, про надання населенню субсидій, середня заробітна плата, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, житлове будівництво, робота транспорту, послуги у сфері телекомунікацій та поштового зв’язку, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, індекси споживчих цін та ін.).

Статистичний щорічник м.Києва за 2018 рік
(Щорічник містить основні показники соціально-економічного стану міста у 2018 році порівняно з 2000, 2005, 2010-2017 роками).

Статистичний щорічник м.Києва за 2017 рік
(Збірник сформовано за розділами: населення, ринок праці, ціни і тарифи, енергетика, промисловість, будівництво, транспорт і зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, правосуддя та злочинність, доходи населення, споживчі ціни, робота транспорту, освіта, охорона здоров’я та соціальний захист, культура, відпочинок, спорт і туризм та ін.).

День працівників освіти - 2019
(З нагоди Дня працівників освіти пропонуємо до ознайомлення статистичні дані по м. Києву: кількість навчальних закладів освіти та кількість учнів у них, розподіл населення за рівнем освіти, кількість працівників освіти, наукові ступені та учені звання викладацького складу, ін.).

Соціально-економічне становище м. Києва за січень-липень 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, про надання населенню субсидій, середня заробітна плата, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, житлове будівництво, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту, послуги у сфері телекомунікацій та поштового зв’язку та ін.).

З Днем Незалежності, Україно! – 2019
(З нагоди 28-річниці Незалежності України пропонуємо найновіші статистичні дані по м.Києву: зайнятість населення міста у віці 15-70р.р, кількість закладів дошкільної освіти та охоплення дітей цими закладами, динаміка середньомісячної заробітної плати у 1995-2018 р.р., розрахунок ВВП на одну особу, мережа навчальних закладів столиці та кількість учнів у них, кількість медичних закладів, пасажиропотік нових станцій метрополітену столиці та ін. Інформація надана Головним управлінням статистики у м.Києві).

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ м.КИЄВА ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2019 РОКУ
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист, правопорушення, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

До Дня батька – 2019
(статистичні дані за 2018 рік по м. Києву: кількість чоловіків, що проживає у місті, співвідношення кількості чоловіків до кількості жінок, розподіл народжених дітей за віком батька, середній вік чоловіка при вступі до шлюбу, батько – громадянин, заробітна плата чоловіків).

1 Червня 2019 – Міжнародний день захисту дітей
(статистичні дані за 2018 рік по м. Києву: розподіл народжуваності дітей за статтю, розподіл дітей за віковими групами, %, дошкільні заклади освіти, загальноосвітні навчальні заклади, дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, мистецькі дитячі школи, розподіл домогосподарств за кількістю дітей у їх складі, діти-сироти та їх усиновлення).

Соціально-економічне становище м.Києва у січні-березні 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, доходи населення, соціальний захист, споживчі ціни, промислове виробництво, виробництво будівельної продукції, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва у січні-лютому 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, ринок праці, доходи населення, правопорушення, соціальний захист, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва у січні 2019 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, ринок праці, доходи населення, правопорушення, соціальний захист, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ м.КИЄВА У 2018 РОЦІ
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, правопорушення, соціальний захист, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Соціально-економічне становище м.києва за січень-листопад 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист, правопорушення, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Прес – бюлетень за січень-жовтень 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, надання населенню субсидій, зайнятість та безробіття, доходи населення, діяльність підприємств сфери послуг, оборот роздрібної торгівлі, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами та послугами, індекси споживчих цін та ін.).

До дня боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (СНІДом) - 2018
(З метою обізнаності про ВІЛ-інфекцію надаємо найновішу статистичну інформацію по м. Києву за 9 місяців цього року, оприлюднену Київським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом: кількість інфікованих, які перебувають на диспансерному обліку з діагнозом вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), вікову структура зареєстрованих ВІЛ-інфікованих осіб, кількість інфікованих на ВІЛ, які щоденно реєструються у столиці, шляхи інфікування осіб, кількість обстежених та ін.).

Соціально-економічне становище в м.Києві за січень-вересень 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист, правопорушення, споживчі ціни, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот зовнішньої та внутрішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Прес – бюлетень за січень-липень 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, надання населенню субсидій, зайнятість та безробіття, доходи населення, діяльність підприємств сфери послуг, оборот роздрібної торгівлі, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, робота транспорту, зовнішня торгівля товарами та послугами, індекси споживчих цін та ін.).

1 вересня – День знань 2018
(статистичні дані по м. Києву: мережа навчальних закладів столиці та кількість студентів у них, випуск учнів навчальними закладами, викладацький склад, індекси споживчих цін на послуги освіти та ін.).

24 серпня – День Незалежності України
(Соціально-демографічний розвиток столиці за роки незалежності. Інформація надана Головним управлінням статистики у м.Києві.).

До Дня будівельника
(статистичні дані по м. Києву: перелік основних будівель та споруд столиці, побудованих у 2010-2017р.р., структура капітальних інвестицій, освоєних будівельними підприємствами, за джерелами фінансування у 2017 році, прийняття в експлуатацію житлових будинків за районами та прийняття в експлуатацію об’єктів соціальної сфери, обсяг виконаних будівельних робіт за видами будівельної продукції та ін.).

Соціально-економічне становище в м.Києві за січень-березень 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, надання субсидій, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту, індекси споживчих цін на товари, та ін.).

7 квітня – Всесвітній день здоров’я
(статистичні дані по м. Києву: cамооцінка стану здоров’я населенням, розподіл осіб за основними класами хвороб, порівняння стану свого здоров’я населення у країнах Європейського Союзу та Україні, вплив на стан здоров’я киян наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, аптечні заклади, допомога у народженні немовлят, показники народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому, заклади охорони здоров’я та ін.).

Соціально-економічне становище в м.Києві за січень-лютий 2018 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист населення столиці, правопорушення, споживчі ціни на товари, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва у 2017 році
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист населення столиці, правопорушення, споживчі ціни на товари, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Демографічна ситуація у січні-листопаді 2017 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність населення, зайнятість та безробіття,
оплата праці, оборот роздрібної торгівлі, надання субсидій, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту, продаж населенню світлих нафтопродуктів і газу, обсяги будівельних робіт, індекси споживчих цін на товари та ін.).

До Міжнародного дня цивільної авіації - 2017
(статистичні дані по м. Києву: парк повітряних суден авіаційного транспорту, пасажирські перевезення, авіаційні вантажні перевезення, вітчизняні вантажо-перевізники, обсяг експорту та імпорту послуг повітряного транспорту, освоєння авіаційним транспортом капітальних інвестицій, підготовка фахівців для авіаційних компаній, організацій та установ, НАУ- авіаційний вищий навчальний заклад та ін.).

До дня боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (СНІДом) -2017
(З метою обізнаності про ВІЛ-інфекцію надаємо найновішу статистичну інформацію по м. Києву за 9 місяців цього року, оприлюднену Київським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом: кількість інфікованих, які перебувають на диспансерному обліку з діагнозом вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), вікову структура зареєстрованих ВІЛ-інфікованих осіб, кількість інфікованих на ВІЛ, які щоденно реєструються у столиці, шляхи інфікування осіб, кількість обстежених та ін.)

День працівників культури та майстрів народного мистецтва 2017 року
(статистичні дані по м. Києву: кількість театрів та театральних вистав , кількість музеїв та розподіл їх за профілем, виставкова та екскурсійна робота музеїв, кількість концертних організацій, кількість бібліотек, кількість клубних закладів та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва у січні-серпні 2017 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення, зайнятість та безробіття, доходи населення, соціальний захист населення столиці, житлово-комунальні послуги, правопорушення, споживчі ціни на товари, випуск промислової продукції, обсяги будівельних робіт, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

1 вересня – День знань!
(статистичні дані по м. Києву: мережа навчальних закладів столиці та кількість студентів у них, випуск учнів навчальними закладами, викладацький склад, індекси споживчих цін на послуги освіти та ін.).

Соціально-економічне становище м.Києва у січні-березні 2017 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність наявного населення , оплата праці, зайнятість та безробіття, соціальний захист на селення столиці, житлово-комунальні послуги, правопорушення, споживчі ціни на товари, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту та ін.).

Київ: цифри і факти за січень-грудень 2016 року
(статистичні дані по м. Києву: чисельність населення, оплата праці, зайнятість та безробіття, споживчі ціни на товари, оборот внутрішньої та зовнішньої торгівлі товарами, робота транспорту, продаж населенню світлих нафтопродуктів і газу, обсяги будівельних робіт та ін.).

До Дня енергетика-2016
(У сучасному світі енергетика – основа нашого процвітання. Пропонуємо до ознайомлення статистичні дані енергетичної галузі по м. Києву: виробництво та  використання електро- та теплоенергії підприємствами м.Києва, витрати палива та енергії (котельно-пічне паливо, теплоенергія та електроенергія) у 2013-2015рр, кількість штатних працівників та їх заробітна плата за видом економічної діяльності та ін.)

До дня боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (СНІДом)
(З метою обізнаності про ВІЛ-інфекцію надаємо статистичну інформацію по м. Києву, оприлюднену Київським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом: кількість інфікованих, які перебувають на диспансерному обліку з діагнозом вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), вікову структура зареєстрованих ВІЛ-інфікованих осіб, кількість інфікованих на ВІЛ, які щоденно реєструються у столиці, шляхи інфікування осіб та ін.)

До Міжнародного дня студента
(З нагоди Дня студента пропонуємо до ознайомлення статистичні дані про вищі навчальні заклади по м. Києву: кількість освітніх закладів всіх рівнів акредитації та розподіл їх за типами, конкурс на вступних іспитах, кількість студентів за статтю, індекси споживчих цін на послуги освіти, викладацький склад ВНЗ, забезпечення студентів місцями у гуртожитках та ін.)

До Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва
(З нагоди професійного свята працівників культури та мистецтва пропонуємо до ознайомлення статистичні дані по м. Києву: кількість театрів, музеїв, бібліотек, розподіл музеїв за профілем, кількість концертних організацій і самостійних професійних колективів, кількість та заробітна плата штатних працівників сфери мистецтва, тарифи на послуги відпочинку і культури у 2012 - 2015 роках та ін.)

До Дня працівників освіти
(З нагоди Дня працівників освіти пропонуємо до ознайомлення статистичні дані по м. Києву: кількість навчальних закладів освіти та кількість дітей у них, кількість працівників освіти та їх оплата праці, ін.)

Статистика про жінок
(Статистичні дані, які дають змогу окреслити реальне місце жінки у суспільстві. Розподіл постійного населення м.Києва за статтю, статево-вікова структура населення, динаміка кількості народжених, кількість жінок у ВНЗ всіх рівнів акредитації, питома вага жінок у загальній кількості працівників, зайнятих в економіці столиці, кількість працюючих у наукових організаціях, динаміка середньомісячної заробітної плати жінок та ін.)

Всеукраїнський день бібліотек
(З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек пропонуємо до ознайомлення статистичні дані про бібліотеки по Україні та по м. Києву: всього бібліотек та їх статуси, кількість користувачів, книговидач та ін.)

До Дня туризму
(З нагоди Дня туризму пропонуємо до ознайомлення статистичні дані по м. Києву про кількість обслугованих туристичними агенціями туристів, зарубіжні країни, куди виїжджають кияни відпочивати, дані про готельні господарства, історико-культурні пам'ятки у місті та ін.)

До Дня знань
(статистичні дані по м. Києву: мережа навчальних закладів столиці та кількість студентів у них, розподіл учнів за класами, загальноосвітні навчальні заклади нового типу, викладацький склад та ін.).

До Дня незалежності України - 2016
(З нагоди 25-річчя Незалежності України пропонуємо найновіші статистичні дані по м.Києву: чисельність наявного населення міста, кількість зайнятого населення, динаміка середньомісячної номінальної заробітної плати у 2010–2015 рр., грошові доходи киян, житловий фонд міста, інвестиційна та будівельна діяльність, транспорт та зв’язок, основні показники розвитку охорони здоров’я, овіта, театри, концертні організації та музеї, прямі іноземні інвестиції в економіку м.Києва та ін.)

До Дня молоді Києва 2015
(статистичні дані по м. Києву: випуск учнів загальноосвітніми навчальними закладами, кількість студентів вищих навчальних закладів по районах, розподіл кількості студентів ВНЗ I-IV рівнів акредитації за віком, вечірні загальноосвітні навчальні заклади, працевлаштування молоді, місця для проведення дозвілля - театри, концертні організації та музеї, бібліотеки, спортивні споруди та ін.).

До Дня міста Києва
(Цікаві статистичні дані про Київ – столицю України, прекрасне місто, яке поєднує у собі історичне минуле та динамічне сучасне. У Києві, як місті, наділеному Конституцією України столичними функціями, розміщуються усі центральні органи влади. У столиці сконцентрована ділова еліта країни і зафіксована найбільша активність підприємницької діяльності). Статистичні дані про населення міста, навчальні заклади, театри столиці, структуру пасажирських перевезень міським транспортом, торгову мережу, будівельна діяльність, інше….

Зовнішня торгівля м. Києва з країнами Європейського Союзу за 2014 рік
(статистичні дані: оборот зовнішньої торгівлі товарами та послугами України з країнами ЄС за 2014 р., обсяг зовнішньої торгівлі товарами та послугами м.Києва з країнами Європейського Союзу за 2014 р. до 2013 р., обсяг поставок товарів з м.Києва до країн ЄС, товарна структура експорту, експорт послуг з м.Києва до країн Європейського Союзу за 2014 р. до 2013 р. та імпорт послуг до м.Києва з країн ЄС за 2014 р. до 2013 р.та ін.).

Міжнародний день жінок
(Цікаві статистичні дані по місту Києву на 1 січня 2014 року: розподіл населення за статтю та основними віковими групами, співвідношення чоловіків і жінок, середній вік жінок, тривалість життя, розподіл жінок за рівнем освіти, кількість спеціалістів з науковими ступенями, природний рух населення, кількість жінок серед працюючих та їх заробітна плата, кількість пенсіонерів на обліку в органах Пенсійного фонду та середній розмір їх пенсії, кількість працюючих пенсіонерів, інше.)

Зовнішня торгівля м.Києва з Литвою за січень–вересень 2014 року
(Цікаві статистичні дані по Україні та місту Києву з Литвою за 9 місяців 2014р.: оборот зовнішньої торгівлі товарами України та м.Києва з Литвою, обсяг поставок товарів з м.Києва до Литви, обсяг надходжень до столиці України з Литви, основні статті імпорту товарів, обсяг зовнішньої торгівлі послугами м.Києва з Литвою, експорт послуг зі столиці України до Литви та імпорт послуг до м.Києва з Литви, інше.)

День енергетика
(Цікаві статистичні дані по місту Києву: джерело фінансування капітальних інвестицій та їх обсяг, споживання паливно-енергетичних ресурсів у порівнянні з 2012 р., середньооблікова кількість штатних працівників, зайнятих на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, інше.)

До 71 річниці визволення міста Києва від німецько-фашистських загарбників
(Цікаві статистичні дані по місту Києву: демографія, освіта, наука, охорона здоров’я, транспорт, зв'язок, інвестиційна та будівельна діяльність, інше.).

День працівників освіти
(статистичні дані по м. Києву: навчальні заклади – загальноосвітні, вищі, професійно-технічні, дошкільні, підготовка аспірантів та докторантів, кількість працівників освіти за віком та статтю, динаміка середньомісячної номінальної заробітної плати в освіті за 2010-2013 рр. та ін.).

Зовнішня торгівля м.Києва з Німеччиною
(Україна успішно розвиває економічні зв’язки з Німеччиною. Німеччина є стратегічним партнером і для столиці України. Надаємо статистичні дані по зовнішній торгівлі м.Києва з Німеччиною за січень–червень 2014 року.)

День підприємця
(статистичні дані по Україні: основні показники діяльності підприємств малого та середнього підприємництва, обсяг реалізації продукції (товарів, послуг) за видами економічної діяльності у 2013 році, фінансові результати підприємств за видами економічної діяльності у 2013 році та ін.).

День молоді
(статистичні дані по м. Києву: випуск учнів загальноосвітніми навчальними закладами, кількість студентів вищих навчальних закладів по районах, розподіл кількості студентів ВНЗ I-IV рівнів акредитації за віком, вечірні загальноосвітні навчальні заклади, театри, концертні організації та музеї, спортивні споруди та ін.).

Споживання продуктів харчування у домогосподарствах м.Києва у IV кварталі 2013 року
(статистичні дані: кількість домогосподарств у м. Києві, структура сукупних витрат на харчування, витрати на харчування, споживання продуктів харчування та ін.).

До Дня медичного працівника
(статистичні дані по м. Києву: заклади охорони здоров’я, спеціалізовані заклади розміщування (санаторії, бальнеологічні лікарні, пансіонати з лікуванням), аптечні заклади, індекси споживчих цін на послуги у сфері охорони здоров’я, кількість працівників охорони здоров’я за віком та статтю, забезпеченість населення кадрами, підготовка фахівців в галузі медицини та ін.).

До Всесвітнього дня навколишеього середовища
(статистичні дані по м. Києву: викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел забруднення за видами економічної діяльності, від автомобільного транспорту, основні показники водопостачання та водовідведення, основні показники поводження з відходами І-ІV класів небезпеки у 2013 році, капітальні інвестиції та поточні витрати на охорону навколишнього природного середовища та ін.).

1 Червня – Міжнародний день захисту дітей
(статистичні дані по м. Києву: чисельність вікових груп дітей у 2011-2013 рр., розподіл народжуваності дітей за статтю по районах міста (2013 р.), розподіл домогосподарств за кількістю дітей у їх складі, виробництво товарів для дітей, індекси споживчих цін, дошкільні заклади освіти, денні загальноосвітні навчальні заклади нового типу, школи естетичного виховання та спортивні для дітей та ін.).

До Всесвітнього дня без тютюну
(статистичні дані по м. Києву: розподіл осіб, які повідомили що вони курять, за кількістю викурених сигарет за добу та за тривалістю куріння, кількість жінок та чоловіків серед осіб, що курять, продаж тютюнових виробів населенню, наслідки заборони куріння у громадських місцях за кордоном, споживчі ціни на тютюнові вироби та ін.).

Споживання продуктів харчування у домогосподарствах м. Києва у III кварталі 2013 року
(статистичні дані: кількість домогосподарств у м. Києві, структура сукупних витрат на харчування, витрати на харчування, споживання продуктів харчування та ін.).

17 Травня – День науки
(статистичні дані: структура Національної Академії Наук, кількість наукових організацій, кадровий склад наукових співробітників, загальний обсяг виконаних наукових та науково-технічних робіт, кількість надрукованих наукових робіт, гранти від міжнародних фондів на наукову роботу та ін.).

До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва
(статистичні дані по м. Києву: кількість театрів, загальна кількість спектаклів та відвідувачів, розподіл музеїв за профілем, кількість концертних організацій та самостійних професійних колективів, кількість бібліотек і бібліотечних фондів та ін.).

До Міжнародного дня музеїв
(статистичні дані по м. Києву: кількість музеїв, розподіл їх за профілем – художніх, літературних, мистецьких, історичних, кількість експонатів основного фонду, відвідування музеїв, виставкова та екскурсійна робота музеїв та ін.).

До Всесвітнього дня здоровя
(статистичні дані за 2013 р. по м.Києву: заклади охорони здоров’я та звернення до них за медичною допомогою, аптечні заклади, розподіл осіб за основними класами хвороб, показники народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старші та ін.).

27 березня - Міжнародний день театру
(статистичні дані: кількість театрів та їх жанрова направленість; кількість спектаклів, проведених театрами; відвідування театрів; кількість театральних постановок; гастрольні і виїзні спектаклі в Україні та за її межами та ін.).

8 Березня – Міжнародний жіночий день
(статистичні дані: розподіл жінок за рівнем освіти, кількість жінок серед працюючих та їх заробітна плата, співвідношення жінок і чоловіків у віковій структурі населення, природний рух населеня, чисельність осіб, що навчалися у навчальних закладах різного рівня та ін.).

До Дня енергетика
(статистичні дані: кількість найманих працівників, занятих у виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води м. Києва; виробництво електро- та теплоенергії підприємствами м. Києва; використання паливно-енергетичних ресурсів підприємствами м. Києва; фактичне середнє зниження (зростання) питомих витрат палива та енергії).

До Міжнародного дня інвалідів
(статистичні дані: кількість дітей-інвалідів віком до 18 років, працюючі інваліди за статтю, працевлаштування інвалідів; чисельність інвалідів серед студентів вищих навчальних закладів м. Києва; кількість осіб з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату тощо)

До Всесвітнього дня боротьби з синдромом набутого імунодефіциту (СНІДом)
(статистичні дані: диспансерний облік зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадянин України, показники поширеності хворих на СНІД, вікові групи, шляхи інфікування та ін.)

До Міжнародного дня студента
(статистичні дані: вищі навчальні заклади (державні, комунальні, приватні), рівні акредитації, форми навчання, кількість студентів та ін.).

Київ: 70 років у цифрах і фактах
(статистичні дані: демографія, освіта, охорона здоров’я, транспорт, зв'язок та інше з 1941- 2013 рр.).

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ