Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Допомога ЗСУ

Поділіться цією сторінкою:

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Підтримати Збройні Сили України

Про відкриття спецрахунку повідомив Голова Національного банку України Кирило Шевченко у своєму відеозверненні зранку 24 лютого.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах, швейцарських франках, австралійських, канадських доларах, юані Женьміньбі та єнах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті..

Підтримуємо Українську Армію! Також Національний банк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Допомога ЗСУ: реквізити для перерахування коштів

До уваги небайдужих громадян, підприємств, організацій та нерезидентів, які бажають надати фінансову підтримку Збройним Силам України. Перерахувати кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення армії можна на реквізити Міністерства оборони України.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ»

Зробити внесок до благодійного фонду

«Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії. З 2014 року наша ключова мета — зробити Збройні Сили ефективнішими, зберегти життя військових та системно протидіяти ворогові. Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року ми збільшили допомогу армії в рази і підтримуємо захисників України, які змінили своє звичне життя та вийшли на лінію оборони.

Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.

Наші інструктори займаються підготовкою саперів, операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), артилеристів і снайперів, а ще навчають домедичній допомозі й сприяють проведенню секретних місій, про які ми обов’язково розповімо після перемоги.

З 2014 року Фонд зібрав на потреби ЗСУ понад 3 мільярди гривень, або понад 110 мільйонів доларів, та підготував більше 10 тисяч висококваліфікованих військових фахівців.

Ми розробляємо аналітику, яка стає основою майбутніх рішень держави в оборонній сфері, реалізуємо проєкти підтримки ветеранського підприємництва та спортивної реабілітації.

Фонд має прозору фінансову звітність. Кожну пожертву та закупівлю можна відстежувати у режимі реального часу.

МЕДИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН «ГОСПІТАЛЬЄРИ»

Сторінка «Госпітальєрів» у Facebook

hospitallers.ato@gmail.com

«Госпітальєри» є добровольцями та працюють виключно за підтримки небайдужих.

Зробити пожертву на потреби батальйону можна за нашими офіційними реквізитами:

«Армія SOS»

Підтримайте українських захисників

«Армія SOS» – це громадська ініціатива, що допомагає ЗСУ саме у повітряній та радіотехнічній розвідці, а також системах управління та вогневого враження.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ