Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Топ 20: мистецтво

СКУЛЬПТОРИ УКРАЇНИ

СКУЛЬПТОРИ УКРАЇНИ

В Україні є величезна кількість неймовірних скульптур, різноманітних за формами, стилями та жанрами, в яких вони виконані. Пропонуємо вам ознайомитися з вітчизняними скульпторами XX століття, роботи яких відомі за межами нашої країни та здобули міжнародне визнання. Вони прикрашають не лише музейні зали і приватні колекції, а й парки і міста по всьому світу. Цікаві матеріали про пошуки та експерименти скульпторів, вихідців з України, які навчалися за кордоном у провідних художніх центрах Європи, а в період тоталітаризму змушені були залишилися за межами країни. Роботи цих митців вражають нашу уяву художнім смаком, глибоким філософським бачення світу, винахідливістю та оригінальністю.

АРХІТЕКТОРИ УКРАЇНИ

АРХІТЕКТОРИ УКРАЇНИ

Архітектурний вигляд міст, будівель, інтер’єрів багато в чому визначається особою архітектора-творця, що його створював. Видатні українські архітектори не просто втілювали свої творчі амбіції, але й прагнули змінити світ на краще – хоча мрії у кожного були свої. Пропонуємо ознайомитися з іменами українських архітекторів, що створили унікальні шедеври, якими ми сьогодні так захоплюємося.

АРХІТЕКТУРА УКРАЇНИ

АРХІТЕКТУРА УКРАЇНИ

Україна – красива та різнобарвна країна, з великою історією. Такою ж оригінальною і величною є її архітектура, яка зародилась тисячі років тому і стала для усіх людей світу мистецтвом. Молодіжна бібліотека пропонує вам добірку найбільш визначних і незвичайних архітектурних пам'яток України, які у свій час були епіцентром історичних подій. Ви точно будете вражені красою та величчю цих споруд!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ