Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Кар’єра та освіта

«НАВЧАЄМОСЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ». Learn Lifelong

Про можливості альтернативної освіти для молоді та всіх, хто працює і хоче навчатися безоплптно у зручний для себе час: платформи вітчизняних та зарубіжних університетів, сайти молодіжних об’єднань та форумів, освітні блоги, онлайн-групи.

Сесія без стресу – міф чи реальність?

«Антистресові заходи» для успішного складання іспитів. Що ж саме можна зробити?...

Ефективний тайм-менеджмент, або 48 годин в одній добі

Прості правила „володіння” часом. Чудовий спосіб зробити більше за менший час. Вчимося ефективно використовувати і контролювати свій час. Виконання цих нескладних порад покращить ваші „стосунки” з часом та допоможе здійснити навіть найсміливіші мрії…

Чому Генрі Форд, Біл Гейтс, Стів Джобс були приречені на успіх, або Як стати лідером?

Які саме якості необхідно виховувати у собі майбутньому лідеру? Як будувати стосунки з підлеглими та власний бізнес? Як створити ідею або продукт, який стане популярним? Як стати успішним? Читайте, дійте та ставайте…!

Академічна честність: що маємо на увазі

Під впливом Революції Гідності та з початком євроінтеграції українське суспільство стало на шлях змін, зокрема, у сфері освіти. Українські освітяни почали задумуватися над втілення європейських стандартів, що спричинило зацікавленість поняттям «академічна чесність»

Як студенту не бути «бідним»? Заробіток під час навчання

Проблема відсутності грошей під час навчання змушує більшість студентів замислитися про пошук роботи, але при цьому виникають певні труднощі… Ми підготували огляд найбільш популярних видів додаткового заробітку для студентів денної форми навчання, щоб ви самі могли зробити висновки.

Як написати ідеальне резюме? Поради і правила

Вдало написане резюме – один з найефективніших способів пошуку роботи. Саме від його грамотності та правильності залежить успіх у кар’єрі, а саме – чи обере роботодавець саме вас? Що ж означає правильне резюме та які основні правила його складання…

Особливості дворівневого ЗНО 2015. Чого чекати абітурієнтам?

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року. Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал».

Дистанційне навчання. Міфи і реальність

Усе більша кількість як українських, так і закордонних ВНЗів пропонують студентам нову форму отримання знань – дистанційне навчання, яка вже набула значного поширення у Європі, Америці, Канаді. Суть програми полягає у тому, що студент навчається за допомогою власного комп’ютера з використанням новітніх мультимедійних технологій, що дає змогу вчитися у будь-якому ВНЗі, незалежно від його місцезнаходження.

Дитина. Портфоліо. Освіта. Успіх. Кар’єра. Поради вчителям.

Напевне, кожен із нас у шкільні роки переймався із-за отриманих оцінок. Ми раділи, коли отримували п’ятірки, і засмучувались, коли оцінки були поганими, а іноді й несправедливими.

Прокачати мозок? Бібліотека допоможе!

Наші допитливі користувачі, на цей раз це старшокласники школи № 165, були у захопленні від Михайла Єсаулова – коуч -тренера зі швидкочитання та мнемотехніки Міжнародного освітнього центру «Inten».

Як не боятися ЗНО? Психологічні поради!!!

Весна...У тебе гарний настрій і ти прагнеш насолоджуватися життям. Однак, саме зараз потрібно зробити важливий крок на твоєму шляху до мрії, - пройти Зовнішнє незалежне оцінювання.

Незвичайний профнавігатор

Обрати професію за покликанням – значить отримати невичерпне джерело позитивної енергії на все життя. Хто не прагне щасливої долі ? Тих, у кого дістає волі змінити випадково обраний хибний шлях самореалізації, одиниці. Тож як дослухатися до свого серця у віці та в період, коли ще все попереду ?

Кар’єра — твій особистий план успіху!

Обрати професію за покликанням – значить отримати невичерпне джерело позитивної енергії на все життя. Хто не прагне щасливої долі ? Тих, у кого дістає волі змінити випадково обраний хибний шлях самореалізації, одиниці. Тож як дослухатися до свого серця у віці та в період, коли ще все попереду ?

ПТУ або університет: плюси та мінуси.

Після закінчення школи перед молодою людиною постає питання — отримувати професійно-технічну чи вищу освіту? Для цього треба усвідомити, чим вам хотілося б займатися і чого саме ви намагаєтесь досягти в обраній вами галузі.

«Якщо зробити три помилки у слові „сесія” - можна одержати слово „армія”!?...»

Так-так, настав місяць січень, а це означає, що сесія у самому розпалі!!! Багато питань, ну дуууууже багато книжок та підручників і ну просто обмаль часу на підготовку?! Знайома ситуація?

«З дрібничок складається успіх»

Ви готові до успіху у власному житті?!! Прагнете шаленої вдачі, визнання та поваги оточуючих?!! Зараз! Тут! Тоді не зволікайте!!!. Перегляньте запропоновані нами книги. Втілюйте в життя почерпнуті з них знання.

«Do you speak English?... Ду ю Спик Инглиш?! …:)»

Ну то як? Хочеш вивчити англійську і винайти безліч нових можливостей? Тоді приходь до нас і ми допоможемо тобі не тільки вивчити англійську мову, а й зробити цей процес цікавим та захоплюючим!

«Молода освічена людина в сучасному житті!!»

Ви вважаєте себе сучасними, незалежними і навіть всезнаючими?!
Ми спробуємо вам довести, що це не так. Ось перелік книжок, які змусять вас замислитися, чи правильно ви виставляєте свої орієнтири.

Україна в Болонському процесі

19 травня 2005 року на конференції у норвезькому місті Берген Україна офіційно приєдналася до «Болонського процесу», що має на меті створення єдиного європейського простору вищої освіти до 2010 року. Приєднання нашої країни до Болонського процесу надає можливість здійснити структурні перетворення вищої освіти за узгодженою системою критеріїв, стандартів і характеристик, що дозволить Україні стати визнаною частиною європейського освітнього і наукового простору.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ