Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Ми прагнемо бути бібліотекою без бар’єрів

Створюємо комфортне, доступне і безперешкодне фізичне та інформаційне середовище, в якому поважаються та враховуються особливості і потреби кожної людини, керуючись Національною стратегією із створення безбар’єрного простору України на період до 2030 року.

 

ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителем об’єкту Спеціалізована молодіжна бібліотека міста Києва обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю

 

 

Дізнайтеся, як піклуватися про себе та тих, хто поруч.  «Довідник безбар’єрності» – проєкт першої леді про подолання перешкод між людьми. Книга має аудіоверсію, відеоверсію із сурдоперекладом (ці компоненти ви знайдете за QR-кодами перед кожним розділом). Окремі частини у виданні дубльовані шрифтом Брайля та містять відтиски ілюстрацій для людей із вадами зору; є кольорові вклейки, що ілюструють теми розділів. Матеріали до видання постійно оновлюються.

Завітайте до молодіжної бібліотеки – примірник крутої книжки чекає на вас. 

 Читати  «Довідник безбар’єрності» онлайн можна за посиланням.

Молодіжна бібліотека обговорює тему безбар’єрності на регіональній конференції «Безбар’єрна Україна»

Архітекторка посібника «Альбом безбар'єрних рішень» Софія Брем в етері Молодіжної

Вебінар «Створюємо безбар’єрну бібліотеку»

Ми пропонуємо вам бібліотечні послуги, які допомагають навчатися, будувати кар’єру, удосконалюватися впродовж життя, реалізувати себе у творчості, користуватися сучасними електронними сервісами, змістовно проводити вільний час, реалізовувати суспільно-корисні ідеї.

Карта послуг

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ