Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«English123 в бібліотеці»

Поділіться цією сторінкою:

Міська спеціалізована молодіжна бібліотека «Молода гвардія» взяла участь у проекті фірми Funmedia і Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) «English123 в бібліотеці». Отримавши безоплатний доступ до електронного курсу англійської мови для дорослих English123.com.ua., бібліотека стала місцем її вивчення.

Метою даного проекту є надання можливості читачам бібліотеки, яким виповнилося 14 років, вивчити англійську мову.

Проект English123 в бібліотеці діятиме до 31.10.2014 року. Детальніше тут

Курс English123

   Курс був створений на основі оригінальної методики, розробленої міжнародною командою лінгвістів. Роботою команди керував Кшиштоф Воеводзіц – чотириразовий стипендіат Міністерства освіти Польщі, а також стипендіат Британського психологічного товариства за дослідження в галузі дидактики. Автори курсу English123.com.ua отримали престижну нагороду – сертифікат якості European Language Label  в 2011 та 2012 роках. Сертифікат ELL присуджується Фондом розвитку системи освіти за видатні інноваційні проекти та високу якість.
   Курс English123 призначений для тих, хто починає вивчати англійську мову або має початковий рівень. Він складається з чотирьох рівнів, розділених на 22 уроки: перший і другий рівні призначений для початківців, третій і четвертий – для середнього рівня.
   Тривалість курсу становить один рік за умови, що учасник навчатиметься у бібліотеці двічі на тиждень. Такий ритм є найбільш ефективним і приносить найкращі результати. Якщо Ви ніколи не вивчали англійську мову, ви можете почати навчання з самого початку, тобто з першого рівня. Якщо ви вже знаєте основи, то можете вибрати третій або четвертий (тобто середній) рівень. Учасник курсу навчається у власному ритмі, в зручний для нього час, який він попередньо обговорює з адміністратором курсу.
   Кожен учасник, який закінчить курс English123.com.ua, зможе не тільки порозумітися на комунікативному рівні, але й навчиться думати англійською. Це можливо завдяки тому, що курс містить мультимедійні комунікативні ситуації і процес навчання є більш привабливим завдяки елементам розваги. Він містить більше тисячі інтерактивних вправ, таких як діалоги, ігри та фото-уроки. Учасник навчається в якомога природніший спосіб і швидко переконується, що навчання може бути різноманітним і цікавим.
   Система перевіряє правильність виконання уроків і дозволяє відстежувати успішність у навчанні. В учасника курсу також є можливість перевірити власну вимову слів. В разі правильного виконання більше 80% завдань одного рівня учасник отримує сертифікат про досягнення даного рівня володіння мовою відповідно до вимог Ради Європи.
   Курс English123.com.ua може бути цікавим для всіх – як для підлітків і студентів, так і для літніх людей; для тих, кому англійська мова необхідна у щоденній роботі, і для тих, кому знання англійської полегшить її пошуки; для всіх, хто просто бажає говорити англійською, незалежно від віку, освіти, місця проживання, професії.

Основні положення вивчення англійської мови за програмою «English 123 в бібліотеці» в МСМБ «Молода гвардія»

1. Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія» взяла участь у проекті фірми Funmedia «English123 в бібліотеці» й отримала безкоштовний доступ до електронного курсу англійської мови для дорослих English123.com.ua.
2. Вивчення англійської мови за програмою «English 123»  приводиться лише в приміщеннях бібліотеки, а доступ до English123.com.ua дозволяється лише з комп’ютерної техніки бібліотеки. У разі підключення з домашнього комп’ютеру або з будь-яких інших комп’ютерів обліковий запис та доступ до нього анулюються. Відновлення облікового запису користувача та доступу до нього здійснюватись не буде.
3. Кожен, хто є читачем міської молодіжної бібліотеки «Молода гвардія», може користуватися курсом.
4. Основною передумовою вивчення електронного курсу з англійської мови є самостійність користувача у навчанні.

Правила участі у навчальній програмі «English 123 в бібліотеці» в МСМБ «Молода гвардія»

Права:
1. Обрати зручний час для вивчення англійської мови за програмою «English 123 в бібліотеці» з урахуванням графіку роботи бібліотеки.
2. Безоплатно вивчати англійську мову за програмою «English 123 в бібліотеці» у відведений час.
3. Безоплатно отримувати консультаційну допомогу адміністратора курсу з технічних питань, які виникають у процесі вивчення англійської мови в бібліотеці (підключення гарнітури, підключення до власного облікового запису, звуковий запис вправ та їх прослуховування тощо).
4. Інші права регламентуються загальними правилами бібліотеки.
Обов’язки:
1. Відвідувати заняття з вивчення англійської мови лише у призначений час. Час відвідування бібліотеки з метою вивчення англійської мови заздалегідь узгоджується з адміністратором курсу.
2. Попереджати заздалегідь (за один або два дні) адміністратора курсу про свою відсутність (з поважних причин).
3. Дбайливо ставитись до комп’ютерної техніки та інших технічних приладів (гарнітури), наданої у користування на час заняття. Відповідальність за пошкодження технічних приладів несе користувач.
4. Підключатися до власного облікового запису лише з комп’ютерної техніки бібліотеки. У разі підключення з домашнього комп’ютеру або будь-яких інших комп’ютерів обліковий запис та доступ до нього анулюються. Відновлення облікового запису користувача та доступу до нього здійснюватись не буде.
5. Самостійно виконувати завдання з англійської мови. Звертатися за підказкою до адміністратора чи будь-якої іншої особи забороняється.
6. Вчасно звільнити навчальне місце, попередивши про це адміністратора.
7. Повернути надані технічні прилади (комп’ютер і гарнітуру) в належному стані. Стан технічних приладів перевіряє адміністратор у присутності користувача.
8. Верхній одяг здавати до гардеробу. Сумки, пакети, власну літературу та ін. (крім цінних речей) лишати у камерах схову.
9. Особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння та мають неохайний вигляд, до вивчення курсу англійської мови не допускаються.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ