Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Юридичні консультації - для всіх!

Увага! Для київської громади! Протягом року!
Спільний проект Головного управління юстиції у м. Києві та Київської молодіжної бібліотеки «Молода гвардія»!

Спільними зусиллями ми започатковуємо юридичні консультації для киян на регулярній основі! Протягом року юридичні фахівці  районних управлінь юстиції у м. Києва за окремим графіком  будуть надавати відвідувачам бібліотеки індивідуальні консультації з різних аспектів права.

Календар юридичних консультацій на 2013 рік! Тут календар.

Календар юридичних консультацій на 2014 рік! Тут календар.

У кожного з нас є життєва потреба у роз’ясненнях сучасного законодавства та пошуку шляхів правового вирішення спірних питань, які виникають в процесі  взаємодії з державними та іншими установами, у сімейних суперечках, при порушенні ваших майнових прав, трудового законодавства та інших ситуацій, що потребують юридичного роз’яснення.

Юридичні та практичні консультації фахівців, спеціальна бібліотечна добірка літератури з різних аспектів права, база аналітичних статей, вільний доступ до Інтернету нададуть вам нове, правове бачення способів вирішення вашої проблеми, реальну підтримку для успішного її розв’язання!

Зауважте! Якщо ви приєднаєтеся до цього проекту, то заощадите свої гроші, збережете час та нервову систему!

Бібліотека завжди тримає відкритими свої чудові фонди для всіх, хто шукає істини, краси, та натхнення у книгах, не лінується працювати над своїм духовним збагаченням!

Чекаємо на вас, дорогі кияни!  
Зробіть своє життя цікавим та багатогранним!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ