Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вас вітає колектив Спеціалізованої Молодіжної Бібліотеки!

Ми – молоді і серцем, і душею креативні бібліотекарі, які налаштовані на інноваційні підходи до організації роботи сучасної бібліотеки.

 

Сьогодні ми опановуємо та використовуємо сучасні технології, щоб ви, наші улюблені читачі, завжди мали оперативний доступ до якісної інформації, друкованої книги та електронних ресурсів!

 

Ми щиро віримо, що хороша книга, культура читання, вчасна порада справжнього Бібліотекаря потрібні сучасній молоді, яка прагне стабільності, успіху в красивій та заможній державі Україна.

 

Бібліотека - Ваш персональний інформаційний партнер, місце для зустрічей з креативними однодумцями, освітньо – консультативний центр та ресурсний майданчик для проектної діяльності!

 

Запрошуємо до МСМБ

 

 

Дорогі кияни, шановні наші читачі!
Наші партнери та волонтери!

Долучайтеся до добрих справ з бібліотекою!
Разом ми зможемо зробити більше!

ДОКЛАДНІШЕ:

         Під час воєнного стану в Україні, соціальної напруги і нестабільності, жорсткої економії бюджетних коштів ми реалізуємо свою місію, що полягає у всебічному сприянні забезпеченню рівних прав особистості на доступ до публічної інформації та наукового і культурного надбання людства. Завдяки зусиллям бібліотеки кияни одержують соціальну підтримку та додаткові можливості для реалізації особистості:

Проте, через обмеження фінансування бібліотека має гострі потреби:

Ми будемо вдячні за всі практичні прояви інтересу до вирішення проблем бібліотеки, за Ваші добровільні пожертви на потреби бібліотеки, які можна перерахувати на наш казначейський рахунок.

Гарантуємо чесне та відповідальне використання коштів добровільної пожертви на гострі потреби для збереження рівня та якості всіх бібліотечних послуг, регулярну звітність перед бібліотечним активом читачів.

Читачам Молодіжної  бібліотеки дуже потрібна Ваша допомога!

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці  — Конт. тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ