Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Вас вітає колектив Міської Спеціалізованої Молодіжної Бібліотеки «Молода гвардія»!

Ми – молоді і серцем, і душею креативні бібліотекарі, які налаштовані на інноваційні підходи до організації роботи сучасної бібліотеки.

 

Сьогодні ми опановуємо та використовуємо сучасні технології, щоб ви, наші улюблені читачі, завжди мали оперативний доступ до якісної інформації, друкованої книги та електронних ресурсів!

 

Ми щиро віримо, що хороша книга, культура читання, вчасна порада справжнього Бібліотекаря потрібні сучасній молоді, яка прагне стабільності, успіху в красивій та заможній державі Україна.

 

Бібліотека «Молода гвардія» - Ваш персональний інформаційний партнер, місце для зустрічей з креативними однодумцями, освітньо – консультативний центр та ресурсний майданчик для проектної діяльності!

 

Запрошуємо до МСМБ «Молода гвардія»

 

 

Дорогі кияни, шановні наші читачі!
Наші партнери та волонтери!

Долучайтеся до добрих справ з бібліотекою!
Разом ми зможемо зробити більше!

 

ДОКЛАДНІШЕ:

         У дні соціальної напруги і нестабільності, жорсткої економії бюджетних коштів ми підтверджуємо свою місію, що полягає у всебічному сприянні забезпеченню рівних прав особистості на доступ до публічної інформації та наукового і культурного надбання людства. Завдяки зусиллям бібліотеки молодь має соціальну підтримку та додаткові можливості для реалізації особистості:

Через обмеження фінансування бібліотека має такі гострі потреби:

Ми будемо вдячні за всі корисні прояви інтересу до вирішення проблем бібліотеки, за Ваші добровільні пожертви на потреби бібліотеки, які можна перерахувати на наш казначейський рахунок.

Гарантуємо чесне та відповідальне використання коштів добровільної пожертви на гострі потреби для збереження рівня та якості всіх бібліотечних послуг, регулярну звітність перед бібліотечним активом читачів.

Читачам Молодіжної  бібліотеки дуже потрібна Ваша допомога!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ