Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

День Незалежності України-2017

серпень, 2017 р.

У 26-ту річницю Незалежності нашої держави ми хочемо згадати всіх тих, кому ми завдячуємо цим Святом.

Це - державні діячі та військові, добровольці та громадські активісти, волонтери та журналісти, політв’язні та священнослужителі, медики та культурні діячі…

Серед них і ті, хто брав участь у становленні державності багато століть тому, і ті, хто відстоював і боровся за неї протягом багатьох років, і наші з Вами сучасники, які, незважаючи на смертельні небезпеки, не сховалися, а в найважчий момент – встали на захист України!

Всі вони різні за своїми професіями, соціальним станом, віком та уподобаннями, але всіх їх об’єднує одне - любов до Батьківщини.

Отож пропонуємо дізнатися більше про наших героїв з найсвіжіших книжкових новинок, які вже чекають на Вас в абонементному відділі бібліотеки.

З Днем народження, Україно!

Слава Героям! Слава Україні!

Мамалуй, Александр Алексеевич. Мамалуй, Александр Алексеевич.
Военный дневник (2014-2015) [Текст] : Гражданско-политическое издание / Мамалуй, Александр Алексеевич ; Фото К.Ходака; А.Клименко. - Харьков : Фолио, 2016. - 282 с.
Перед вами - записки о войне, в которой пришлось сражаться автору и его товарищам. Их писал не журналист и не писатель, а пехотный снайпер. Писал на айфоне в палатках и домиках базовых лагерей, в краткосрочных отпусках и даже в полуразрушенном здании метеостанции Донецкого аэропорта. А сводил их воедино, в книгу, уже снайпер-пограничник, вернувшийся из 77-суточной командировки в Край Больших Неприятностей.
Добробати [Текст] : Популярне видання / Гладка, Катерина; Громаков, Дмитро; Миронова, Вероніка та ін. ; Передм. А.Авакова. - Харків : Фоліо, 2016. - 570 с.
Добробати. Це слово за роки російської агресії у нашій країні швидко знайшло той глибокий сенс, що зробило його зрозумілим кожному громадянину і патріоту України. Це зараз журналісти і публіцисти грають асоціаціями, вкладаючи додатковий зміст у складне словосполучення "добровольчі батальйони", в якому, кажуть, ДОБРО - найвагоміша складова. Напевно так і є...
Пальваль, Андрей Пальваль, Андрей.
Саур-Могила. Военные дневники [Текст] : Литературно-художественное издание / Пальваль, Андрей, Музыка, Максим. - Харьков : Фолио, 2016. - 220 с.
Саур-Могила... необычное место. Но эта книга не столько о местах, сколько о людях и событиях августа 2014 года. Как луч фонарика, брошенного в темноту, сознание авторов выхватило лица, действия и впечатления
Бібліотека журналу Бібліотека журналу "Військо України".
Побратими [Текст] : Історії українських воїнів. Кн.1 / Під ред., вст. ст. В.Буряченка; Упор. В.Петровського, О.Панченка, А.Мирончук; Фотогр. Є.Силкіна, С.Лойка. - К. : Військо України, 2016. - 224 с.
«Побратими» та «Відчайдухи» - дві книги історій українських воїнів.
Героями нарисів військових журналістів, які зібрані у двох виданнях стали учасники антитерористичної операції на Донбасі. Усі вони різні. І, можливо, ніколи б не зустрілися в цьому житті, не одягли б однострій, не спали б в одному бліндажі, не їми б з одного казанка, не стали б побратимами, якщо б не поклик Батьківщини, над якою нависла біда. Вони залишили сім’ї та справи. Вони єдині у своєму прагненні захистити Україну, а значить мобілізовані бути сильними, мобілізовані бути патріотами, мобілізовані бути героями…    
Історії українських воїнів. Кн.2 Відчайдухи [Текст] : Історії українських воїнів. Кн.2 / Під ред., вст. ст. В.Буряченка; Упор. В.Петровського, О.Панченка, А.Мирончук; Фотогр. Є.Силкіна, С.Лойка. - К. : Військо України, 2016. - 254 с.
«Відчайдухи» - друга книга історій українських воїнів, учасників антитерористичної операції на Донбасі. Ризикуючи життям щомиті, вони боронять Україну, жінок, дітей, стариків і вважають це своїм святим обов’язком. Вони мають те, чого не купиш у російських воєнторгах – патріотизм і хоробрість.
Збірка оповідань Я like Україну! Я люблю Україну! [Текст] : Збірка оповідань. - К. : Нора-Друк, 2016. - 400 с.
Незалежній Україні - 25 років. Але боротьба за Незалежність триває - і на полі бою, і в головах українців. Українські письменники стали до лав бійців одними з перших - спочатку в інформаційному просторі, а дехто й потім зі зброєю в руках. До цієї збірки увійшли твори 25 письменників, які люблять Україну - кожен свою і кожен по-своєму, і саме про цю любов вони пишуть. Двоє з авторів збірки - Артем Чех та Геннадій Молчанов - свою любов до України довели зі зброєю в руках на східному фронті, а один - Андрій Миронюк - загинув за неї у Донецькому аеропорту. Слава героям! Слава Україні!
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
Михайло Грушевський [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 144 с.
Перечитуючи деякі сторінки історії України, часом вражаєшся: як багато подій перегукується із сьогоденням! Та це й не дивно - історія, як відомо, рухається по спіралі. І якщо ми, українці, вважаємо себе мудрим народом, то маємо враховувати досвід своїх героїчних предків, учитися на їхніх помилках, намагатися попереджати нові. Біографічна серія "Творці державного престижу" присвячена величним історичним постатям, з якими насамперед асоціюється становлення державності та незалежності України. Однією з таких постатей, безсумнівно, є Михайло Грушевський - блискучий політик, видатний історик і публіцист
Главацький, Максим Володимирович Главацький, Максим Володимирович
Іван Мазепа [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 128 с.
Іван Мазепа є одною з тих знакових постатей української історії життя та вчинки яких і сьогодні викликають гарячі суперечки. Політичний діяч, військовий, дипломат, меценат
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
Володимир Великий [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 128 с.
Князь Володимир Святославович увійшов у історію нашого народу як князь-Святитель, який охрестив Україну-Русь і ввів її в християнську цивілізацію. За його труди на благо рідної землі народ ще за життя назвав його Великим князем, любив його як батька нації а після смерті ввів його до лику святих. Діяльність князя і справді була великою. Великою, міцною, єдиною і сильною була при ньому і княжа Україна. Дружби з Володимиром, його допомоги шукали європейські імператори і королі
Главацький, Максим Володимирович. Главацький, Максим Володимирович.
В'ячеслав Чорновіл [Текст] : Науково-популярне видання / Главацький, Максим Володимирович. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2016. - 144 с. Перечитуючи деякі сторінки історії України, часом вражаєшся: як багато подій перегукується із сьогоденням! Та це й не дивно - історія, як відомо, рухається по спіралі. І якщо ми, українці, вважаємо себе мудрим народом, то маємо враховувати досвід своїх героїчних предків, учитися на їхніх помилках, намагатися попереджати нові. Біографічна серія «Творці державного престижу» присвячена величним історичним постатям, з якими насамперед асоціюється становлення державності та незалежності України. Однією з таких постатей, безсумнівно, є В’ячеслав Чорновіл - поборник української національної ідеї, людина, яка стояла біля витоків Народного Руху України, ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України
Щоткіна, Катерина. Щоткіна, Катерина.
Любомир Гузар. Хочу бути Людиною [Текст] : Громадсько-політичне видання / Щоткіна, Катерина. - К. : Vivat, 2017. - 272 с.
Кудись ми таки спізнилися, бо не мали доброго проводу, - зазначає Блаженніший Любомир. - Але з іншого боку, ми зробили величезні кроки саме завдяки тому, що не мали проводу. Якби в нас були великі державні мужі, потужні лідери в політиці, могли би йти швидше вперед. Гузар не просто мислив стратегіями - він заражав цим своє оточення, яке дуже швидко перетворювалося на колектив його однодумців. Можливо, справа в тому, що він разом з усією церквою пройшов довгий шлях і багато чого встиг обміркувати й запланувати ще до того, як з’явився історичний шанс здійснити задумане на звільненій українській землі. Хай там як, Гузар прийшов до керівництва церквою з візією. Із чітким розумінням того, що все, що він робить, це не тимчасова конструкція, це не для того, щоби насолодитися моментом і обскубати спійману птицю удачі всю до пір’їнки, але з прицілом на далеку перспективу
Мусаєва, Севгіль. Мусаєва, Севгіль.
Мустафа Джемілєв. Незламний [Текст] : Громадсько-політичне видання / Мусаєва, Севгіль, Алієв, Алім ; Передмова А.Муждабаєва; Післямова Я.Грицака. - Харків : Vivat, 2017. - 272 с.
Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з системою, величезною репресивною махіною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування - і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини. Історія його життя - це історія боротьби кримськотатарського народу
Кокотюха, Андрій Анатолійович. Кокотюха, Андрій Анатолійович.
Покоління сміливих. Україна: 25 років незалежності [Текст] : Громадсько-політичне видання / Кокотюха, Андрій Анатолійович ; Інтерв'ю вела І.Титаренко. - Харків : Vivat, 2016. - 400 с.
Чверть століття тому Україна здобула незалежність, омріяну й вистраждану. Автор пропонує читачам згадати, як це було, поміркувати над сьогоднішнім днем і замислитися над своїм майбутнім. Нам є чим пишатися, про що свідчать коментарі від видатних українців. Ця книжка розгортає велике полотно долі держави, вигаптуване водночас гордістю за здобуті досягнення й перемогти і болем за помилки та поразки… Гортаючи сторінки, розумієш: не можна лишатися осторонь, бо найголовніша перемога чекає на нас попереду!

Звертайтеся за адресою: м.Київ, вул. Л.Толстого, 49. Довідки за тел.: (044) 288-30-12

Наш Електронний каталог

На сайті бібліотеки також дивитись:

Найкраща країна – моя Батьківщина. До Дня незалежності України.

«Революції, що нас змінили»

Рідна країна: тривожний поступ історії

Привітай свою державу з Днем незалежності!

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ