Відеоролик «Опіки у дітей»
Молодіжна бібліотека підтримала інформаційну кампанію Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на виконання заходів Міської цільової програми «Громадське здоров`я» на 2022-2025 роки
Опіки у дітей
Опіки є одним із найпоширеніших видів травм - за даними ВООЗ, вони займають третє місце серед усіх видів травм мирного часу. Найчастіше причиною опіків є полум’я (50%), гарячі рідини і пар (30%), розпечені тверді предмети (5-10%). Водночас, більшості випадків опіків можна запобігти, дотримуючись простих правил безпеки.
Відеоролик розповість про профілактику опіків, яка допоможе вберегти здоров'я вашої дитини.
Відеоролик «Опіки у дітей» знаходяться за посиланням.