Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Академічна честність: що маємо на увазі

Поділіться цією сторінкою:

Під впливом Революції Гідності та з початком євроінтеграції українське суспільство стало на шлях змін, зокрема, у сфері освіти. Українські освітяни почали задумуватися над втілення європейських стандартів, що спричинило зацікавленість поняттям «академічна чесність»

Цей термін вже досить давно використовується в ЄС, США, Канаді та інших розвинених країнах. Що ж він означає?

Академічна чесність (аcademic integrity) – це сукупність цінностей та принципів, яких повинна дотримуватись людина при навчанні та оцінюванні. Це також передбачає гідну та свідому поведінку під час виконання письмових контрольних робіт, складання іспитів, написання курсових та дипломних робіт, проведення досліджень та інших видів навчальної діяльності.

Разом з цим поняттям використовують й інше – академічна нечесність. Це явище, на жаль, є дуже поширеним у нашій країні. В чому полягає академічна нечесність?

 

 

 

 

 

 

Причини академічної нечесності

Що ж спонукає учнів та вчителів до негідної поведінки під час навчального процесу? Причин багато і всі вони взаємопов’язані.

Наслідки академічної нечесності

Особистість, що здобула освіту нечесними методами, є непрофесіоналом у своїй справі, тобто не може виконувати свою роботу на належному рівні. Це, по-перше, призводить до проблем з працевлаштуванням, а по-друге, якщо така людина все ж розпочне працювати, вона буде становити загрозу та підривати увесь робочий процес. Це, у свою чергу, призведе до загального зниження професіоналізму у суспільстві, погіршення якості виробництва, товарів, послуг, та навіть створить загрозу для життя та здоров’я людей. Особливо небезпечним є непрофесіоналізм лікарів, рятувальників, міліціонерів, суддів та представників інших важливих спеціальностей.

Боротьба з академічною нечесністю

Методи вирішення даної проблеми мають бути комплексними.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ