Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Державна молодіжна стратегія

Поділіться цією сторінкою:

Представлена офіційна інформація надасть повне уявлення про державну молодіжну політику в Україні та озброїть вас знаннями про свої права, обов’язки та можливості для розвитку освіти, кар’єри, власної справи і побудови сімейного життя. Тексти законодавчих актів відібрані і представлені з офіційних джерел інформації.

Україна. Закон. Про основні засади молодіжної політики [Текст] = https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1414-20#Text: закон України від 27 квітня 2021 р. № 1414-IX / Інф. "ГУ" // Голос України. - 2021. - 21 трав. (№93). - С. 10-13. Цей Закон визначає мету, завдання, основні засади, напрями та механізми реалізації молодіжної політики в Україні, гарантії участі молоді у її формуванні та реалізації, особливості організаційних і правових засад утворення та діяльності молодіжних та дитячих громадських об’єднань

Україна. Президент. Про Національну молодіжну стратегію до 2030 року [Текст] = https://www.president.gov.ua/documents/942021-37337: указ Президента України від 12 березня 2021 р. №94/2021 / Інф. "УК" // Урядовий кур`єр. - 2021. - 16 бер. (№50). - С. 7-8. З метою забезпечення створення додаткових можливостей для становлення, розвитку та підвищення рівня конкурентоспроможності молоді, реалізації її конституційних прав і свобод, утвердження у молодіжному середовищі здорового способу життя, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності суспільства й держави

https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-utvoriv-radu-z-molodizhnih-pitan-ukaz-70653 Глава держави утворив Раду з молодіжних питань – указ13 вересня 2021 року.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 462/2021, яким утворив Раду з молодіжних питань. Вона функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при Главі держави.

Рада створюється з метою сприяння розвитку потенціалу молоді, її самореалізації та активної участі в суспільному житті й ухваленні рішень щодо молодіжної політики. Передбачається, що серед завдань Ради буде сприяння розбудові молодіжної інфраструктури.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ