Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Англійці: від Великого смішного до Великого політика. Сторінками одного журналу. Частина 2. Вінстон Черчилль.

Поділіться цією сторінкою:

«Краще робити новини, ніж розповідати про них» - вважав великий політик та надзвичайно обдарованний англієць, герой публікації журналу «Личности».

Ві́нстон Че́рчилль (Ві́нстон Леонард Спенсер-Че́рчилль)  - успішний політик (двічі прем’єр-міністр), великий стратег та геній дипломатії, блискучий оратор, письменник, історик. Він краще за більшість розумів хід історії.
Постать талановитого та амбітного нащадка династії Мальборо стала прикладом наслідування для багатьох світових політиків за талант адаптуватися до умов, в яких він опинявся.
Для одних простих громадян Ві́нстон Че́рчилль був генієм і героєм, для інших - ворогом і політичним інтриганом.
А ще сер Ві́нстон Леонард Спенсер-Че́рчилль був художником і садовим архітектором.

Белов, Владимир.

Уинстон Черчилль: время не ждет [Текст] / Белов, Владимир

// Личности. - 2008. - №1. - С. 5-27.

 Ві́нстон Че́рчилль завжди поспішав. Змолоду його називали «молодою людиною, що поспішає», а з роками він у цьому відношенні змінився мало. Че́рчилль мчав «над рифами під усіма вітрилами» до досягнення своїх мрій, таких різних, але незмінно амбітних. Йому, запеклому й навіть впертому, була притаманна здатність адаптуватися до умов, в яких він опинявся. Че́рчилль  був активним політиком і блискучим промовцем, журналістом, письменником, істориком, великим стратегом і генієм дипломатії. А ще художником, каменярем та архітектором

Мирошникова, Валентина.

100 знаменитых политиков [Текст] : Жизнеописания и биографические очерки / Мирошникова, Валентина, Мирошникова, Дарья ; Авт. проекта Д.Таболкин; Худож. Л.Д.Киркач. - Харьков : Фолио, 2006. - 511 с. : ил. - (100 знаменитых).
Ві́нстон Че́рчилль - найяскравіший представник англійської політики в двадцятому столітті. На початку Другої світової війни він займав пост військово-морського міністра і довів чисельність британських збройних сил до 5 млн. чоловік.

Під час німецького наступу у Франції Черчилль 10 травня 1940 року був призначений прем'єр-міністром Великої Британії. Після розгрому Франції Черчилль не обіцяв своєму народу нічого, крім «поту, крові і сліз». Прем'єр заявив: «Ми підемо до кінця ...»

Ві́нстон Че́рчилль - один із найбільш видатних британських прем'єр-міністрів, який привів свою країну до перемоги у Другій світовій війні.

У 1963 році Конгрес США обрав Черчилля почесним громадянином США.

Він був послідовним противником тоталітаризму (в тому числі і радянського), посвячений у Лицарі за заслуги перед державою

Джонсон, Пол.

Черчилль [Текст] : Научно-популярное издание / Джонсон, Пол ; Пер. с англ. А.Глушаковой. - К. : ENCYCLOPEDIA-UA, 2011. - 192 c. : ил.

В книге "Черчилль" Пол Джонсон описывает различные этапы карьеры Уинстона Черчилля: от приключений молодого офицера кавалерии до пророческого предсказания уже немолодого государственного деятеля о неизбежности начала "холодной войны".

Эта книга - живое, лаконичное описание жизни сэра Уинстона Леонарда Спенсера-Черчилля, проливающая новый свет на личность самого интригующего человека в истории

Роббинс, К.

Черчилль [Текст] : Научно-популярное издание / К. Роббинс ; Пер. с англ. В.В.Симонова. - Ростов-на-Дону-М. : Феникс-Зевс, 1997. - 318 с. - (След в истории).
Ві́нстон Че́рчилль - безумовно один із найвидатніших політичних діячів першої половини XX ст. Його часто характеризували діаметрально протилежно: для одних він був генієм і героєм, для інших - ворогом і політичним інтриганом.

Ця книга дає можливість скласти об'єктивну оцінку Ві́нстону Че́рчиллю - видатній і непересічній особистості

Трухановский, Владимир Григорьевич.

Уинстон Черчилль [Текст] / Трухановский, Владимир Григорьевич ; Худож. В.В.Сурков. - М. : Международные отношения, 1989. - 456 c. : іл.

Політична біографія Ві́нстона Че́рчилля дуже вдало поєднана із його особистою біографією і сторінками життя сім'ї.

 Че́рчилль - політик, який зумів об'єднати високу життєву активність з розважливістю і феноменальним політичним чуттям. Особлива увага приділена діяльності Черчилля, як літератора.

Мусский, Сергей Анатольевич.

Сто великих нобелевских лауреатов [Текст] / Мусский, Сергей Анатольевич. - М. : Вече, 2006. - 480 с. : ил. - (100 великих).

Вінстон Черчилль написав близько сорока книг.

У липні 1945 року він зазнав поразки на загальних виборах і змушений був покинути конференцію у Потсдамі та піти в опозицію. Час перебування в опозиції він використав для написання об'ємної праці - шеститомного видання «Друга світова війна».

Мемуари "Друга світова війна" стали головним літературним досягненням Черчилля,

За красномовство та 6-томне видання мемуарів "Друга світова війна" він був удостоєний Нобелівської премії з літератури у 1953 році

Черчилль, Уинстон.

Вторая мировая война в 3-х кн. [Текст] . Кн.1, т.1-2 : Надвигающаяся буря; Их самый славний час / Спенсер-Черчилль, Уинстон Леонард ; Пер. с англ.; Предисл. Д.А.Волкогонова; Предисл. У.Черчилля; Худож. Н.Н.Пшеницкий. - М. : Воениздат, 1991. - 592 c. : іл.

Воспоминания Уинстона Черчиля о Второй мировой войне отличаются масштабностью, проницательным анализом, смелостью исторических оценок. Печать мощного интеллекта Черчилля явно видна в содержании всего труда, что особенно чувствуется в концепции осмысления событий, обобщениях и политических оценках

Черчилль, Уинстон.

Вторая мировая война: Пёрл-Харбор. Москва - отношения установлены.Тегеран. "Оверлод". Освобождение западной Европы. Капитуляция Германии [Текст] : Воспоминания. Мемуары / Спенсер-Черчилль, Уинстон Леонард ; Пер. с англ. А.И.Усачевой. - Минск : Харвест, 2003. - 640 с. - (Воспоминания).

В книге описаны события 1941-1945 гг. В годы войны Черчилль занимал две ключевых должности – премьер-министра и министра обороны.

Занимая ключевые посты в правительстве Великобритании, Уинстон Черчилль определял политику страны и стратегию ведения военных действий Британскими вооруженными силами во время Второй мировой войны. Поэтому его воспоминания ценны для всех, кто интересуется военной историей

Мусский, Игорь Анатольевич.

Сто великих дипломатов [Текст] / Мусский, Игорь Анатольевич. - М. : Вече, 2002. - 608 с. : ил. - (100 великих).

Світову дипломатію XX ст. неможливо уявити без Вінстона Черчилля.

Це видатний політик і військовий, дипломат, письменник, художник, блискучий оратор і полеміст, Нобелівський лауреат з літератури, чиї афоризми широко розійшлися по світу.

Його біографія - захоплюючий роман зі зльотами і падіннями, вражаючими пригодами і щасливим кінцем

Думова, Наталья Георгиевна.

Черчиль и Милюков против Советской России [Текст] / Думова, Наталья Георгиевна, Трухановский, Владимир Григорьевич ; Предисл., примеч. авт.; Худож. Л.А.Рабенау. - М. : Наука, 1989. - 205 с. : іл. - (История и современность).
Черчіль і Мілюков - що їх об'єднало? Російський інтелектуал і британський аристократ, котрі ніколи не зустрічалися і не були знайомі. Але не зважаючи на різні характери, темпераменти і життєві обставини їх об'єднала спільна мета.

Це сталося у 1917 році, коли обидва політики стали активними учасниками боротьби проти Радянської Росії

Монтгомери, Бернард.

Мемуары фельдмаршала [Текст] / Монтгомери, Бернард ; Пер. с англ.; Вступ. сл. Исингтон-Милл, Алтон. - М. : Вагриус, 2006. - 384 с. : іл. - (Мой 20 век).
Увлекательные, содержащие громадный исторический материал авторские оценки, воспоминания британского фельдмаршала Бернарда Монтгомери по праву считается одной из лучших мемуарных книг о Второй мировой войне.

Лаконичный стиль, цитируемые документы, переписка с  Черчиллем - все это создает ощущение непосредственного участия в описываемых событиях

Запропоновані книги ви знайдете в абонементному відділі нашої бібліотеки.
Звертайтеся за адресою: м.Київ, вул. Л.Толстого, 49.
Довідки за тел. (044) 288-30-12
Наш Електронний каталог

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ