Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Українська сага Тетяни Цой

Поділіться цією сторінкою:

«Справа не в тих людях, які тебе оточують, а в тобі самій. Якщо ти хочеш бути щасливою, то ти будеш нею, незважаючи на обставини і важкі випробування».

Рід, народ, нація завжди тримались на жінках. То яка ж вона - українська жінка? Що потрібно витримати в цьому житті, щоб зберегти силу жити далі, любов та власну гідність?

XX століття. Три покоління українських жінок, понівечені окупаціями і війнами долі, зраджена довіра й нелегкий вибір між коханням, осудом громади, страхом помилок, обов’язком, штампом. Саме про життя простих жінок йдеться у романі сучасної української письменниці Тетяни Цой,  книга представлена у фонді нашої молодіжної бібліотеки.

 

У січні 2020 року  видавництво «Білка» видало першу книгу письменниці Тетяни Цой «Мені байдуже, що люди скажуть».

Книга про життя і побут сільських українок трьох поколінь в часи становлення радянської влади, фашистської окупації і післявоєнного соціалізму.

Як вижити в круговерті подій, зберегти свій генофонд, через помилки, поневіряння і зраду відновитися самій і відшукати кохання? Головна героїня стоїть перед вибором – озиратися на пересуди людей, чи шукати своє щастя?

Книга стала лауреатом конкурсу у рамках Літературно-мистецького фестивалю «Толока 2020» у номінації «Українська художня література. Проза».

 

Продовження роману «Мені байдуже, що люди скажуть. Сестри» побачило світ у червні 2021 року і дозволяє читачам зануритися у світ, де історичні події нерозривно переплітаються з людськими долями, де кохання перемагає підлість і зраду, де почуття обов’язку і усвідомлений вибір дають змогу уникнути необдуманих вчинків. Описані в книзі події відбуваються в 60-80-х роках минулого століття, ми дізнаємось як склалося життя  головної героїні, а також про долі чотирьох її дочок.

Про авторку.

Жінка, що пише про жінок України. Про те, як незважаючи на будь які життєві негаразди, залишатися не тільки людиною, але й – звичайною жінкою. Коханою, люблячою, слабкою, сильною… тією, що піклується про сім’ю, дітей і звичайний побут навіть тоді, коли в інших немає сил на саме життя…

Тетяна Андріївна Цой народилася 15 травня 1965 р. в сім’ї сільської інтелігенції. Мати – вчителька, батько – головний агроном у селі Клепачі Славутського району Хмельницької області.

У 2000 р. закінчила Львівську комерційну академію (сучасний торговельно-економічний університет), за спеціальністю «Фінанси і кредит»). У 2008 році – Київський університет економіки та права, спеціальність: «Управління персоналом».

Тетяна Цой є однією з засновниць корпоративного руху волонтерів «Хочу допомогти!» у Групі Компаній Фокстрот. Крім обов’язків корпоративного секретаря, виконує роль амбасадорки української мови. У співавторстві з письменницею створено 21 урок «Говорімо правильно!»

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ