Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Поєднання непоєднуваного"

Поділіться цією сторінкою:

Наші нові книги про "Поєднання непоєднуваного".
Тарас Прохасько "Так, але..." і Людмила Таран "Айвенко, або Чоловіки - це...
Недарма назви книг закінчуються трикрапкою, адже немає такої назви, яка б поєднала непоєднуване. На читачів очікують яскраві і неординарні ілюстрації, цікаві та несподівані асоціації. Події в Україні - Майдан, війна,  ніхто не зможе забути. Автори зуміли написати про це щиро, проникливо.

Тарас Прохасько "Так, але..."

Шановні читачі, ви очікуєте давно обіцяний роман від Тараса Прохаська? А сам автор дарує вам серію есеїв. Тут ви знайдете формулу щастя і фактор впливу. З книги ви дізнаєтеся як треба спати, з яким почуттям треба снідати і яким чином змістити кут зору для кращого бачення. Есеї - мала проза, котра найяскравіше ілюструє відомий вираз: стислість сестра таланту. Не залишать вас байдужими ілюстрації, адже вони яскраві і неординарні. Читайте, насолоджуйтесь і ділиться своїми враженнями.

Людмила Таран "Айвенко, або Чоловіки - це..."

Зі сторінок цієї книги постають перед читачем різні чоловіки. Вони сильні духом і слабкі, віддані і зрадливі, романтичні й цинічні, молоді та старі. Книга, хоча й була написана раніше, сьогодні набуває нового сенсу, адже зараз Україна воює з підступним ворогом. І саме наші чоловіки розкриваються перед нами і цілим світом яскраво, потужно, іноді несподівано. Шановні читачі, нехай ця книга спонукає вас придивитися уважніше до себе і чоловіків навколо. Можливо, ви побачите нові риси характеру та емоційні прояви у давно знайомих чоловіків. Крім всього іншого врахуйте, що поруч з кожним чоловіком є жінка - красива, або не дуже, але обов'язково розумна. Оглянімося навколо: нас оточують прекрасні чоловіки, чудові жінки. Обіймаймо близьких, підтримуймо знайомих і простягаємо руку тим, хто потребує допомоги.

Повний текст про книги можна прослухати тут.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ