Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Подруга-ластівка (Із серії "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Небагато є на наших українських мистецьких теренах авторів, які прагнуть відображати велич світу Божого зразу у кількох видах мистецтва, наполегливо опановуючи їхні творчі секрети.

Молода вінницька мисткиня Людмила Салтан успішно поєднує в своєму творчому просторі романтичність світосприйняття художника-імпресіоніста з гострим аналітичним розумом прозаїка-реаліста.

Спершу ці обдарування здавалися їй навіть суперечливими, хоча згодом стали гармонійно взаємодоповнюватися.

Людмила Салтан пише малу прозу та оповідання, які друкуються в різних літературно-мистецьких виданнях України. В її доробку вже є два романи: «Подруга-ластівка» та «Раптом дівчинка прокинулася».

Перший роман «Подруга-ластівка» про двох подруг, про їхню долю та перепитії у житті.

Дві подруги, дві частинки однієї великої дружби. Вони мріють зростаючи поруч, а ставши дорослими, радіють від звершень, розділяють падіння, разом переживають війну й пекучі розлуки.

Ганя і Дуся дружили з дитинства і були як сестри. Але одного дня все змінюється і Дуся, не бажаючи цього, майже зникає з життя подруги.

Після чого Ганя втрачає те, за що боролась усе життя, - частинку свого особистого земного щастя. Її чоловік, дім, подруга... не стало нічого. Між жінками утворюється мовчазна розлука, бо кожна не знає, що сказати при зустрічі.

І лише через роки Ганя розуміє, яку страшну таємницю приховувала Дуся, оберігаючи її.

Більше про книгу дізнаєтеся тут.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ