Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Осіннє Рондо місячної ночі. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про авторку
Алла Рогашко – популярна українська письменниця, журналістка, редакторка. Пише прозові твори, сценарії. Твори письменниці публікувалися в альманасі "Нова проза", художньо-літературному порталі "Захід-Схід", на книжному порталі "Буквоїд", у збірках "Львів. Вишні. Дощі", "Львів. Смаколики. Різдво". Алла Рогашко нагороджена дипломом переможця конкурсу 2019 року «Краща книга Рівненщини» у номінації «Краще прозове видання» (книга «Її сукня») та дипломом переможця конкурсу 2020 року «Краща книга Рівненщини» у номінації «Краще видання для юнацтва і молоді» (книга «Сни з колодязя»). Захоплюється музикою, літературою, театром, психологією. Дуже цінує справжній художній кінематограф. Сценарій за романом «Осіннє Рондо місячної ночі» опублікований на сайті «Сценарна майстерня».

У видавництві "Клуб сімейного дозвілля" вийшов друком роман письменниці "Осіннє Рондо місячної ночі" - романтична історія про середньовічний та сучасний Львів. Старовинні вулички чарівного Львова… Кохання, яке переживає цілі століття і знову народжується через багато років…

Львів. 1891 рік. Молодий журналіст Степан закохався в юну шляхтянку Софію, дочку ясновельможного пана Полонського. Батько дівчини, дізнавшись, що дочка закохана у безродного пройдисвіта, забороняє бачитися з ним. Та кохання сильніше за всі заборони, і молоді люди щовечора зустрічаються під ліхтарем…. Але одного разу Степан не прийшов на побачення...

Минули роки. У наш час Любка кидає все і вирушає до своєї мрії, щоб знайти незнайомця зі снів… Їдучи до Львова, вона зустрічається поглядом із попутником - Любомиром. Невже це справді її доля? Саме він снився їй, саме він призначений їй долею. Та чи доведеться їм побачитися знову? А може, то душі давно померлих закоханих намагаються віднайти одна одну? Яка давня таємниця пов`язує їхні родини?

Врешті кожен здобуває найважливіше. Кохання на роздоріжжі віків. Кохання, непідвладне часу…

Дізнатися більше про роман, переглянувши відео, можна тут.

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ