Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Найкращі книжки для воїстину Різдвяного настрою!

Поділіться цією сторінкою:

Новий Рік та Різдво... Це завжди приємне очікування, аромат дива у повітрі, сподівання чогось нового, кращого, навіть містичного... Наша бібліотека потурбувалась про те, щоб кожен читач відчув той самий казковий, романтичний різдвяний настрій, який дарують нам свята. Для цього ми відібрали для вас художні твори з надзвичайною енергетикою добра, радості та незламної віри у світле і щасливе майбутнє. Нехай вони, як новорічні вогники, заряджають позитивом та теплом, створюють відчуття казки та справжнього Нового Року та Різдва... Вітаємо з Новорічними Святами!

Дорр Ентоні „Все те незриме світло”. Чудова екранізація! Бестселер від лауреата престижних літературних премій! Захоплива та зворушлива історія сліпої французької дівчинки і боязкого німецького хлопчика, які під час Другої світової намагаються, хто як може, вижити у круговерті війни, не втратити здатність любити і врятувати найдорожчих людей... Це книга про кохання і смерть, про те, що з нами робить війна, і про те, що невидиме світло переможе навіть найнебезпечнішу темряву.

Гоукінз Пола „Дівчина у потягу”. Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона щодня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона представляє їхню оселю, вона побачила дещо приголомшливе. Дівчина розповідає про це поліції. Та їй не вірять...

Мюссо Гійом „Поклик Янгола”. Хто знає, чи була то випадковість, чи, може, янголи покликали їх обох... Медлін і Джонатан зіштовхнулися в аеропорту Нью-Йорка. Про цю зустріч можна було б з легкістю забути, якби не одне: випадково вони переплутали мобільні телефони. Цікавість взяла своє: кожен із них занурився у пам’ять чужого телефону, намагаючись зазирнути в життя незнайомої людини. Але таємниці, які вони дізнались, змусили чоловіка і жінку терміново взяти квитки на літак і ступити крок назустріч одне одному...

Куява Жанна „Гордієві жінки”. Три сестри, Софія, Лія і Мія, багато років живуть на віддаленому хуторі. Їхні найближчі родичі, дід Гордій і бабуся Устя, померли, ще раніше померла їхня мати Марія, яку дівчата майже не знали. Про неї в будинку нагадує „червона” кімната, повна маків – на картинках, рушниках, у книжках...Три сестри не ставлять зайвих запитань і взагалі мало спілкуються одна з одною, та настає день, коли священна для них „червона” кімната відкриває неймовірні родинні таємниці. І Гордієві жінки наважуються нарешті круто змінити своє життя...

Гранецька Вікторія „Щасливий”. У невигаданій оповіді про порятунок маленького хлопчика, чиє ім’я українською перекладається як Щасливий, відбивається історія зіткнення різних світів: байдужості і самопожертви, неприязні до чужого і готовності віддати останнє незнайомій людині, бюрократичного мислення і високого професіоналізму, релігійних забобонів і щирої віри, справжнього кохання і підступної зради...

Уельбек М. „Покора”. Викладач Сорбонни Франсуа живе в дивний час – до керівництва у Франції приходять мусульмани, а університет вимушений коритися своїм новим господарям – шейхам із Саудівської Аравії. Більшість його колег, аби зберегти посади, приймають іслам. Перед Франсуа постає непростий вибір: відмовитися від інтелектуального життя і остаточно піти на пенсію чи навернутися до ісламу, взяти собі кілька гарненьких дружин і зажити новим, ліпшим життям?

 Теплі історії про кохання: Збірка оповідань. Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять і весело посміятися, і замислитися, деякі – зворушать до сліз. Солодкого читання та радості кохання! Запитуйте інші книжки серії „Теплі історії...”

Також ми підготували серію захоплюючих фантастичних книжок для дітей та підлітків! Неймовірні пригоди та магія – саме те, що потрібно під Новий Рік!

 Щерба Наталія „Часова вежа”. Усі ключники мають знайти Часову вежу й повернути час у Розколотий замок. Василина ладна зробити все, аби довести своє вміння керувати Часом. Але на її шляху стають її одвічні вороги. І ось Василина знову опиняється сам на сам зі смертельною небезпекою. Чи зможе дівчинка протистояти Олені, впливовій подрузі свого батька? Чи вдасться їй викрасти часівну стрілу і повернути до життя фею Діану? Чи доведе вона всьому часодійному світу, наскільки сильна в її серці синя іскра? Адже дівчинка ще має вступити до часової школи, пройти карколомні випробування і... знайти ключ до серця найближчого друга.

Цікаво? Хочете дізнатися більше про пригоди Василини? Запитуйте цю та інші книги з серії „Часодії” у нашому абонементному відділі!

 Вольских Алека „Мила Рудик и руины Харакса”. У рік закінчення Молодшого Дума Мілу Рудик чекає багато подій: боротьба за звання кращого випускника Думгрота, розгадка таємниці, що давно її непокоїть, перше кохання. Здається, що у житті юної чарівниці нарешті почалася довгоочікувана біла полоса, але Міла ще не знає, що увесь цей час чужа воля наближає її до нових випробувань...

Про інші пригоди Міли Рудик ви можете дізнатися з книжок цієї серії, запитуйте на абонементі!

 Есаулов Олександр „Як уполювати Чупакабру”. Всі чули про чупакабру – таємничого кровопивцю! Мало не в кожному селі його бачили, та він нікому не дався до рук. А юним детективам із Горбинівки потрібно вирахувати і упіймати небезпечне страховисько. На додачу, їм доведеться розплутувати ще одну таємницю: поки друзі у Підбакотті намагаються вполювати чупакабру, у Горобинівці хтось псує автівки сусідів Льохи Холмса, Михи Ватсона і Насті Бонасьє... Запитуйте цю та інші книги з серії „Дитячий детектив”!

 Марина Павленко „Русалонька із 7-Б та Загублений у часі”. Таємниці, таємниці! Мабуть Софійка їх до себе притягує. Бо хіба ж можна лишатися осторонь, коли вночі у покинутому замку лунає музика, а порожніми залами блукає самотній привид? Привид, що... загубився у часі.

 Функе Корнелія „Іграїна Безстрашна”. Усі мешканці замку Бобернель уміють чаклувати: сер Ламорак, його дружина красуня Мелісандра, їхній син Альберт. А ось десятирічній Іграїні хотілося б стати лицаркою. Вона мріє про перемоги на королівських турнірах і про драконів, яких треба рятувати... І коли Іграїнині батько й мати саме на її день народження припускаються невеличкої помилки в чаруванні й випадково обертаються на двох свиней, лицарські чесноти дівчинки стають усім у пригоді. Замку загрожує небезпека: його бере в облогу підлий чаклун Гільгалад Ненатлий. Іграїнині мрії схоже починають здійснюватися....

 Маар Пауль „Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу”. Саме в Суботу повертається Суботик – маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.

У нашому абонементному відділі ви знайдете ці та безліч інших цікавинок, які неодмінно вам сподобаються!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ