Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Геніальна дитина – це реальність!!! Поради щодо виховання та навчання…

Поділіться цією сторінкою:

Усі без винятку батьки мріють бачити свою дитину розумною, освіченою, кмітливою та життєрадісною. Хочуть, щоб вона виросла всебічно розвиненою, талановитою та досягла успіху в житті. Але досить часто виникають певні труднощі у вихованні та навчанні. Чим же вони зумовлені та як їх подолати?

Відповіді Ви можете знайти у чудовій серії книг відомих американських лікарів Глена та Дженет Доман, що майже 40 років присвятили вивченню особливостей виховання дітей з різних країн світу. Зазвичай, молоді батьки навіть не уявляють, на які дивовижні речі спроможні їхні діти. Наприклад, чи знали ви, що?...

Цікаво? Отже, пропонуємо вашій увазі такі видання серії:

 

Глен Доман, Дженет Доман „Как научить ребенка читать” – унікальний посібник для молодих батьків та вихователів, який закладе фундамент до навчальних навичок дитини. Книга розкаже як, поєднуючи приємне з корисним, навчити малюка читати, з чого почати та як продовжувати, як створити і систематизувати навчальні матеріали, які зможуть максимально розвинути його інтелектуальний потенціал. Завдяки методикам і програмам запропонованої книги, дитина отримає необхідні навички та переваги, що допоможуть їй у подальшому житті.

Глен Доман, Дженет Доман, Сюзан Эйзен „Как дать ребенку энциклопедические знания”. Книга в легкій та захоплюючій формі пояснює, як навчити дітей розуміти, запам’ятовувати та користуватись корисною інформацію. Як самостійно розробити навчальні програми, які методики та засоби використовувати для кращого засвоєння дитиною необхідних знань.

Глен Доман, Дженет Доман „Как обучить ребенка математике”. Автори книги стверджують, що математика – це гра, гра з дитиною. Цей процес має бути захоплюючим. Як саме зробити вивчення цифр цікавим та корисним, як і коли проводити заняття, як саме пояснювати матеріал та які вправи обирати, – все це докладно розповідається у посібнику, який допоможе дітлахам легко засвоїти математичні знання.

Глен Доман, Дженет Доман, Сюзан Эйзен „Как развить интеллект ребенка”. Ця книга є продовженням серії посібників з навчання та розвитку дитини. Вона присвячена темі інтелекту. В ній описуються прості та ефективні методики вдосконалення розумових здібностей малюка. Подані рекомендації щодо методів і прийомів навчання.

Глен Доман, Дженет Доман, Сюзан Эйзен „Как сделать ребенка физически совершенным”. Автори радять батькам як правильно привчати дитину до фізичних вправ і спорту, пояснюють чому саме це важливо і які особливості дитячого організму треба враховувати при організації занять з фізичної культури.

А для подружніх пар, які тільки-но планують стати батьками, чудовим порадником стане книга Станіслава Трча „Мы ждем ребенка. Вона надає майбутнім батькам усю необхідну інформацію про вагітність, пологи, годування дитини, психологічні аспекти вагітності та материнства. Видання допоможе подружжю створити щасливу сім’ю та виховати здорову, всебічно розвинену дитину.

Усі книжки Ви можете знайти у нашій бібліотеці!
Звертайтесь до абонементного відділу!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ