Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Гарні дівчата ( Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Тимофій Гаврилів (1971) - український письменник, літературознавець, перекладач, культуролог, блогер, колумніст. Автор  романів та віршів, оповідань, есе, репортажів, фейлетонів. Засновник і головний редактор серії "Студії австрійської літератури". Упорядник тритомника наукових праць "Експресіонізм", присвячених німецькомовному експресіонізму.

У своєму здобутку автор має понад 500 публікацій. Художні твори автора перекладалися англійською, німецькою, польською, чеською, французькою, норвезькою та іншими мовами,  знайомивши українського читача з творчістю австрійського поета-модерніста Георга Тракля та Томаса Бернгарда. За свій найкращий переклад відзначений високою оцінкою й визнання канцлера Австрії. 

 

 

"Гарні дівчата" - авторська гра в класики. У несподіваних візерунках оповіді постають етичні питання людських стосунків, розкривається складний психологічний світ людини, з неприхованою відвертістю виявляється її індивідуальність. Чи можна зупинити час, чи варто повертатись у минуле, чи доречно заглядати у майбутнє?.. 

Спокійною розміреною розповіддю автор повертає нас у ті часи, коли ще все було на своїх місцях - батьки, друзі, картинна ґалерея, куди водили цілі класи, задля "відкриття величі рідного міста", і єдиний експонат, що притягував цікавість усіх без винятку - середньовічні лицарські обладунки у краєзнавчому музеї. Тихі радощі провінційної столиці, інколи переплетені з потворними проявами людської жорстокості, перетинаються з болем утрати і якось органічно  йдуть поруч із найніжнішими почуттями. Саме в таких містах життя справжнє, бо має свій неквапливий ритм і свої безумовні закономірності. Вихоплюючи якусь незначну дрібницю, як скажімо, надокучливість мухи, письменник розгортає навколо неї плетиво спостережень і спогадів, з яких складається життя.

Гарні дівчата мешкають саме в таких спогадах. "Дівчат багато і всі вони різні, кожна має неповторну усмішку і навіть білявка білявці не рівня".

Рекомендуємо для вибагливого читача, поціновувача влучної інтелектуальної думки та витонченої мови. 

Більш детальніше про книгу тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ