Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

День вишиванки: цікаві бібліотечні історії

Поділіться цією сторінкою:

Вишиванка для українців –  символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Цьогорічний День вишиванки, який традиційно відзначають в Україні в третій четвер травня, припадає ще на період карантину, на 21 травня. Сьогодні ми обмежені у спілкуванні і ще більше потребуємо яскравих вражень. Згадаймо разом День вишиванки минулих років. Як розквітали вулиці та парки міста,  усміхнені люди у вишиванках! Вишиванка віками була символом українства, об'єднуючим і розпізнавальним знаком. Давайте сьогодні відкриємо наші фото у вишиванках і згадаємо разом наш національний дрескод.

Як ми сумуємо за відкритим і приємним спілкуванням!

А що може порятувати від сумних реалій? Звісно, приємні спогади про гарні зустрічі. Ось такими "ліками" на фоні сьогодення стали спогади про несподівані, кумедні, але завжди приємні зустрічі з вами у нашій бібліотеці. Вони не лише нагадують нам про приємне спілкування, а ще вселяють надію і радість від очікуваного продовження наших зустрічей

Історія одного візиту

Ми завжди раді зустрічі з читачами! Всіма силами ми намагаємося створити затишну і привітну атмосферу, надати максимум корисної і цікавої інформації.

Кожного, хто завітає до відділу абонементу «Книголюб» чекає розмаїття цікавих, яскравих, сучасних книжок. Книга – це не просто джерело інформації. Це привід для роздумів, спілкування, вибору життєвої позиції.

Зустрічі з новими людьми, збереження перевірених часом і простором контактів – це одна з наших нестандартних і не передбачених правилами послуг.

І як же тепло і радісно відчувати реакцію людей на наші зусилля!

Уявіть собі таку картину - в наш відділ заходить молодий чоловік і з вигуком: «Вау!» питає: «Це дійсно бібліотека? Я просто йшов повз і побачив вивіску». Так, це бібліотека, але не зовсім звичайна бібліотека. «Можна записатися?» Так. Наш гість заповнює формуляр, проходить до фонду. Й тут знову «Вау! У вас такі цікаві і потрібні книги по економіці. Я думав, що тільки старі художні видання є в бібліотеці». Можливо десь так і є, але не в нашій бібліотеці.

Ми дуже раді вражати наших читачів об’ємом і якістю наших фондів, а ще високою якістю обслуговування. 

Бібліотечні історії.

 Майже два місяці ми не бачилися з нашими читачами. Часто згадуємо їх, таких різних за віком, характером, за інтересами. Деяких ми знаємо багато років, є, навіть, сімейні династії, кілька поколінь читають в нашій бібліотеці. Ми знаємо їх смаки, інтереси, побажання. 

   Приходить в бібліотеку чудовий хлопчик Микита. Його привела бабуся, яка вже давно наша читачка. Раніше вона приходила  разом з донькою, а зараз з онуком. Бабуся читає жіночі романи і детективи, а Микита - крім книг за шкільною програмою - пригоди і дитячу фантастику. 

    Кілька років тому мудра мама привела до нас своїх дівчаток Таню і Машу, які стали нашими постійними читачами. Книги для молоді, для підлітків дуже популярні у юних читачів, не обійшли увагою і ці дівчатка. А недавно у них з'явилася ще одна сестричка. І хоча вона ще зовсім маленька, ми сподіваємося, що вона підтримає сімейну традицію і теж стане нашою читачкою.

   У нас є улюблений відвідувач, його звуть Марко. Хоча йому всього трохи більше трьох років, треба бачити як  старанно він вибирає книги, пам'ятає все, що читав і любить переповідати нам зміст. Іноді він приходить з мамою, але частіше з бабусею. Бабуся теж вибирає для себе книги. Це можуть бути книги з психології, з виховання дітей. 

    Ми знаємо і любимо наших читачів. Є серед них прихильники історії, детективів, психологічних романів. Смаки, як бачимо, дуже різні. Радують нас сучасні українськи автори, чиї книги не стоять на полицях. Приємно, коли читачі діляться з нами враженнями від прочитаного, коли питають поради, дякують за рекомендації. Дуже чекаємо на зустрічі з нашими читачами, адже  їх вже очікують нові цікаві книги.

Історія одного візиту

 Дитячий куточок в нашій бібліотеці виник спонтанно. Основна наша аудиторія – молодь. А там де молодь, там кохання, а де кохання – там сім’я, діти.

Ось так в нашій бібліотеці з’явилася нова категорія читачів – діти і внуки. Почали дарувати дитячі книги, іграшки, різні цікавинки для дітей.

Малеча дуже полюбляє наш дитячий куточок. Деякі маленькі читачі розбирають іграшки, а деякі збирають їх знову з окремих частинок. Але найулюбленіша і найпопулярніша іграшка – це удав. Що тільки з ним не виробляють! Одягають на шию один одному, обкручують навколо інших іграшок і навколо інших дітей.

Одна юна читачка подарувала для бібліотеки іграшкову корову і в кожен свій візит перевіряє, як почувається її «Мумуня».

А тим часом батьки вибирають собі і дітям літературу.

Ніхто не нудьгує в нашій бібліотеці, кожен знайде собі заняття до душі.

До нових зустрічей!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ