Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Євровікторина-2021

Поділіться цією сторінкою:

З 25 лютого по 30 вересня 2021 року реєструйся і бери участь у Євровікторині. Перевір свої знання про Європейський Союз та змагайся за подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Країна:Україна

Дедлайн: 30.09.2021

Веб-сайт: www.euroquiz.org.ua

Євровікторина – це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи.

Більше балів – крутіші подарунки!

За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.

Накопичуй квізкоіни з лютого по вересень 2021 року та обмінюй їх на сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Спробуй себе і доведи, що твої знання ЄС варті винагороди.

Правила вікторини

1. Визначення:

2. Тривалість: Євровікторина триває 8 місяців та реалізується у два етапи (по 4 місяці кожний).

Перший етап: з 25 лютого до 30 червня 2021 року.

Другий етап: з 1 липня до 30 жовтня 2021 року.

3. Вікові категорії: Євровікторина має два рівні складності:

Учасник\ця може стати переможцем лише у своїй віковій категорії.

Учасники\ці віком до 14 років повинні реєструватися через мейли батьків і можуть приймати участь у вікторині за згодою батьків.

4. Перебіг Євровікторини: вікторина має 5 тематичних Напрямків.

Напрямок 1: Що таке ЄС?

Напрямок 2: Європейська культура

Напрямок 3: Яким є життя в ЄС?

Напрямок 4: Як розвивається ЄС?

Напрямок 5: Що на порядку денному в ЄС?

Кожен напрямок розбитий на 4 теми по 6 - 4 запитань, в залежності від вікової категорії. Учасник\ця може обрати напрямок та тему запитань у напрямку. Пройшовши 1 напрямок запитань, наступний напрямок відкривається за добу. Учасник\ця може пройти вікторину безліч разів.

5. Переможці: Переможцями вікторини можуть стати лише перші 100 учасників\учасниць з кожної категорії, що пройдуть всі 5 напрямків та отримають найвищий рейтинг поміж усіх, хто приймав участь у вікторині.

6. Рейтинг: Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник\ця вікторини може відслідковувати набрану кількість балів та кількість балів сотні найкращих гравців у своїй категорії в профілі свого акаунту.

7. Бали: Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. Кожен\на учасник\ця може проходити один тематичний раунд безліч разів, однак зарахованим буде лише останній результат.

Бали нараховуються за кількома чинниками: швидкість проходження (час у секундах) та успішність (кількість правильність відповідей за 1 тему).

Додаткові нарахування балів проводяться для кожного з 5-ти Напрямків окремо, та наприкінці - бали сумуються.

8. Внутрішня валюта – квізкоін: Учасник\ця вікторини може отримати внутрішню валюту - квізкоін.

Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати. Додаткові квізкоіни можна отримати за поширення вікторини в соціальних мережах.

Певну кількість накопиченої валюти кожен гравець може обміняти на пакети сувенірної продукції від Представництва ЄС.

Монетизацію комплектів подарунків буде відкрита в останній місяць проходження кожного з етапів вікторини. Якщо гравець не встиг обміняти квізкоіни в поточному (2021) році, баланс квізкоінів буде обнулено в листопаді 2021 році.

9. Сувенірна продукція: Дати обміну внутрішньої валюти на пакети сувенірної продукції від Представництва ЄС будуть вказані організаторами заздалегідь. Учасники будуть попереджені про обмін квізкоінів на сайті euroquiz.org.ua та (додатково) шляхом персонального повідомлення на вказану гравцем електронну пошту. Розсилка сувенірів буде відбуватися в липні-серпні 2021 року за результатами 1 етапу вікторини та в листопаді-грудні 2021 року за результатами 2 етапу вікторини.

Організатори вікторини не несуть відповідальності за неотримання учасником\цею вікторини сувенірної продукції в разі невірно вказаної чи неповної адреси.

10. Запобігання шахрайству: Для запобігання шахрайству, учасника\цю, який\яка нечесно проходив вікторину буде повідомлено про шахрайство, видалено з таблиці переможців та накладено штраф, у вигляді втрати всіх зароблених квізкоінів. Якщо після повідомлення, учасник\ця буде продовжувати шахраювати, організатори вікторини дискваліфікують даного учасника\цю назавжди.

11. Комунікація гравця з організатором Євровікторини: Будь-які комунікації Гравця вікторини з Організатором вікторини здійснюються виключно через e-mail листування з тієї ж ел.скриньки (e-mail), з якої гравець зареєстрував свій акаунт у грі з метою ідентифікації гравця. В разі виникнення запитань щодо нарахування балів, квізкоїнів чи отримання сувенірів просимо адресувати листи на скриньку: ask@euroquiz.org.ua, зазначаючи ім’я та прізвище гравця.

12. Етика ділового спілкування гравця з організатором Євровікторини: Інтелектуальна гра Євровікторина створена для популяризації цінностей Європейського Союзу та передбачає щоденну реалізацію таких цінностей в тому числі шляхом практики ділового спілкування та оформлення своїх запитів адресату у ввічливій формі, нейтральній тональності, без погроз та звинувачень. Просимо уникати невизначених слів «цей», «ці» та бути конкретними, формулюючи запитання. Якщо гравець порушить етику спілкування, то такий акаунт гравця буде видалено з гри без можливості поновитися в грі.

13. Організатори вікторини залишають за собою право змінювати Правила без попередження користувачів. Користувач погоджується з Правилами за замовчуванням.

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ