Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відеогра-вікторина «Медіазнайко»

Поділіться цією сторінкою:

 

Медіа культура через відеогру

МСМБ «Молода гвардія» вже декілька років сприяє формуванню медіа культури молоді, проводить майстер-класи та зустрічі з фахівцями з медіа-освіти. От і тепер ми із задоволенням представляємо нову віртуальну гру-вікторину «Медіазнайко».
Подолавши всі етапи та виконавши всі завдання цієї гри-вікторини, кожен може дізнатися про історію медіа, про якісний продукт «медіа», як сприймати новини, фільми та статті, і багато іншої корисної інформації.

Успіху вам, рішучим, цікавим і кмітливим.

 

Чому ми маємо бути медіа культурними людьми?

Годинами ми можемо блукати соціальними мережами, каналами телебачення, радіо, Інтернетом, сторінками друкованих та електронних видань, наївно заковтуючи всю інформацію, яку нам пропонують доморощені блогери, недобросовісні журналісти та автори сумнівної якості відеоматеріалів.

Тому актуальність медіа-освіти полягає в тому, що інформаційні технології та глобалізація зробили наше сприйняття світу значною мірою залежним від того, як його подають медіа.

На жаль, медіа належно не відреагували на зростання власної відповідальності: матеріали часто погано перевіряються, містять елементи маніпуляції та підтасувань, використовуються різні програмні продукти для редагування фото - та відеоматеріалів. У цих умовах медіа-освіта – шлях до того, щоб людина дістала змогу самозахисту від недобросовісної медіа інформації, критично та зважено її сприймала.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ