Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Читальна зала «Ерудит»

    Читальна зала Молодіжної бібліотеки – не лише приємне місце для читання,  але й активний осередок культурного життя та доступний молодіжно-діловий центр. Чого б ви не хотіли: насолодитись новою книгою, відвідати освітню лекцію чи зустріч з письменником, пограти в настільні ігри, скористатись комп’ютерами чи вільним Wi-Fi – все це можна зробити у читальній залі «Ерудит»!

Сучасний універсальний книжковий фонд

Від історії середніх віків до сучасної української поезії. Тут можна почитати англомовну класику мовою оригіналу або сучасні українські переклади відомих коміксів, ознайомитись з роботами Зиґмунда Фройда чи щоденниками Тараса Шевченка – читач будь-якого віку знайде літературу на свій смак!​

Молодіжно-діловий центр

Сучасному студентові часто доводиться стикатись з потребою швидко та якісно роздрукувати реферати, курсові та дипломні роботи. А іноді й пошукати в інтернеті факти, щоб той реферат швидко зробити.

 

 

 

Ми живемо в цифрову епоху, а отже потреба отримати доступ до мережі через вільний Wi-Fi виникає ледь не щодня. Не говорячи вже про копіювання та сканування документів.

Всі ці послуги надає читальна зала Молодіжної бібліотеки!

Молодіжний інтелект-центр

Але не офісні послуги і навіть не книги роблять читальну залу справді особливим місцем – чудовій репутації зала завдячує інтелектуальним та різноплановим заходам. Колектив Молодіжної бібліотеки та партнери постійно працюють над актуальними лекціями, зустрічами з відомими літераторами та динамічними ігротеками. Усі заходи читальної зали реалізуються за ключовими проектами.

 

        Літературний проєкт «Хто є хто в українській літературі»

   Обговорення книжкових новинок, зустрічі з письменниками та вільні поетичні мікрофони. Чудова платформа для письменницьких дебютів. Якщо ви любите літературу – вам до нас!

 

        Правопросвітницький проєкт «Ти маєш право»

   Знати свої права та обов’язки – неймовірно важливо для будь-якого жителя правової держави. Зустрічі з юристами, що відбуваються у Молодіжній бібліотеці, дозволять молодим людям не загубитись у заплутаному світі юриспруденції!

 

        Патріотичний проєкт «Відкриваємо Україну разом»

   Чи був Грушевський першим президентом України? Чи справді Мефодій та Кирило винайшли кирилицю? Чи був Харків першою столицею України? Розвіяти міфи та донести маловідомі факти з історії та сучасності покликаний патріотичний проект.

 

 

      Школа світового досвіду екології сталого розвитку «Екологічна культура – запорука здоров’я»

 Проєкт допоможе навчити молодь сортувати сміття, піклуватись про довкілля та слідкувати за власним здоров’ям. Земля – наш спільний дім, тож давайте тримати його чистим!

 

         Інтелектуально-розважальний проєкт «Галас у бібліотеці»

   Думаєте, у бібліотеках завжди тихо? Тоді ви явно не були на наших вечірках, ігротеках та спіддейтінгах! Настільні ігри, вікторини, святкові акції, музичні вечори – з Молодіжною бібліотекою нудно не буває!

Читальна зала «Ерудит» – гнучка та універсальна платформа як для навчання чи роботи, так і для спілкування та розваг. Тож не втрачайте можливості завітати на наші заходи чи просто почитати у атмосфері творчого затишку!

Ми на зв’язку: lib@msmb.org.ua

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ