Стрим «Мова – серце наше»
До дня української писемності та мови проведемо стрим-бесіду з перекладачем Ярославом Лебеденком, 9-го листопада о 13:00. Стрим матиме назву – «Мова – серце наше».
Розпитаємо нашого гостя про його перекладацьку діяльність, про те, як це бути перекладачем, з чим доводиться стикатися, які якості необхідні для опанування та успішної роботи у цій царині.
Приєднуйтесь перегляду, ставте питання, буде цікаво!
Посилання на івент тут.