Стрим-бесіда: «Щоб без свободи не міг я лишитись!..» з активістом Євромайдану Дмитром Карпієм
Гідність людини є однією з найважливіших особистісних цінностей, закріплених у багатьох правових актах, зокрема міжнародних.
Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об’єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів.
Сьогодні, в умовах війни в Україні, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.
До дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні 20 лютого о 13:00 проведемо стрим-бесіду з активістом Євромайдану Дмитром Карпієм за темою «Щоб без свободи не міг я лишитись!..» на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.
Поговоримо про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Зустрінемось на етері! Ставте питання та вподобайки, буде цікаво!