Стрім-бесіда до Дня Соборності України
22 січня Україна відзначає День Соборності. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.
23 січня о 14:00 проведемо стрім-бесіду з Іваном Братусем - кандидатом філологічних наук за цією темою на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.
Поговоримо про те, чи є питання єдності болючим для нашого народу, чому для українців важлива єдність та воля.
Зустрінемось на етері! Ставте питання та вподобайки, буде цікаво!