Стрим-бесіда до 80-річчя написання п’єси Жана-Поля Сартра «За зачиненими дверима»
До 80-річчя написання п’єси Жана-Поля Сартра «За зачиненими дверима» 2-го жовтня о 13:00 у прямому етері поговоримо з Іваном Братусем - кандидатом філологічних наук на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.
Поговоримо про факти біографії Жана-Поля Сартра, пов’язані з написанням п’єси «За зачиненими дверима», за допомогою яких прийомів досягається подібна глибина, в чому полягає сутність покарання героїв п’єси, чим ця п’єса може бути корисна в українських сучасних реаліях.
Зустрінемось на етері! Ставте питання та вподобайки, буде цікаво!