Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Приходь та пиши! NaNoWriMo 2015 в МСМБ

Поділіться цією сторінкою:

NaNoWriMo (National Novel Writing Month) - це письменницький марафон, започаткований у 1999 році, який пропонує письменникам з усього світу випробувати себе і написати роман за місяць!

Традиційно він стартує на початку листопада і з кожним роком виклик приймає все більше учасників. Форма, стиль та жанр твору не мають значення. До фінішу доходять ті письменники, котрі змогли до 30 листопада завершити чернетку свого твору розміром 50 тис. слів! Нагородою для кожного стане готовий роман!

Молодіжна бібліотека також запрошує своїх користувачів долучитись до листопадового письменницького марафону.

Нагадаємо, у нас письменники можуть безкоштовно працювати з власними ноутбуками, серфити в Інтернеті за допомогою Wi-Fi, а також користуватись нашими комп’ютерами у разі відсутності власних ПК.                                                                                   

Молодіжна бібліотека – це простір для спілкування та обміну думками, де можна вільно зустрітись із друзями та колегами по письму, обговорити, написати, отримати підтримку та слушну пораду.

Спеціально для учасників NaNoWriMo 2015 Молодіжна бібліотека анонсуватиме цікаві події, лекції та вечірки для письменників, що проходитимуть з нагоди літературного марафону.

Щоб приєднатись до NaNoWriMo 2015, необхідно зареєструватись (це безкоштовно) на сайті проекту http://nanowrimo.org, що дасть змогу слідкувати за прогресом твору. За хештегом  #NaNoWriMo у соціальних мережах можна довідатись про успіхи колег, а також багато-багато-багато корисної інформації для письменників.

 Саме у сприятливій для творчості атмосфері нашої бібліотеки Ви можете розпочати твір, який так довго тримали у голові!

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ