Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Зупинимо загрозу ВІЛ/СНІДу разом

Поділіться цією сторінкою:

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, метою якого є підвищення обізнаності про цю інфекцію та демонстрування міжнародної солідарності перед обличчям пандемії. За даними Головного управління статистики в м. Києві за дев’ять місяців 2012 року у місті щоденно реєструвалося в середньому 3 випадки інфікування на ВІЛ. Вікова структура зареєстрованих ВІЛ-інфікованих осіб свідчить про те, що ВІЛ-інфекція вражає дітей та найбільш працездатну та репродуктивну вікову групу населення.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

4 грудня, цікаво й корисно, відбулося заняття у «Школі репродуктивного здоров’я» за участю Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ. Досвідчений фахівець , Сергій Лисак,  провів тренінг з профілактики ВІЛ/СНІДу серед старшокласників. Дуже серйозна тема СНІДу, тема не із легких, обговорювалася молодіжною аудиторією в довірливій атмосфері легко та невимушено.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Надто делікатні моменти, модератор зумів донести до свідомості юнаків та дівчат, ненав’язливо без повчань та заборон. Почуття гумору, яскраві приклади із власного досвіду, приклади із життя знайомих Сергія, елементи гри, запам’яталися всім.

Відеоряд на плазмі та сумна статистика вразили не тільки молодь, а й людей середнього віку. В залі були присутні ще лектори - стажери, тому що у Сергія Лисака є чому повчитися людям, навіть старшим від нього.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Наостанку, підводячи підсумки, Сергій наголосив, що все не так прикро. Вихід є.

Для запобігання СНІДу існують прості рішення. Сергій закликав дотримуватись  батьківських сімейних традицій, що ґрунтуються на багатовіковому народному досвіді.

 1. Перш за все це - дошлюбна цнота та незайманість.
 2. Якщо дошлюбні відносини вже є, то це має бути один партнер.
 3. Дотримання вірності у шлюбі.

Звертаємось до всіх, не будьте байдужими. Вберегти себе та майбутню родину від ВІЛ інфекції справа особисто кожного, а допоможуть поради Сергія, підтверджені його досвідом. До речі, серед молоді світу широко розповсюджується МОДА НА НЕЗАЙМАНІСТЬ.

Бібліотека та користувачі на прикінці заняття отримали у подарунок корисні матеріали.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

 • blog
 • facebook
 • tweetter
 • youtube
 • youtube
 • youtube
 • pinterest
 • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ