Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Осіннє свято спілкування. Епізод №1

Поділіться цією сторінкою:

В парку з’явились ми, команда бібліотеки, оснащена 3G-ІНТЕРНЕТОМ, банером, буклетами та маленькими подарунками з символікою бібліотеки. Нас легко було впізнати по світло-зеленим хустинкам, бейджам та щирим посмішкам.

Для чого? – Нести добре й вічне слово про книгу та надати інформацію про сучасні послуги та творчі акції у нас, на Толстого, 49.

Черговий етап проекту „Бібліотека іде в люди” стартував разом з новим навчальним роком...

Відвідувачі парку – переважно молоді матусі з дітками, студенти, заклопотані першими вересневими завданнями та семінарами…

Спілкування було діловим, зацікавленим, запитання студентів типові: чи можна прийти у суботу та неділю, чи є інтернет, принтери, сканери, чи є WI-FI, сайт та електронний каталог - на ці всі питання ми радісно відповідали – ТАК! ТАК!

І схвильовано додавали: а ще ми можемо організувати зустрічи з цікавими особистостями, виставки ваших творчих робіт, надати консультаціїї та доступ до кращих книг з фондів….

Студенти залюбки користувалися нашим ноутбуком з інтернетом та відправляли електронну пошту друзям.

А студенти Національного університету харчових технологій із задоволенням позували на камеру та пообіцяли обов’язково нагрянути до бібліотеки зі своїми ноутбуками, аби особисто переконатися у користі від послуг МСМБ!

Логічним і таким бажаним для нас було завершення плідно проведеного дня: ці тендітні дівчата, студентки 1-го курсу Інституту філології, зацікавившись інформацією про нашу бібліотеку, після фахової консультації просто неба того ж дня стали нашими читачами!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ