Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Зробіть свій віртуальний простір безпечним

Поділіться цією сторінкою:

Щороку у другий вівторок лютого в Європі відзначається День безпечного Інтернету.

Україна, завдяки ініціативи «Майкрософт Україна», теж робить перші кроки у цьому напрямку.

Завдяки Інтернету ми  маємо можливість отримувати інформацію, а також вільно спілкуватися з будь-ким, незалежно де він знаходиться. 

Разом з тим всесвітня мережа має чимало відкритих і прихованих загроз, які небезпечні для вас.

Програма «Онляндія – безпечна веб-країна» ініційована компанією «Майкрософт Україна» допоможе розібратися саме з цими проблемами і що, радісно, вже стартувала в стінах нашої бібліотеки.

Першими, хто познайомився із захоплюючим проектом, були десятикласники середньої школи №221 м. Києва.Тренінг був проведений на тонкому психологічному рівні завдяки вмінню Артура Кочеряна, координатора проекту. Він привернув увагу аудиторії до важливості теми безпечності Інтернету та оригінально неординарно подав інформацію.


Атмосфера під час тренінгу була невимушеною творчою.

Під час тренінгу вдало пройшла сюжетно рольова гра, спрямована на закріплення ключових навиків захисту від реальних загроз віртуального світу, cеред яких: проблеми у реальному житті через легковажне ставлення до розповсюдження особистої інформації, безтурботну віртуальну поведінку, невміння реагувати на ризики в мережі.Настрій самих учнів та викладачів після проведення тренінгу засвідчив інтерес до теми і вдало обраної форми його проведення.Запрошуємо стати учасниками програми «Онляндія…, щоб підготуватися до можливих ризиків, які очікують нас під час подорожі просторами Інтернету.

Бажаючим детальніше ознайомитись з програмою «Онляндія – безпечна веб-країна» див.: www.onlandia.org.ua

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ