«Валізка з книжками» від Goethe-Institut в Україні для молодіжної бібліотеки
Сьогодні бібліотеки слугують місцем сили для відвідувачів, особливо дітей. Розуміючи свою місію, Молодіжна зорганізувала своєрідний хаб для малечі із сімей вимушених переселенців й постійно вишукує можливості та способи для їхньої розради і навчання. З радістю скористалися можливістю участі у проєкті Goethe-Institut в Україні «Валізка з книжками», скарб для якої готувався за підтримки МЗС Німеччини разом з експертами у сфері літератури. Заявку на отримання «Валізки з книжками» подало понад 4500 бібліотек, призерами стали 250, серед них і Київська молодіжна бібліотека.
Отримана «Валізка» з дитячими книжками українських та зарубіжних авторів виявилася з секретом – окрім книжок у наборі знайшлися сенсорні іграшки, розмальовки та посібник від відомих психологів та психотерапевтів про те, як розмовляти з дітьми про війну, вміти їх підтримати та пояснити складні речі простою мовою. А іграшкового зеленого удавчика, що визирнув з набору сприйняли як побажання сили і мудрості.
Також див.: Солідарність з Україною: «Коли на Рондо прийшла війна» - Повна валіза книжок