Лікар-експерт громадського здоров’я Отто Стойка в етері Молодіжної
До Дня охорони здоров'я провели стрим-бесіду «Найважливіші правила здорового способу життя» з кандидатом медичних наук, лікарем-експертом громадського здоров'я Отто Стойкою.
Захід проходив з зацікавленою авдиторією – студентами Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.
Розпитали нашого гостя про найважливіші побутові, психологічні та харчові звички, які можуть перетворити наш спосіб життя на здоровий. Поговорили про звички фізичних навантажень, дізналися, які фактори руйнують наше здоров’я.
Дивіться стрим!
Попереду ще багато цікавого, стежте за анонсами!
Посилання на етер тут.