Акторка та режисерка Надія Агєєва-Швед в етері Молодіжної.
Провели стрим-бесіду з цікавою молодою акторкою та режисеркою Надією Агєєвою-Швед.
Пані Надія - артистка Львівського академічного театру «Воскресіння» та Національної філармонії України. Дворазова володарка стипендії Президента України для молодих митців. Засновниця незалежної театральної формації Project Art Theater. Активно співпрацює у якості режисера з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром імені Миколи Куліша та є однією з організаторів Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».
Поговорили про вистави пані Надії, про її режисерський дебют, акторські роботи, зокрема, яка роль її найулюбленіша, а яка давалася найскладніше, а ще говорили про сучасний український театр.
Стрим проводився також з офлайн авдиторією – студентами-акторами Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. У наших офлайн-глядачів були цікаві професійні питання, які вони поставили наприкінці зустрічі нашій гості.
Посилання на стрим тут.