Як у Молодіжній святкували День закоханих (і не тільки)
Насправді День Закоханих – це ще й День книгодарування, а отже для бібліотекарів це подвійне свято. Тому й плануючи активності до цих днів, колектив Молодіжної вирішив поєднати традиційні валентинівські формати та літературне спрямування. Результатом такого синтезу став Книжковий спіддейтінг, проведений у читальній залі.
Формат спіддейтінгу є доволі популярним у День закоханих, але захід Молодіжної трохи відрізнявся від традиційної форми – люди представляли не себе, а свої улюблені літературні твори. Демонстрували фантастику, розхвалювали Бійцівський клуб і, звісно, обговорювали мальописи. Такий видозмінений формат дозволив отримати два задоволення водночас: познайомитися з цікавими людьми та дізнатися про культові книги
Багатьом в такий день хочеться почитати легкої романтичної літератури. Для цього у відділі абонементу підготували тематичну книжкову експозицію, де зібрали відомі романтичні книги на будь-який смак. Культові твори українських авторок та авторів – особливо пасують таким виставкам!