Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Інформаційний кот» Олега Андроса

Поділіться цією сторінкою:

   В Молодіжній бібліотеці пройшов творчий вечір Олега Андроса під неординарною назвою «Інформаційний кот». Зустріч з молодим автором була приурочена до Дня народження, яке Олег відсвяткував 8 грудня.

   Олег Андрос – політолог за фахом, перспективний журналіст, екоактивіст та музикант. Нещодавно він повернувся із зони АТО. Впродовж строку служби у лавах Збройних сил України, Олег регулярно робив замальовки військових буднів, нотував роздуми про час на війні, переосмислював мирне життя. Гострий розум та письменницьке світовідчуття дозволили Олегу описати те, що він побачив на війні, з винятковою екзистенційною складовою. Повернувшись до Києва, він усвідомив, що має обов’язково упорядкувати ці записи та видати їх у книзі.

   Деякі свої замальовки Андрос вперше презентував у Молодіжній бібліотеці. Важливо підмітити непідробну реалістичність творів Олега, його майстерність у якості оповідача. Він не вдається до зайвого пафосу «зради/перемоги», що оточує нас з усіх боків на телебаченні та в пресі, та від якого ми відверто втомились. У його розповідях все так, як воно є насправді. Також Олег зачитав дещо із власної хроніки найтривожніших та найкривавіших подій Революції Гідності.

Музична складова вечора від гурту AndrosLand, а саме Олега Андроса, Ігоря Рудя та Мари, додала вечору особливої ліричності.  

Андрос пише вже давно. Він є автором  збірки оповідань у жанрі фентезі та фантастики «Тут побували люди» (2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). У співавторстві з А. Комаровою, він видав книгу «Територія Духу». Сподіваємось, до цього списку якнайшвидше додасться книга і про АТО. 

Більше фото – на сайті фотографа Олени Жеронкіної.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ