Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Я, Ти, Ми. Цікаве літо для школярів

Поділіться цією сторінкою:

Хіба може бути щось цікавіше за власну персону? Так – світ навколо!

Чи можна уявити себе на одинці влітку? З нашими книгами про все на світі – звісно, ні!

Від власної психології до психології стосунків, від пригод до безпеки - в наших книгах є тисячі відповідей на ваші запитання.

Як домовитись з друзями, батьками, хлопцем. Як зрозуміти оточення і себе в ньому. Чи можливо обрати професію майбутнього. Чи легко вивчити правила безпеки.  Що всередині тіла людини. Хто більш мужній та зухвалий – лицарі або пірати.

Отже, що можна вивчити за літо?

Спілкування має дієву хитрість: якщо ти вирішуєш будувати гармонійні стосунки, то отримуєш те, чого прагнеш.

Про різницю в поведінці хлопців та дівчат, різні типи любові, про мову жестів.

Як рухається тіло, якого кольору судини, де зберігається пам’ять.

Як навчити дитину правильної поведінки без залякування та погроз, як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати небезпеку й уникати її.

Як прийняти більш усвідомлене рішення щодо вибору професії, та не зламати своє життя.

Як можна вивчати історію цікаво.

Візьміть від літа найкраще, завітайте до бібліотеки!

Венблад Матс Венблад, Матс.
Ось як працює тіло людини всередині та зовні [Текст] : Науково-популярне видання / Венблад, Матс ; Пер. зі швед. С.Орлової; Худож. Ф.Відлунд, О.Йонссон, А.Нюберг, К.Торссон. - Харків : Віват, 2019. - 99 с. : іл. - (Енциклопедії).
Тіло людини - надскладна конструкція. Щоб зрозуміти, як воно працює зсередини та зовні, треба збудувати його, поринувши у фантастичний світ клітин та органів. Лише так можна знайти відповіді на безліч запитань… Як рухається тіло людини? Як працює мозок і де «зберігається» пам’ять? Чому кровоносні судини сині, хоча кров червона? Чому люди мають різний колір шкіри? Як діють клітки-убивці? Коли ми чхаємо і чому в нас закладає вуха? Що таке ДНК? Як ми дізналися про тіло так багато? Що чекає на нас у майбутньому?
Психологія для дівчат [Текст] : Популярне видання / Уклад. Н.Зотова; Худож. А.Л.Савицька. - Харків : Школа, 2017. - 352 с. : іл. - (Цілком таємно).
Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів. Для середнього шкільного віку
Казьміна Світлана Казьміна, Світлана.
Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей [Текст] : Як навчити дитину правильної поведінки без залякувань і погроз: Довідкове видання / Казьміна, Світлана, Баланова, Валентина ; Іл. Т. Ю. Сорудейкіна. - Харків : ВГ "Основа", 2019. - 96 с. : іл. - Від авторів: с.4; Звернення до батьків: с.4; Як користуватися книгою: с.6.
Безпека життя дітей турбує кожного. Як зробити так, щоб малюки скрізь і завжди почувалися повністю захищеними від будь-яких неприємностей? Ця книга - своєрідна пігулка для батьків від переживань за безпеку дітей. З книги ви дізнаєтеся про те, як захистити свою дитину від викрадача в реальному житті, від педофіла - у віртуальному; як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати небезпеку й уникати її; як забезпечити безпеку дітей удома, в парку, на вулиці. Книга адресована як допитливим дітям, так і дорослим - дбайливим батькам, бабусям і дідусям
Лицарі [Текст] = Lovagok. Illusztralt atlasza : Ілюстрований атлас: Науково-популярне видання / Пер. з англ. С.Байрачного. - Харків : Віват, 2019. - 80 с. : іл.
Понад тисячу років тому в Європі з’явилися воїни, які за боєздатністю не мали собі рівних. Це були одягнені в обладунки вершники, які бралися до зброї, захищаючи короля і рідний край, християнський світ і свого сеньйора, власний замок або просто високі ідеали. Золоте століття лицарів охоплює близько п’ятисот років - з 1000 по 1500 рік, коли ці шляхетні солдати були елітою військових з’єднань під час битв і найвпливовішою частиною феодального суспільства. Книга доможете здійснити захопливу подорож у Середньовіччя, дізнатися безліч невідомих фактів щодо життя та побуту воїнів того часу, кодексу та озброєння лицарів, конструкцій та облог замків. А найголовніше -  все це можна роздивлятися знов і знов завдяки напрочуд реалістичним і майстерним ілюстраціям. Видання зацікавить і тих, хто захоплюється історією Середньовіччя, і просто допитливих читачів
Пірати [Текст] = Kalozok Kepes Atlasza : Ілюстрований атлас / Пер. з угорськ. - Харків : Віват, 2017. - 96 с. : іл.
Пірати здавна приваблювали дітей і дорослих своєю сміливістю та вільним ставленням до життя. Незалежні й вільні, вони кілька століть розсікали морський простір, наводячи жах на моряків і випадкових мореплавців. За допомогою цього видання можна зануритися до незвичайного світу піратів, дізнавшись про їхні звичаї й пригоди, що захоплюють дух! Що спільного могло бути між піратами та воїнами? Яку роль відігравали жінки на піратському судні? Коли й чому завершилась епоха піратів? Відповіді на питання, що довгий час мучили істориків, у нашій книзі
Сухенко Тамара Вікторівна Сухенко, Тамара Вікторівна.
Як обрати професію майбутнього [Текст] : Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80 / Сухенко, Тамара Вікторівна ; Пер. з рос. О.Ю.Коноз; Худож.-оформ. В.Кобець. - 2-ге вид., допов. і переробл. - Харків : Фолiо, 2019. - 96 с. : іл. - Список використаної та рекомендованої літератури: с.83. - Ключ до тестів: с.81; Думки про виховання для батьків: с.82; Замість післямови: с.88; Відгуки: с.89.
Цей методичний посібник є результатом восьмирічного досвіду консультування та тренінгів з профорієнтації. У ньому пропонується покроковий алгоритм, який дозволяє прийняти більш усвідомлене рішення щодо вибору професії. Виконання завдань та розмірковування над запитаннями дозволяють розширити знання про себе і про світ професій, шукаючи відповіді і всередині себе, і в зовнішньому світі. У наш динамічний час термін життя професій скорочується, деякі швидко зникають, нові виникають. Експерти пророкують, що навіть саме поняття «професія» в майбутньому зникне. Автор пропонує не тільки спостерігати за цими змінами, але й творити їх - створювати свою професію, скориставшись наведеними формулами. Ця книжка стане у нагоді підліткам, студентам, психологам, освітянам, батькам, спеціалістам центрів зайнятості, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності. Видання може використовуватися і як посібник для самостійної роботи, і як методичний матеріал до тренінгу
Обережно: хлопці! [Текст] : Популярне видання / Уклад. Н.Зотова; Худож. А.Л.Савицька. - Харків : Школа, 2017. - 304 с. : іл. - (Цілком таємно).
Книга не про світ хлопців. Вона присвячена дівчатам. Зміни з тілом і душею, питання, на які відповісти можуть тільки батьки, але ти соромишся запитувати, перші зізнання в коханні та зітхання! Про деякі дівчачі переживання можна тільки здогадуватися. Це видання допоможе дівчатам розібратися в круговерті подій, поглядів та вчинків. Роз'яснить кожне важливе питання та дасть розгорнуту відповідь з планом дій. Достатньо просто почати читати й ти не зможеш відірвати

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ