Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Позитивні книжки для гарного настрою

Поділіться цією сторінкою:

У подіях хтось пізнає себе, хтось відчує до болю знайоме відчуття сумнівів та вагань перед важливим вибором, хтось зможе пережити почуття закоханості та дружби разом з героями. Або зануритись у вир авантюрних пригод.

Хоча зима нас підводить відсутністю снігу і морозів, які спонукали б кутатись у теплу ковдру, однак нічого нам не завадить взяти до рук цікаву книгу та насолодитись неймовірною історією, з нетерпінням захоплено гортаючи сторінки роману. Ці зворушливі історії нікого не залишать байдужими, бо вони про минуле й майбутнє, горе й надію, життя і смерть. Інакше кажучи, дуже рекомендуємо вам прийти до нас і ознайомитись з добіркою книжок, які ми для вас приготували.

Ахерн, Сесілія Ахерн, Сесілія.
Postscript [Текст] : Роман / Ahern, Cecelia ; Пер. с англ. І.Гоял. - К. : Рідна мова, 2020. - 344 с.
Минуло сім років від смерті Джеррі - чоловіка Голлі. Завдяки його листам жінка знайшла в собі сили не зламатися і навіть зустріла нове кохання. Тепер життя Голлі тече розмірено і спокійно - до того дня, коли члени клубу «P. S. Я кохаю тебе», натхненні листами Джеррі, просять її про допомогу. Учасники клубу - невиліковно хворі люди, які прагнуть залишити своїм рідним пам’ять про себе: листи, відеозвернення, подарунки… І саме Голлі, вважають вони, допоможе їм якнайкраще. Так минуле Голлі оживає. Дивлячись на цих людей, жінка бачить Джеррі, і кожен лист викликає бурю емоцій та спогадів. Чи зламається Голлі, а чи стане ще сильнішою? «Postscript» - зворушлива історія про минуле й майбутнє, горе й надію, життя і смерть - нікого не залишить байдужим.
Мартен-Люган, Аньес Мартен-Люган, Аньес.
Щастя в моїх руках [Текст] = Entre mes mains le bonheur se faufle : Роман / Мартен-Люган, Аньес ; Пер. з франц. Л.Кононовича; Худож. О.Йориш. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 256 с.
У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм – зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття коханого чоловіка в’януть просто на очах. І, здається, вже ніщо не може цього змінити. А проте одного дня Іріса зважується на відчайдушну спробу оживити свою давню мрію. Так вона потрапляє до Парижа. Нові враження, нові люди, нове життя. Та чи зможе Іріса зберегти своє справжнє кохання? Чи зможе знайти себе справжню? Чи зможе прийняти виклик і вийти переможницею?
Мойєс, Джоджо Мойєс, Джоджо.
Срібна затока [Текст] = Silver Bay : Роман / Мойєс, Джоджо ; Пер. з англ. Д.Петрушенко, Ю.Підгорної. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" , 2020. - 432 с.
У цьому тихому австралійському містечку Ліза мріяла зцілити душу. Відпустити минуле, віднайти себе. Подалі від галасу та людей. Треба ж було з’явитися цьому самовпевненому Майкові Дормеру і порушити спокій! Англієць із манерами джентльмена, красень, ідеальний чоловік, він хоче розбудувати з приморського містечка фешенебельний курорт. І тим самим знищити все, що є найдорожчим для Лізи. Майк і гадки не мав, що на шляху його бізнесу стане тендітна жінка. Вона захищатиме Срібну затоку до останнього. Та після однієї зустрічі Майк зрозуміє, що насправді йому потрібна не затока, а серце тієї, яка заприсяглася більше ніколи не кохати…
О'Лірі, Бет О'Лірі, Бет.
Квартира на двох [Текст] = The Flatshare : Роман / О'Лірі, Бет ; Пер. з англ. - Х. : Віват, 2020. - 336 с.
Спати в одному ліжку, але ніколи не бачитися? Цілком можливо, якщо ви винаймаєте квартиру з суворою умовою: двом сусідам можна перебувати в ній лише в різний час. Тіффі працює вдень, а Леон - вночі, тож проблем не мало б виникати. Та завдяки раптовій потребі в листуванні між ними зав’язується дружба, а згодом і дещо більше… Чи можливо закохатися в того, кого ніколи не бачив, і довірити йому всі таємниці? І чи готові герої порушити через це всі правила? Ця книжка змусить вас пригадати романтику живого листування, занурить в авантюрні пригоди та підкорить увагою до деталей.
Тайлер, Енн Тайлер, Енн.
Турист мимоволі [Текст] = The accidental tourist : Роман / Тайлер, Енн ; Пер. з англ. Н.Лазаревич. - Харків : Ранок: Фабула, 2020. - 400 с.
Мейкон Лірі, головний герой роману Енн Тайлер, - неймовірний педант і прихильник «системи» майже в усьому. Він ненавидить подорожувати, але заробляє на життя написанням путівників. Через рік після трагічної загибелі сина-підлітка дружина пропонує Мейкону розлучитися. Саме з цього моменту у героя розпочинається абсолютно нове життя. Він як слід роздивиться своїх родичів, зустріне жінку, яка зачепить його за живе і врешті-решт зробить дуже важливий вибір, що визначить його майбутнє. І все це буде схоже на подорож, від якої турист мимоволі Мейкон Лірі чи не вперше отримає справжнє задоволення... 
Гейман, Ніл Гейман, Ніл.
Дітлахи Анансі [Текст] = Anansi Boys : Роман / Гейман, Ніл ; Пер. з англ. Г.Герасим, Н.Гриценко, Худож-оформл. Л.Квітки. - К. : Вид. група КМ-БУКС, 2019. - 448 с.
Чарлі-Товстун (зовсім не огрядний чоловік, якщо ви мене запитаєте; але цим прізвиськом його нагородив рідний татко - а такі прізвиська чіпляються намертво, як жуйка до підошви кедів) живе собі тихим життям у Лондоні, зводить цифри у таблички на роботі, а вечорами бачиться із красунею-нареченою Розі... Ні-ні, не подумайте ні про які непристойності! Справа між Чарлі-Товстуном та Розі рухається до весілля, і, звісно ж, чудовою ідеєю було б запросити його татка, аби Чарлі з ним помирився, чи не так? Чарлі впевнений, що це все лише накличе на нього халепу, але не знаходить аргументів, щоб протиставити коханій та її матері. І тоді, навідавшись у місця свого дитинства, у Флориду, Чарлі дізнається не тільки те, що його татко помер, осоромивши свою родину, і не тільки те, що його батько був одним із богів, - а й те, що всі божественні сили успадкував брат Чарлі, про якого той геть забув до сьогодні. І от тепер халепа справді починається!.. 
​Джером, Джером Клапка Джером, Джером Клапка.
Ліниві думки одного нероби. Неквапні думки лінивої дівчини [Текст] = Idle Thoughts of an Idle Fellow. Lazy Thoughts of a Lazy Girl : Есеї / Джером, Джером Клапка, Рен, Дженні ; Пер. з англ. І.Бондаренко, І.Карівець . - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2020. - 256 с.
Ця книжка-«перевертачка» - своєрідний діалог чоловіка й жінки, славетного Джерома Клапки Джерома та його маловідомої сучасниці Дженні Рен. Есеї «лінивої дівчини» та «одного нероби», написані в іронічній та дещо ексцентричній формі, не залишать байдужим жодного читача! 
Стрелекі, Джон Стрелекі, Джон.
Кафе на краю світу [Текст] = The Why Cafe : Роман / Стрелекі, Джон ; Пер. з англ. М.Пухлій. - Харків : Віват, 2020. - 128 с.
Зупиніться. Поставте на паузу щоденну метушню, вирвіться з її тенет і зазирніть до кафе на краю світу. Розгорніть меню й придивіться уважніше до останньої сторінки - там ви прочитаєте три запитання, від яких тікали все життя. Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи вдоволені ви? Ця книжка допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що - марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. «Кафе на краю світу» - справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка й наснажлива, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.
Фоенкінос, Девід Фоенкінос, Девід.
До краси [Текст] = Vers la Beaute : Роман / Фоенкінос, Девід ; Пер. з франц. І.Славинської. - Львіів : Видавництво Старого Лева, 2019. - 256 с.
Антуан Дюріс вирішує покинути успішну кар’єру науковця і стати звичайним доглядачем у музеї Орсе... Що могло змусити цього мовчазного і трохи відлюдькуватого дослідника творчості Модільяні обірвати усі старі зв’язки і не шукати нових? Яку страшну таємницю приховує його минуле? Здається, що Антуан від чогось втікає, і опинитися якомога ближче до краси - єдине, що зможе його врятувати. Можливо, так йому вдасться зцілитися від тягаря вини і навіть допомогти не лише собі...

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ