Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Мандрівка Україною: краса рідної землі!

Поділіться цією сторінкою:

Літо – час відпочинку й нових відкриттів. Запрошуємо вас, друзі, у незабутню мандрівку рідною країною! Адже наша Україна – дивовижна. І їй є що нам показати і чим здивувати. Крутосхилі гори, блакитне море, неприступні замки й розкішні палаци, величні святі храми… Вони напоєні пахощами минулих століть, оповиті легендами й таємницями. Тут можна відпочити, поринути спогадами в історію, відновити сили. Відділ мистецтв Молодіжної бібліотеки пропонує добірку книг, які допоможуть здійснити цікаву подорож стежками рідної землі, відкрити  для себе нові місця й маловідомі факти. Тож мандруйте, мрійте, захоплюйтеся й відкривайте щоразу нові світи!

Вечерський Віктор Васильович Вечерський, Віктор Васильович.
Українська дерев'яна архітектура [Текст] = Ukrainian Wooden Architecture : Фотоальбом / Вечерський, Віктор Васильович ; Під ред. В.Строля; Фото В.Хмари. - К. : Балтия-Друк, 2013. - 120 с. : іл.
Гортаючи сторінки фотоальбому, ви познайомитеся з багатьма пам’ятками дерев’яної архітектури України: церквами, дзвіницями, садибами, вітряками, дізнаєтеся про їх унікальність і неповторність, про історію їх побудови та внутрішнє оздоблення.
Мальовнича Україна [Текст] : Альбом / Авт.-упор. Д.В.Малаков; Вст. ст. В.М.Кузьменка; Перекл. англ. К.О.Клезь; Фотозйомка А.Л.Прибєги, В.О.Балюха. - К. : Мистецтво, 2011. - 336 с. : іл.
Видання знайомить із різноманітними чарівними куточками всіх регіонів країни – від Карпатських гір на заході до донецьких степів на сході, від голубоплесого озерного Полісся на півночі до сонячних берегів Криму й Одеси на півдні. Храми і монастирі, замки й фортеці, палаци й маєтки та сучасні споруди характеризують творчий злет народних майстрів та професійних митців. 
Пам'ятки України. Історія та культура [№1-2(257-258)/2019] [Текст] : Науково-популярний журнал. №1-2(257-258)/2019 / Під ред. А.Серикова; Худож. Д.Лантух. - К. : Видавничий дім журналу "Пам'ятки України", 2019. - 94 с. : фотогр., іл.
Всеукраїнський незалежний позавідомчий науково-популярний журнал про національну спадщину.
У запропонованому номері журналу стартував проєкт «Ukrainer» для шанувальників незвичайних відкриттів, мета якого – познайомити з історією та культурою окремих регіонів нашої країни, показати локальних героїв, місця, що не входять до путівників. Ви познайомитеся з Безводівськими курганами на Сіверщині, з островом Березань на Чорному морі, що зберігає загадкові руїни античного міста, з безмежними степами й легендами Таврії…
Київ - місто музей. Київ - місто музеїв [Текст] : Науково-популярне видання / Ред. З.Каменецька. - К. : Кий, 2007. - 189 с. : іл.
Книга знайомить з музеями нашої столиці, які варто відвідати: музеї Лесі Українки, Миколи Лисенка,  Михайла Грушевського, Олександра Пушкіна, музей гетьманства, Київська фортеця та багато інших. Ви вдихнете пряний аромат минулої епохи, познайомившись з виглядом інтер’єрів, рідкісними виробами та предметами побуту тих часів.
Наш золотоглавий Київ – місто-легенда і місто-красень, який не поступається своєю врочистою красою найвідомішим європейським центрам. Прогуляйтеся його затишними вулицями, відвідайте музеї й місця, сповнені величі й слави. 
Міністерство культури України. Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень.
Історико-містобудівні дослідження Києва [Текст] : Наукове видання / Під ред. В.Вечерського. - К. : Фенікс, 2011. - 147 с. : іл.
У книзі ви почерпнете цікаві відомості про історію розвитку Києва, про визначні його археологічні об’єкти та шедеври архітектури й садово-паркового мистецтва. Також дізнаєтеся про втрачені пам’ятки архітектурної спадщини міста. Київ постає багатобарвним: зберігає пам’ять і славу минулих часів і спрямовує погляд у майбутнє.
Шедеври архітектури України [Текст] = Masterpieces of Architecture in Ukraine : Науково-популярне видання / Упор., резюме, текст Л.Прибєги (Лучанського); Пер. англ. К.Калиновської. - К. : Мистецтво, 2017. - 224 с. : іл.
У виданні репрезентовано понад 130 визначних творів архітектури, пам'яткових ансамблів і комплексів, зведених на землях України в різні часи її багатовікової історії. Стислі нариси й візуальна інформація про архітектурні релікти висвітлюють історію архітектурно-будівельної діяльності на українських теренах, засвідчують талант і творчу вдачу будівничих, слугують автентичним підґрунтям для пізнання глибинного коріння культурних традицій українського народу.
Науково-дослідний інститут пам'яткоохоронних досліджень.
Історико-культурні заповідники [Текст] : Наукова монографія / Під ред. В.В.Вечерського; Вст. сл. В.Вечерського. - К. : Деснянська правда, 2011. - 292 с. : іл.
Монографія познайомить із заповідниками України, які мають не лише національне, а й загальноєвропейське культурне значення. Це архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» в Києві, «Кам’яна могила» на Мелітопольщині та історико-культурний заповідник «Тустань» на Львівщині. Автор подає детальну інформацію про історію їх створення, ландшафт, забудову та археологічну спадщину.
Україна-Японія: дерев'яна архітектура [Текст] / Упоряд. і випуск. ред. Д.Кличко; Текст і фото Г.Шевцова; Передм. і ред. японською Т.Сакураї; Пер. японськ. О.Прилипка; Пер. англ. О.Красюка. - К. : Грані-Т, 2009. - 152 с. : іл.
У книзі-альбомі наочно висвітлюється спорідненість української та японської дерев’яної архітектури. Ви маєте змогу порівняти 2 давні культури дерев’яного будівництва й зрозуміти: країни, далекі за відстанню, є близькими за своїм духом.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ