Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Святість - це чарівне слово. Великдень: традиції та сучасність

квітень, 2018 р.

                                       

Веселих та смачних Великодніх свят!

Весна традиційно пов’язана зі світлим святом – Великоднем. Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях , укріпляє віру та живить душу. І ми намагаємось внести в наші оселі злагоду та любов.

Визнані майстри охоче діляться секретами виготовлення вишуканих та простих прикрас для оселі. Вишиті рушники та вбрання, розмальовані яйця, запашні страви. Матеріали з наших періодичних видань дають можливість створити свято для себе та для близьких своїми руками.

Українська вишивка – український кольоровий журнал. Цікаві інтерв’ю та пізнавальні статті про український стиль. Розкішні орнаменти вишиванок із різних регіонів України, детальні схеми та описи. Одяг, аксесуари, рушники тощо.
Символ вічної дороги у земному і потойбічному світах, благословення і навернення, зустріч і прощання – це наш український рушник… («Українська вишивка», №52-53/2017)
Вишитий одяг – український періодичний журнал, що зосереджує свою увагу виключно на традиційному українському вишитому вбранні. Вишитий одяг - не просто красивий традиційний наряд, а й сучасний, зручний та практичний одяг. На сторінках журналу подані авторські моделі вишитого одягу в таких техніках вишивання: хрестиком, бісером, гладдю, низинкою, атласними стрічками тощо. Для кожної пори року є свій варіант, який прикрасить будь-яку святкову чи повсякденну подію.
Наші прабабусі були неабиякими модницями! Але міняється світ, змінюється мода, а вишивка невмируща. Традиції не підвладні часу… («Вишитий одяг», №7(1)/2018)
"Модное рукоделие" - украинский полноцветный журнал для обучения работе с бисером, бусинами, кристаллами и другими материалами. В каждом номере идеи создания авторской бижутерии и арт-объектов, схемы, описания, подробные инструкции, советы опытных мастеров, конкурсы, работы молодых и начинающих рукодельниц и рукодельников.
В номере большая коллекция пасхальных сувениров. Замечательные работы детей для вдохновения, схемы и технология изготовления, секреты и советы… («Модное рукоделие», №2/2018)
HandMade – український журнал про корисні та унікальні речі своїми руками. Чудові ідеї для творчості та подарунків власними руками вам неодмінно сподобаються! Шиття, декорування, флористика, валяння, вітражні та декупажні технології. Аксесуари для себе та інтер’єрні прикраси від майстрів рукоділля.
Секретами традиційного писанкарства ділиться майстриня Віта Біла. Фотографії майтер-класу доступно для інтересно передають етапи створення писанки («HandMade», №22(2)/2017)
Все о рукоделии – журнал для творческих людей от знаменитого немецкого концерна Бурда. Вышивка и шитье, декупаж и витражные техники для начинающих и опытных руколельниц. В каждом номере доступные и цветные фото – мастер-классы и схемы.
Писанка – это миниатюрное произведение народного искусства.
Созданная вручную, с искренней молитвой и добрыми мыслями писанка непременно станет содержательным украшением вашего дома. Слушая пасхальные сказки про кролика, малыш с удовольствием поможет вам из разноцветных пуговок сложить пасхального зайчика. А если вы любите вышивать, то в тематическом номере для вас есть замечательные схемы вышитых пысанок, зайчиков и других интерьерных украшений на праздник («Все о рукоделии», №3(28)/2015)
Единственная – глянцевый украинский журнал для женщин. В каждом номере – культура и досуг, статьи о здоровье и питании, мода и красота, советы профессионалов на все случаи жизни.
Лучшие рецепты праздничной пасхальной выпечки – обязательного атрибута на столах всех верующих. Традиционные рецепты из разных стран в интересных рецептах. Все ингридиенты доступны, цветные фотографи, пошаговые инструкции… («Единственная», №4/2017)
Натали – украинский женский глянцевый журнал. Интересные истории украинских и зарубежных знаменитостей, мода, кулинария, психологические и профессиональные советы.
Ароматные и разнообразные блюда к праздничному столу от шеф-повара «Остання барикада» Сергея Палюха. Салат с тыквой и козьим сыром, стерлядь с овощами, галушки с грибами, гусиная печень с виноградом – создадут по-настоящему праздничное настроение на самый светлый празник в году! («Натали», №4/2017)
Burda style – українське видання німецького концерну Бурда. Ексклюзивні моделі вбрання на кожен день та на свята, аксесуари, цікаві та корисні страви.
Великодні пряники прикрасять святковий стіл кожному. А що зробити саме вам – зайчика, яйце, моркву? Цікаві рецепти приємно здивують малечу і дорослих… («Burda style», №4/2017)

Ви маєте можливість ознайомитись з виданнями, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ