Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Психологія життя, успіху та бізнесу від світових лідерів! Вчимося у найкращих!

квітень, 2017 р.

У сі ми мріємо про щасливе та успішне майбутнє. Хтось хоче створити власний бізнес, хтось – працювати у крутій компанії, хтось - приймати участь у різних соціальних проектах, а деякі мріють реалізувати себе у творчості та мистецтві… Але яку б ціль ви не обрали, для її втілення у життя треба постійно працювати над собою, розвиватись, вчитись, змінюватись та вдосконалювати свої навички. А також, вміти ефективно спілкуватися з оточуючими, орієнтуватися у світі, що дуже швидко змінюється, розуміти глобальні світові тенденції, вчитися та наслідувати найкращих.

На всі ці запитання ви зможете знайти розгорнуті відповіді у книжках, що подані нижче. Їх об’єднує тема саморозвитку, мотивації, пошуку себе та свого місця у цьому світі, а також цікаві та корисні знання з психології, бізнесу та навчання. Звертайтесь до нашого абонементного відділу!

 

Чалдині, Роберт. Чалдині, Роберт.
Психологія впливу [Текст] / Cialdini, Robert B. ; Вст. сл. авт.; Пер. з англ. М.Скоробогатова. - Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 368 с.
Професор Роберт Чалдінi задався метою з’ясувати, чому людина піддається сильному впливу, і яким чином деякі люди можуть маніпулювати різними ситуаціями. Його дослідження тривали кілька років і в підсумку він встановив, що людина може переконати кого завгодно і в чому завгодно, використовуючи шість основних прийомів, придатних для різних випадків. У результаті досліджень та спостережень і була написана ця книга. Головна думка, закладена в «Психологію впливу», полягає в тому, що для всіх людей характерні загальні шаблони поведінки (у книзі вони представлені у вигляді правил). Саме ними користуються керівники підприємств, спритні менеджери, мас-медіа і навіть президенти. У загальному і цілому те, про що нам розповідає Роберт Чалдіні – це маніпулятивні тактики, які дійсно працюють у реальному житті. Більш того, ці тактики працюють на найпростішому побутовому рівні, так і в бізнесі.
Трейсі, Брайан Трейсі, Брайан
Зробити це зараз: 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час [Текст] : Популярне видання / Трейсі, Брайан ; Пер. з англ. І.Савюк. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 112 с.
Кожен із нас ставить перед собою життєві цілі. Проте, просто записавши їх на папір, чекати на їх здійснення доведеться довго. Тому всі успішні люди добре розуміють, що цілі - це лише вектори для руху в правильному напрямку. Головною в дорозі до власних цілей та мрій є важка щоденна робота, зокрема її правильна організація та планування. Відкинути все зайве, чітко сформулювати свою ціль та застосовувати прості та ефективні правила організації часу вчить нас книга «Зроби це зараз!» Брайана Трейсі.  Автор –професійний лектор, консультант, фахівець у сфері особистісного розвитку й мільйонер, який вміє максимально ефективно використовувати свій час. Він ділиться по-справжньому корисними порадами з особистого тайм-менеджменту.
Кеннеді, Гевін. Кеннеді, Гевін.
Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких переговорах [Текст] : Популярне видання / Кеннеді, Гевін ; Пер. з англ. Т.Микитюк; Худож. А.Цегольник. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 336 с.
Як досягти максимуму в будь-яких переговорах? Згадайте, скільки разів ви втрачали жадані контракти лише через те, що програвали на переговорах. А як часто власні діти ставлять вас у безвихідь? Проаналізуйте останню розмову з друзями, адже щодня ми проводимо десятки переговорів, навіть не помічаючи цього. Незамінна книжка для всіх, хто хоче вдосконалити свої навички в переговорах! На її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і фіксувати домовленості на папері, а також тести з самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес. 
​Пінк, Деніел Пінк, Деніел.
Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує [Текст] : Популярне видання / Пінк, Деніел ; Пер. з англ. Н.Агаджаняна; Худож. Р.Тен Пас. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 208 с.
Якщо ви вважаєте, що найкращий мотиватор – гроші, це видання зруйнує ваше уявлення щодо факторів, які впливають на результат праці чи то творчості! Досить сидіти склавши руки, настав час діяти, і ця книжка знає як! У ній ви знайдете безліч практичних методів щодо нової системи мотивації. Видання допоможе лідерам створити й утримати надійний бізнес, а іншим – віднайти себе та почати рухатися у бік щасливого майбутнього. Автор оперує результатами сотень психологічних досліджень, які допоможуть вам знайти роботу своєї мрії, побудувати бізнес та наповнити яскравими кольорами своє буденне життя. 
​Шер, Барбара Шер, Барбара.
Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш [Текст] = Wishcraft. How to Get What Uou Really Want : Популярне видання / Шер, Барбара, Готліб, Енні ; Пер. з англ. О.Зосімової. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 432 с.
«Мета цієї книги — зробити вас переможцем» - так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблію для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її книги допомогли мільйонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.
Ейкен, Джон Вон Ейкен, Джон Вон.
Можливо все! [Текст] : Популярне видання / Ейкен, Джон Вон ; Пер. з рос. В.Криницького; Худож. Ю.Сорудейкіна. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 352 с.
Автор запевняє, що криза – це період прихованих можливостей, час, коли кожен має шанс на успіх. Треба лише правильно ним скористатися! Він дає відповіді на питання, які найбільше турбують кожного. А ще пропонує стратегії та актуальні рішення під час кризи. Вони будуть корисними не лише для бізнесменів та керівників підприємств, а й для всіх, хто хоче досягти мети. Книжка підкаже, як наповнити життя перемогами! Беріть долю у свої руки і переконайтеся – для вас немає нічого неможливого! 
​Годін, Сет Годін, Сет.
Усі ми трохи дивакуваті. Міф про масовість і кінець конформізму [Текст] = We Are All Weird. The Must of Mass and the End of Compliance : Науково-популярне видання / Годін, Сет ; Пер. з англ. З.Корабліної. - К : Наш Формат, 2016. - 104 с.
Сет Ґодін - автор більш як десяти світових бестселерів, які перекладено 35 мовами. Одна з них - «Усі ми трохи дивакуваті» - принесла йому всесвітню популярність. Останні декілька століть нам вказували, що купувати, що дивитися і як думати. Нас вчили не вирізнятися. Сьогодні ж світ стрімко змінюється і ми є свідками боротьби між масовістю та неформатом. Інакшість сьогодні — нова норма. Саме тому сучасні компанії, які хочуть вижити, мають орієнтуватися на «інакших» і вести їх за собою, надихаючи створювати щось нове, а не те, що нав’язує система. Як не загубитися і вижити в епоху індивідуальності, як не пропустити унікальні бізнес-можливості - саме про це стисло, але неймовірно яскраво та аргументовано розповідає Сет Ґодін
​Годін, Сет Годін, Сет.
Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше [Текст] = Poke the Box. When Was the Last Time You Did Something for the First Time? : Науково-популярне видання / Годін, Сет ; Пер. з англ. З.Корабліної. - К : Наш Формат, 2016. - 96 с.
Ця книга – маніфест про те, як припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу. Часто люди мають усе необхідне для досягнення успіху, проте не наважуються зробити перший крок. Автор переконує: не можна чекати, поки доля сама обере вас і вкаже правильний шлях, слід діяти! Варто лише почати і не боятися невдач – хтозна, яка з ваших ідей урешті втілиться у щось геніальне. У цьому можете не сумніватися – автор більше десяти світових бестселерів точно знає, що потрібно для успіху
​Шей, Тоні Шей, Тоні.
Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії [Текст] : Популярне видання / Шей, Тоні ; Пер. з англ. А.Сагана. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 304 с.
Успішний бізнес неможливо розбудувати, не ризикуючи. Та коли на кону стоять не самі лише заробітки, а людські взаємини, ризик цілком виправданий і навіть необхідний. «Доставка щастя» - розповідь про великі гроші, велику дружбу і щире людинолюбство; коли за сім’ю є не лише кревні родичі, а й працівники, клієнти і навіть конкуренти. Це історія про хист людини щомиті наповнювати своє життя сенсом, надавати йому елементів інтриги задля особистого щастя і щастя людей, які тебе оточують; викладатися на повну - хай то буде вчасна доставка замовлення клієнтові чи підкорення Кіліманджаро.
​Феррацці, Кейт Феррацці, Кейт.
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств [Текст] : Популярне видання / Феррацці, Кейт, Рез, Тал ; Пер. з англ. І.Грипи; Худож. М.Тітов. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 352 с.
Кейт Феррацці - гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги - народився у родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це - завдяки зв’язкам. «Ніколи не їжте наодинці», - одна з порад, яку він дає у своїй книзі, що стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше - будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, - таке перше правило нетворкінгу. Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана - найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування - перетворити на успіх. 
​Гладуэлл, Малколм Гладуэлл, Малколм.
Неординарні. Історії успіху [Текст] : Популярне видання / Гладуэлл, Малколм ; Пер. з англ. І.Савюк; Худож. В.Прокопів. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 256 с.
Що робить людей неординарними? Чи багато вирішує випадок у нашому житті? Як цілковито реалізувати свої таланти? Скільки годин наполегливої праці необхідно, аби стати кращим із кращих? Шокуючі, вражаючі, неймовірні приклади з життя Біла Ґейтса, одне з найвідоміших досліджень в історії психології – експеримент «Терміти» Льюїса Термана, біографії зірок канадського хокею та звички селян минулого сторіччя… Переконайтеся, що слова «геній» більше не існує. Але поки у людей є здібності, наполегливість і фантазія - будуть неординарні. Станьте одним із них! 
Кн.1 The Ukrainians: Історії успіху [Текст] : 20 інтерв’ю про успіх, ініціативу та відповідальність. Кн.1 / Упор. Т.Прокопишин, В.Бєглов, І.Березніцька; Під ред. М.Савки, К.Міхаліциної; Передм. А.Куликова. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 256 с.
У книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrainians.org протягом першого року існування проекту «The Ukrainians» – онлайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність. 
Кн.2 The Ukrainians II: Історії успіху [Текст] : 20 інтерв'ю про успіх, ініціативу та відповідальність. Кн.2 / Упор., вст. сл. Т.Прокопишин, В.Бєглов, І.Березніцька; Під ред. М.Савки, К.Міхаліциної; Передм. А.Куликова. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. - 272 с.
Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі. Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які реалізуючи власні ідеї й проекти змінюють Україну на краще.
Бретт, Регіна. Бретт, Регіна.
Будь дивом: 50 уроків, як зробити неможливе можливим [Текст] : Видання для організації дозвілля / Бретт, Регіна ; Пер. з англ. В.Кучменко; Худож. Ю.Сорудейкіна. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 256 с.
Ця книжка – скарбниця історій, які захоп­люють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим! 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ