Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Пишаймося „своїми”!...або Новинки української літератури!

Поділіться цією сторінкою:

Сумуєш за книжковими новинками, але не можеш знайти гарну українську літературу? Бажаєш читати „своїх” та про „своє”? Або ти вважаєш, що українська література є менш захоплюючою та цікавою, ніж твори зарубіжних авторів? Спеціально для того, щоб переконати тебе, ми підібрали найновіші та найцікавіші книжки саме українських авторів!

Її називають найуспішнішою письменницею України (за версією журналу „Фокус”), її обличчя не сходить з екранів телевізорів та обкладинок журналів…10 років веде авторську рубрику у „Жіночому журналі”…За версією журналу „Viva” входить до числа найкрасивіших людей України...Здогадуєтесь, про кого мова?

Цікаво? Ми сподіваємось, що змогли викликати інтерес до сучасної української літератури, яка звичайно, не обмежується тільки цими виданнями. Запропоновані книги та інші цікаві твори українських авторів можна знайти в абонементному відділі нашої бібліотеки.

Звертайтесь та читайте українське!!!

1. Роздобудько, Ірен Віталіївна. Все, що я хотіла сьогодні... [Текст] : Літературно-художнє видання / Роздобудько, Ірен Віталіївна; Худож.-оформл. І.В.Осіпов. - Харків : Фоліо, 2012. - 154 с. - (Література). - ISBN 9789660342453 : (В обкл.)

2. Лузина, Лада (Кучерова, Владислава). Хочу замуж, или я не брошу курить ради тебя! [Текст] : Роман / Лузина, Лада (Кучерова, Владислава); Худож. П.Рыженко. - Харьков : Фолио, 2013. - 124 с. : ил. - ISBN 9789660359017 : (В пер.)

3. Лузина, Лада (Кучерова, Владислава). 13 женских проблем и способов их решения [Текст] : Роман / Лузина, Лада (Кучерова, Владислава); Худож. П.Рыженко. - Харьков : Фолио, 2013. - 124 с. : ил. - ISBN 9789660359000 : (В пер.)

4. Андрухович, Юрій. Трициліндровий двигун любові [Текст] : Літературно-художнє видання / Андрухович, Юрій, Дереш, Любко, Жадан, Сергій; Худож. О.Г.Жуков. - Харків : Фоліо, 2012. - 219 с. : ил. - (Графіті). - ISBN 9789660351011 : (В паліт.)

5. Курков, Андрій. Львівська гастроль Джимі Хендрікса [Текст] : Роман / Курков, Андрій; Пер. з рос. В.С.Бойка; Худож. О.Г.Жуков. - Харків: Фоліо, 2012. - 442 с. : ил. - ISBN 9789660358874 : (В паліт.)

6. Винничук, Юрій. Танго смерті [Текст] : Роман / Винничук, Юрій; Худож. О.М.Іванова. - Харків: Фоліо, 2013. - 348 с.: іл. - ISBN 9789660363144 : (В обкл.)

„13 женских проблем и способов их решения”  Звичайно про Ладу Лузіну та її нові книжки „13 женских проблем и способов их решения” та „Хочу замуж, или Я не брошу курить ради тебя”. Це унікальні посібники з жіночої психології, джерела мудрості та збірки корисних порад для жінок будь-якого віку! Адже всі ці питання – як бути привабливою, знайти кохання, збудувати щасливий шлюб та бути коханою, - хвилюють серця усіх жінок! Книги написані легкою мовою, так, ніби ви спілкуєтеся з найкращою подругою, та, в одночас, змушують замислитись над важливими питаннями, зробити власні висновки щодо кожної проблеми! Читайте та будьте щасливими!
„Палата №7” Наступна книжка - Л.Лузіна, С.Жадан „Палата №7”. Лірична, романтична та трішки філософська проза від вже відомої нам Лади Лузіної і Сергія Жадана, - поета, прозаїка, есеїста, автора багатьох книжок віршів та прози. Пошук себе у цьому світі, розчарування та любов, хитросплетіння різних життів та світів, - а простіше, - наше з вами життя, все це є у цій захоплюючій та надзвичайно чесній прозі. Читайте та насолоджуйтеся!
„Трициліндровий двигун любові” „Трициліндровий двигун любові” – збірка вибраних творів Ю.Андруховича, Л.Дереша, С.Жадана, які не друкувались в окремих виданнях. Вона, поза сумнівом, має ексклюзивний характер, оскільки у ній вміщено ранні „армійські” оповідання Юрія Андруховича, есеїстику Любка Дереша та представлено „свіжу” прозу Сергія Жадана. Це, насамперед, інтелектуальна проза, що розглядає різні сторони нашого життя, проблеми суспільства та людини у ньому, розвиток українців як нації та погляд на майбутнє нашої держави...Усім, кому не байдужа доля нашої країни, рекомендується!
„Все, що я хотіла сьогодні...” Книга Ірен Роздобудько „Все, що я хотіла сьогодні...” зачіпає до глибини душі. Уявіть, що в один день молода жінка дізнається, що сьогодні – останній день її життя, який вона мусить присвятити собі...Що вона зробить, якщо її життя замкнене на звичайних речах: дім, робота, чоловік? А всі мрії, бажання і почуття давно вкрилися кригою? Що вона зробить, якщо не звикла до вчинків? До сміливості бути собою?До відчуття щастя? Як прожити цей останній день? А ви ніколи не замислювались над цим?...
„Львівська гастроль Джимі Хендрікса” Курков А.Ю. „Львівська гастроль Джимі Хендрікса”. „У житті найцікавіше – це життя” – сказав одного разу Андрій Курков, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман, де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю та сюрреалізмом, - яскраве тому підтвердження.
„Танго смерті” Ю.Винничук „Танго смерті” – роман, який став переможцем конкурсу „Книга року ВВС-2012” і залишається однією із найгучніших літературних подій минулого року і є вершиною творчості письменника. Події у новому романі Юрія Винничука розгортаються двома сюжетними лініях. У довоєнному Львові і під час Другої світової війни четверо друзів – українець, поляк, німець та єврей, переживають різні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно, у наші дні, відбуваються інші події з іншими героями. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться, довідаєтесь у несподіваному фіналі

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ