Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Пишаймося „своїми”! Видатні українські спортсмени очима українських письменників!

Поділіться цією сторінкою:

Як досягти успіху у спорті та стати олімпійським чемпіоном?
Якими якостями треба володіти і які перешкоди подолати?
Що важливіше: талант, неймовірна працелюбність, наполегливість та сила волі, чи везіння й щасливий збіг обставин?
Ці питання хвилюють серця мільйонів юних спортсменів, які прагнуть здобути перемогу на найпрестижніших змаганнях світу – Олімпійських іграх та одержати золоту медаль.
І в кого ж шукати відповідей, як не у самих призерів-олімпійців? Пропонуємо вам підбірку книжок про життєвий шлях найвідоміших українських спортсменів, що змогли піднятися на вершину спортивного Олімпу та здобути найвищу нагороду. Вони з радістю поділяться із усіма шанувальниками спорту своїми секретами успіху, розкажуть, як долати перешкоди та досягати своєї мети, як сила волі змінює долю людини, як наполегливість та сумлінна праця винагороджується перемогою та визнанням, що немає меж для можливостей людського тіла, про надзвичайну силу духу, яку виховує спорт! Рекомендуємо всім небайдужим до спорту та самовдосконалення!   

Ви маєте можливість ознайомитись з книгами, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою:
вул. Льва Толстого, 49.
Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12
та в Електронному каталозі бібліотеки.
Футбол. Полный самоучитель.
У створенні цієї книги приймали участь експерти міжнародної школи футболу, у котрій займався сам Девід Бекхем! Цей самовчитель допоможе оволодіти технікою та тактикою футболу. Зрозумілі схеми і фотографії пояснюють нюанси різноманітних пасів, фінтів, ударів, передач, боротьби за м’яч і т.д. Надається інформація про основні правила гри, стандартні положення, удари від воріт, кутові, пенальті. Читачі дізнаються про стратегію футбольної гри – побудову нападу, позиційну гру, атаки зі штрафних та багато іншого.
Палій, Григорій Палій, Григорій «Національний олімпійський комітет України про баскетбол та Анатолія Поливоду, Сергія Коваленка, Олександра Сальникова, Олександра Білостінного, Олександра Волкова»
Анатолій Поливода – неперевершений центровий, володар багатьох золотих та срібних нагород СРСР, Європи та світу. Сергій Коваленко – олімпійський чемпіон, який був справжнім інтеліґентом у житті й на майданчику. Олександр Сальников – олімпійський чемпіон, який вражав умінням атакувати з найскрутніших положень. Олександр Білостінний – олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу, володар Кубку Іспанії. Олександр Волков – один із лідерів збірної СРСР, перший український баскетболіст, який заграв в НБА, засновник «БК Київ». Книга для любителів спорту, а також їхніх батьків.
Іванцова Міла Іванцова Міла «Заради мрії»
Чи важко займатися легкою атлетикою? Певно, що так. Цей спорт – для прудких і витривалих людей, які прагнуть жити насичено – всюди прибігти вчасно й отримати за це медаль і визнання. Коли Олена Говорова – героїня цієї книжки – у дитинстві почула від лікарів, що шлях у спорт для неї закритий, вона не зійшла з дистанції, навіть попри батьківські застороги. Наполеглива дівчинка з приморського містечка довела, що сила волі дужча за хворобу. Тож попереду в неї були олімпійські нагороди й успішна кар’єра…
Мащенко Олександр Мащенко Олександр «Національний олімпійський комітет України про легку атлетику та Володимира Куца, Юрія Сєдих, Валерія Борзова, Сергія Бубку, Наталію Добринську».
Зараз вони – відомі у цілому світі легкоатлети: Володимир Куц – зірковий стаєр, дворазовий олімпійський чемпіон; Юрій Сєдих – рекордсмен світу, олімпійський чемпіон з метання молота; Сергій Бубка – найкращий стрибун із жердиною, рівних якому немає й досі, президент НОК України; Наталя Добринська – олімпійська чемпіонка з найважчого виду легкої атлетики – багатоборства; Валерій Борзов – один із найшвидших українських спринтерів, олімпійський чемпіон, президент Федерації легкої атлетики України. Книга для маленьких спортсменів та любителів спорту, а також їхніх батьків.
Скоцень, Олександр Скоцень, Олександр «З футболом у світ. Спомини»
Він – це прекрасна футбольна легенда з 1930-х рр. XX століття. Його визнавали найкращим гравцем французьких чемпіонатів, а французькі ЗМІ захоплено писали про унікальне спортивне мистецтво, пойменовуючи його грандом європейського футболу – він перший український футбольний кондотьєр, чий талант було оцінено поза Україною. Про свою химерну долю і про футбол у ній написав цю цікаву книжку політичний емігрант Олександр Скоцень.
Палій Григорій Палій Григорій «Національний олімпійський комітет України про художню гімнастику та Ірину Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську, Анну Безсонову»
Читайте історії про дитинство Ірини Дерюгіної – єдиної українки, яка двічі поспіль ставала чемпіонкою світу; Олександри Тимошенко, яка здобула найголовнішу перемогу на Олімпіаді у Барселоні 1988 року; Олени Вітриченко, яка виграла свій перший турнір у 9 років; Катерини Серебрянської, яка тріумфувала 1996 року, коли поверталася із золотою медаллю з кожних змагань; Анни Безсонової, яка має найбільшу в історії художньої гімнастики України колекцію срібних та бронзових медалей. Книга для маленьких спортсменів та любителів спорту, а також їхніх батьків.
Ільченко Олесь Ільченко Олесь «Абсолютний чемпіон»
Дитиною Аня прийняла перше самостійне рішення – стати гімнасткою, як і мама. Тоді навіть батьки до нього особливо не прислухалися – сказано, мала ще, не розуміє, як важко доводиться професійним спортсменам. Але зовсім скоро саме мама стала першим тренером Ані Безсонової, а потім віддала доньку під опіку славетної Ірини Дерюгіної, з якою юна гімнастка вчилася долати всі перешкоди і прийшла до перших серйозних спортивних перемог.
Воронина Леся Воронина Леся «Смак олімпійського золота»
У кожного видатного спортсмена – своя історія успіху. Адже для того, щоб досягти великих перемог, недостатньо мати талант – його треба повсякчас розвивати, долаючи найрізноманітніші перешкоди й гартуючи характер. Так, як це зробила славетна олімпійська чемпіонка і чемпіонка світу з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська. Про її дитинство, сповнене гарячої жаги до спорту, захоплююче розповідає в цій книжці відома українська дитяча письменниця Леся Воронина

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ