Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Підбірка трилерів, які тримають в напрузі до кінця

серпень, 2019 р.

Людська психіка сповнена протиріч. Здавалося б, страх – дуже неприємне відчуття. Все життя ми прагнемо його уникати або боремося з ним. В той же час одним з найпопулярніших жанрів літератури у всьому світі є трилери.

Наше буденне життя, попри всю його напруженість, темп і стреси, надто монотонне, позбавлене яскравих емоцій. І саме трилери дають можливість вийти за межі звичного світу та пережити незвичайні гострі відчуття.

Якщо ви любите несподівані повороти сюжету і книги, переповнені загадками, то ця добірка для вас. Вони дадуть можливість самому скласти всі деталі та сюжетні лінії як пазл. До переліку увійшли історії, що лоскочуть нерви та піднімуть рівень адреналіну до максимуму. Рекомендуємо всім поціновувачам даного жанру.

​Гарпер, Джейн Гарпер, Джейн.
Посуха [Текст] = The Dry : Роман / Гарпер, Джейн ; Пер. з англ. Н.Тисовської. - К. : Нора-Друк, 2018. - 384 с.
Дія роману відбувається у маленькому австралійському містечку, яке має великі секрети. Отримавши повідомлення про трагічну загибель свого друга дитинства, федеральний агент Аарон Фок уперше за останні двадцять років приїжджає до рідного міста, щоб віч-на-віч зустрітися з демонами минулого. Двадцять років тому Фок разом з батьком був змушений нагально виїхати з дому, рятуючись від звинувачення у жорстокому вбивстві. На тлі найсильнішої за останнє століття посухи Фок у парі з місцевим детективом намагається з’ясувати, що ж насправді сталося з його другом. Але в маленькому місті кожен приховує свою таємницю, і хтось дуже не хоче, щоб Фок дізнався правду
Крауч, Джулія Крауч, Джулія.
Коханка її чоловіка [Текст] = Her Husband's Lover : Роман / Крауч, Джулія ; Пер. з англ. Р.Клочка. - К. : Нора-Друк, 2018. - 416 с.
Луїза втратила чоловіка і дітей. Вона хоче почати все з початку: нове помешкання, нова робота, нове кохання. Коханець Софі загинув в автокатастрофі, вона будь-що має захистити їхню спільну дитину. Ці дві жінки не зупиняться, доки одна з них не знищить іншу. Кожна має свою історію, але котра з них правдива? Майстриня психологічного трилеру занурює читача в емоційну гойдалку домашнього терору, і хтозна, чи подібне не відбувається десь зовсім поруч із вами?
Мілошевський, Зігмунт Мілошевський, Зігмунт.
Безцінний [Текст] : Роман / Мілошевський, Зігмунт ; Пер. з пол. Ю.Попсуєнко, М.Шагури. - К. : РІДНА МОВА, 2017. - 544 с. - (Сучасний польський роман).
У страшні часи Другої світової війни жодна європейська країна не могла бути впевненою в збереженні творів мистецтва у своїх музеях — Третій рейх старанно відбирав все цінне для своєї колекції. Як тільки війна закінчується, губернатор Ганс Франк ховає свої трофеї разом із секретом, який буде гарантувати йому безпеку та свободу. Серед них — картина Рафаеля Санті «Портрет Юнака». Багато років в музеї Кракова пустує рама для цієї картини, але одного разу надходить повідомлення про те, що картина знайдена. Але легальними способами її не повернути на законне місце...
Робертс, Нора Робертс, Нора.
І зайде сонце [Текст] = Come Sundown : Роман / Робертс, Нора ; Пер. з англ. М.Восковнюк. - К. : КМ-БУКС, 2018. - 584 с. : іл.
У Бодін Лонгбов насичене життя: величезний родинний бізнес із сотнею підлеглих, купа люблячих родичів і коханий чоловік. Завантаження на сто відсотків. Однак із появою примари з минулого і низкою вбивств, що сталися на території їхнього готелю, доведеться Бодін докласти ще більше зусиль
Стембридж, Джерард Стембридж, Джерард.
Що ж вона бачила [Текст] = What she saw : Роман / Стембридж, Джерард ; Пер. з англ. Н.Тисовської. - К. : Нора-Друк, 2018. - 320 с.
 Недарма Лану Тернер батьки назвали на честь уславленої актриси: її життя іноді трошки схоже на кіно. Хто ще міг би ні сіло ні впало зірватися в Париж, а там у готелі підглянути сцену, яка зовсім не призначалася для чужих очей? І тепер, замість насолоджуватися паризькими красотами, Лана змушена тікати, навіть достоту не знаючи, хто її переслідує і наскільки кровожерливі в нього наміри… Знаний ірландський драматург і прозаїк Джерард Стембридж запрошує любителів гостросюжетного жанру на карколомну екскурсію Парижем
Келли, Мэри Пэт Келли, Мэри Пэт.
Ирландское сердце [Текст] : Роман / Келли, Мэри Пэт. - Харьков : Книжный Клуб: "Клуб Семейного Досуга", 2018. - 592 с.
Нора Келли — молодая американка, в жилах которой течет ирландская кровь. Во время Великого Голода мать и сестра Норы покинули Ирландию и осели в США. А теперь Нора начинает новую жизнь в Париже и встречает там Питера Кили — того, кого искала всю жизнь, любящего и преданного мужа. Счастье длится недолго — до начала Первой мировой войны. Питер уехал помогать повстанцам в Ирландию, а Нора работает медсестрой в госпитале. Их пути расходятся, но чувства крепнут. Долгое время от Питера нет никаких вестей… Неужели они потеряли друг друга в этой буре страстей и войн? Суждено ли им встретиться вновь?
Лекберг, Камілла Лекберг, Камілла.
Крижана принцеса [Текст] : Роман / Лекберг, Камілла ; Пер. зі швед. І.Іванової. - Харків, 2018. - 352 с.
У Ф’єлльбацці споконвіку панували спокій і злагода. Таким майже ідеальним було рідне містечко молодої письменниці Еріки Фалк. Та одного разу тихе й розмірене життя Ф’єлльбакки зруйнувала моторошна подія: за загадкових обставин загинула подруга дитинства Еріки. Красуню Алекс знайшли з перерізаними венами у ванній. Від льодяного зимового повітря тіло дівчини перетворилося на кригу. Висновок поліції — самогубство. Але Еріка не вірить у це. Разом з місцевим детективом Патриком Еріка розпочинає власне таємне розслідування смерті «крижаної принцеси». Чи вдасться їм пробити тверду кригу старих сімейних секретів, головоломок і брехні, які міцно скували похмуре містечко Ф’єлльбакку? 
Макинтош, Клер Макинтош, Клер.
Позволь мне солгать [Текст] = Let Me Lie : Роман / Макинтош, Клер; Пер. с англ. О.Малой. - Харьков : Книжный Клуб: "Клуб Семейного Досуга", 2018. - 384 с.
Анне всегда казалось, что она хорошо знает своих родителей. Но внезапно Том и Кэролайн покончили жизнь самоубийством. Анна получает записку: в ней некто неизвестный намекает, что на самом деле ее родителей убили. А свидетельница, видевшая прыгающего с обрыва Тома, отказывается от своих показаний. Кто и зачем заставил ее сделать это? Однажды на пороге дома Анны появляется… ее мать Кэролайн...
Стивенс, Чеви Стивенс, Чеви.
Никогда тебя не отпущу [Текст] = Never Let You Go : Роман / Стивенс, Чеви ; Пер. с англ. В.Кольсуна. - Харьков : Книжный Клуб: "Клуб Семейного Досуга", 2018. - 384 с.
Одиннадцать лет назад Линдси с маленькой дочерью сбежала от своего мужа, тирана и ревнивца. Ей казалось, что она отпустила все свои страхи, начав новую жизнь: открыла собственный бизнес и даже встретила новую любовь. Но Линдси чувствует, что за ней следят. Кто-то все ближе и ближе подбирается к ней, угрожает её бойфренду, запугивает. А после проникает в дом… И самое страшное: дочь Софи оказывается в опасности. Линдси догадывается, кто стоит за этим. Тот, кто всегда говорил ей: «Я тебя слишком люблю, чтобы позволить тебе уйти». Тот, кто никогда ее не отпустит…
Тайге, Труде Тайге, Труде.
Пацієнт [Текст] = Pasienten : Роман / Тайге, Труде ; Пер. з норв. Н.Іваничук. - К. : Нора-Друк, 2018. - 384 с. - (Морок).
Той, хто називав себе Крезом, прожив у психіатричному закладі Дікемарка майже 50 років. Перед смертю він встиг прошепотіти доглядальниці: тут вбивають людей. Через кілька років за нез’ясованих обставин зникає Юлія — донька лікарки-хірурга цього закладу. Журналістка Кайса Курен перебуває у відпустці з догляду за дитиною. Вона скучила за роботою, тому на замовлення таємничого роботодавця охоче погоджується зібрати свідчення можливих свідків зникнення Юлії. Та коли роботодавця знайшли вбитим, Кайса розуміє, що її затягує у вир лихих подій

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ