Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Магічні» книжки до Нового року, або Як змінити життя на краще?

грудень, 2017 р.

У народі кажуть «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш»… У цьому прислів’ї дійсно міститься якась магія, бо Новий рік - це передчуття чогось нового, чогось кращого, приємних та найочікуваніших змін, які неодмінно мають статися у житті… Але щоб зміни дійсно відбулися, їх треба запросити у своє життя.

​Але як, запитаєте Ви? Усі зміни починаються з середини, тобто із певного настрою, позитивних думок, стану душі. І джерелом такого натхнення може стати гарна, вчасно прочитана книга.

Саме такі «магічно-мотивуючі» твори ми пропонуємо вам напередодні новорічних свят. Усі вони, як художні, так і популярні, наповнять Вас позитивом, жагою до життя, новими ідеями та мріями, надихнуть на творчість та приємні зміни. Кожна з цих книжок обов’язково підніме Вам настрій та викличе бажання діяти та змінювати життя на краще! Тому - обережно, зміни вже поруч!:)

Мартен-Люган, Аньес. Мартен-Люган, Аньес.
Щастя в моїх руках [Текст] = Entre mes mains le bonheur se faufle : Роман / Мартен-Люган, Аньес ; Пер. з франц. Л.Кононовича; Худож. О.Йориш. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 256 с.
У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм - зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття коханого чоловіка в’януть просто на очах. І, здається, вже ніщо не може цього змінити. А проте одного дня Іріса зважується на відчайдушну спробу оживити свою давню мрію. Так вона потрапляє до Парижа. Нові враження, нові люди, нове життя. Та чи зможе Іріса зберегти своє справжнє кохання? Чи зможе знайти себе справжню? Чи зможе прийняти виклик і вийти переможницею?
Сняданко, Наталія Володимирівна. Сняданко, Наталія Володимирівна.
Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма [Текст] : Роман / Сняданко, Наталія Володимирівна. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 544 с. Історія одного з найекстравагантніших членів імператорської родини Габсбурґів - Вільгельма, більше відомого в Україні за бойовим псевдонімом Василь Вишиваний. У романі його українську ідентичність розширено уявною - ймовірною - частиною біографії. У ній він не помирає у стінах Лук’янівської в’язниці, як відбулося насправді, а опиняється в радянському Львові, одружується, виховує сина й онуку, разом із дружиною, котра походила з давньої львівської родини, намагається пристосуватися до нової суворої дійсності
Казанжи, Зоя. Казанжи, Зоя.
Щось таке як любов [Текст] : Літературно-художнє видання / Казанжи, Зоя ; Пер. з рос. О.Думанської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 256 с.
Жінки з нової книжки Зої Казанжи мешкають поряд з нами. Вони закохуються й розчаровуються, наражаються на сучасні проблеми й утікають від минулих, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в’яжуть шкарпетки, слухаються своїх мам і повстають проти їхнього деспотизму. При жінках – чоловіки теж різні: рішучі й боязкі, хитрі й простодушні, занедбані обставинами й успішні, егоїсти й щиросердні. Найчастіш уживане в оповідях слово «життя». І це зрозуміло, адже у житті, кажуть мудрі люди, як на довгій ниві: не пройдеш, ноги не вколовши.
Грін, Джон. Грін, Джон.
Най сніжить [Текст] : Три романтичні історії на свята: Повісті / Грін, Джон, Джонсон, Морін, Міракл, Лорін ; Пер. з англ. Г.Гнедкової. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 304 с. : іл.
Завдяки трьом популярним підлітковим авторам ця книжка випромінює святкову магію. Три автори - три чудово поєднаних між собою оповідки про кохання, романтику і поцілунки, від яких аж подих перехоплює
Гейман, Ніл. Гейман, Ніл.
Зоряний пил [Текст] : Роман / Гейман, Ніл ; Пер. з англ. Д.Кушніра; Під ред. В.Александрова. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 240 с. : іл.
Трістран пообіцяв повернути зірку, що впала з неба. Він вирушає у подорож, щоб здійснити бажання коханої, прекрасної Вікторії Форестер - і опиняється у зачарованому світі, що лежить за муром простого англійського селища. "Зоряний пил" - безмір пригод і магії, прекрасна казка майстра художнього слова Ніла Ґеймана, що полюбилася багатьом читачам. За мотивами книжки відзнято легендарну кінострічку.
Любов така. Віч-на-віч [Текст] : Проза / Авт-упор. В.Г.Даниленко; В.І.Теремко, О.А.Чупа; Під ред. Г.А.Теремко. - К. : ВЦ "Академія", 2017. - 224 с. : іл.
«Любов така» - збірка оповідань, новел та етюдів, об’єднаних під однією палітуркою вічними темами любові та людини, «яка ненаситно любить, шукає любов, квітне в ній і карається нею». Це особлива проза, яка відкриває світ почуттів, які здатні окрилювати і знищувати. Напевно немає такого письменника, щоб не брався за цю невичерпну тему. «Несмілива й відчайдушна, ніжна і жорстока, шляхетна і зухвала, мовчазна і багатослізна - якою тільки не буває вона». Автори збірки, відомі письменники і літератори-дебютанти, презентують оригінальні історії любові, заглиблюються у психологію героїв, вловлюють їх переживання, художньо транслюють піднесення і відчай, пристрасть і розчарування, радість і біль
Мойєс, Джоджо. Мойєс, Джоджо.
До зустрічі з тобою [Текст] = Me Before You : Роман / Мойєс, Джоджо ; Пер. з англ. Н.Хаєцької. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 384 с.
Екранізація роману від студії Metro-Goldwyn-Mayer! Зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після жахливої аварії він не зможе жити на повну силу і хотів припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що за кілька хвилин у його життя увірвуться радість і кохання, ім’я яким - Лу…
Кемерон, Джулія. Кемерон, Джулія.
Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості [Текст] : Літературно-художнє видання / Кемерон, Джулія ; Пер. з англ. Т.Савчинської. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 352 с. - Список літератури: с.343. - Вступ: с.11; Додаток: с.333.
Якщо ви перебуваєте у творчій кризі, не бачите, куди рухатися далі та як реалізувати свій творчий потенціал, ця книжка допоможе подолати внутрішні та зовнішні перешкоди і відкрити у собі митця. «Шлях митця» Джулії Кемерон - це практичний курс, розрахований на 12 тижнів щоденних занять, що допоможе митцю-початківцю, а ним може стати кожен, розгледіти і розбудити в собі нові, несподівані таланти, приспані скептицизмом, насмішками, некомпетентною критикою та різними комплексами
Шер, Барбара. Шер, Барбара.
Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти [Текст] : Популярне видання / Шер, Барбара, Сміт, Барбара ; Пер. з англ. О.Зосімової; Худож. О.Кізуб. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 432 с.
Якщо ви прагнете змінити своє життя на краще, але не визначилися, у який бік рухатися, якщо відчуваєте у собі приховані таланти і маєте заповітні мрії - ця книга саме для вас. Барбара Шер - хрещена мати коучингу, а загальний наклад її семи бестселерів сягнув кількох мільйонів примірників! Зіркове продовження «Мистецтва мріяти» і бестселер за версією New York Times «Мрій правильно» - для тих, хто мріє про справжній успіх і гідне життя. Які бажання ви приховуєте? Чому не наважуєтеся мріяти - через критику, невиправдані сподівання близьких, вигадані зобов’язання, біль нещастя чи відсутність підтримки? Перевірені мільйонами читачів практичні поради і стратегії, цікаві історії реальних людей допоможуть з’ясувати це. Ця книжка не має на меті зробити з вас іншу людину - вона покаже, як саме змінити життя на краще: налагодити особисті стосунки, здобути гідну роботу, творчо реалізуватися, навчившись мріяти правильно! 
Гілберт, Елізабет. Гілберт, Елізабет.
Велика магія. Творче життя без страху [Текст] = Big Magic : Роман / Гілберт, Елізабет ; Пер. з англ. Г.Лелів. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 254 с.
Елізабет Ґілберт - авторка світових бестселерів «Їсти, молитися, кохати» й «Природа всіх речей» - з нестримною енергією і витонченим гумором розповідає про те, як навчитися жити творчо й отримувати від цього насолоду. Вона переконана, що творчість - це дар, і тільки від нас залежить, чи ми ним скористаємось. Та не чекайте тут практичних порад на зразок тих, як збудувати блискучу кар’єру в царині мистецтва. Адже письменниця вважає, що всі ми - люди творчі, тому шукає відповіді на питання, які хвилюють кожного. Що таке покликання?. Чи мусить справжній митець страждати?. Чому не варто перетворювати творчість на професію?.. Як не зациклюватися на невдачах?. Куди втікають ідеї?. Чому допитливість важливіша за пристрасть? Яка причина того, що інколи так важко порозумітися з натхненням?. І все це - в дотепних історіях про пошук себе і в оповідках про життя знаменитостей
Кови, Стивен Р. Кови, Стивен Р.
12 важелів успіху [Текст] = Primary Greatness. The 12 Levers of Success : Літературно-художнє видання / Кови, Стивен Р. ; Пер. з англ. Р.Клочка. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. - 208 с. : іл. - Передмова: с.7; Вступ: с.11; Останнє інтерв'ю зі Стівеном Р.Кові: с.194;
Головна людська велич, на думку автора, - це успіх, який відображає справжність особи. Натомість зовнішні ознаки успіху - суспільне становище, популярність, імідж - це суть другорядної величі. Справжня велич - внутрішня, її іноді важко помітити зовні, це основа людської особистості. У цій книжці Кові описує, як пройти важливий шлях від одержимості другорядною величчю до зосередження на головній, дотримуючись істинних принципів - 12 важелів, аби досягти справжнього успіху
Браун, Брене. Браун, Брене.
Стань сильнішим [Текст] = Rising Strong : Популярне видання / Браун, Брене ; Пер. з англ. А.Анкасової. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 288 с.
Як «прочитати» власні емоції, навчитися обговорювати їх із близькими?
Як реагувати на критику щодо себе? Як звестися на ноги після поразки для другого шансу? «Стань сильнішим» - книга про те, як знайти в собі мотивацію та сили пережити життєві негаразди й втрати

Запропоновані книги чекають на Вас у нашій бібліотеці

Відвідайте нас за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12

та в Електронному каталозі бібліотеки

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ