Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Коти-вояки та морські пригоди. Пригоди починаються в бібліотеці

лютий, 2019 р.

Як подарувати дитині океан щастя, навчити командному духу, волі до перемоги і мужнім вчинкам? Наші книги навчають жити за законами честі, братерства і відданості.

Яскрава і цікава книга принесе радість, знання, інтерес до життя.

Книги й досі серед найбажаніших подарунків для кмітливих і креативних малюків.

Чудові книги, подаровані читачами нашій бібліотеці, нададуть можливість прочитати повні цикли цікавих і відомих авторів із-за кордону.

                                                    

Вільні коти-вояки починають пригоди!

Коти-вояки - серія романів про пригоди диких котів і про те, як вони виживають на своїй території, написана Кейт Кері і Черіті Болдрі спільно з редактором Вікторією Холмс і письменницею Тай Сазерленд, видана під загальним псевдонімом Ерін Хантер, а також автором і художником коміксів Деном Джоллі.

Книжки проведуть вас найпотаємнішими стежками світу котів-вояків, познайомлять із найвидатнішими провідниками та медикішками, навчать вояцьких правил та бойових прийомів і розкриють вражаючі секрети.

Книжки про котів-вояків займають винятково провідні позиції в світових книжкових рейтингах!

Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, що живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них, пригоди починаються!..

Чесні пірати вже поруч!

Марко Інночетті та Сімоне Фраска занурять вас у незвичайні морські пригоди на таємничому фрегаті піратів і навчать юних цінувати дружбу.

Приєднуйся - пригоди починаються! Заходьде до бібліотеки (вул. Л.Толстого, 49)

Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: На волю! [Текст] : Роман. Кн.1 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 304 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються).
Сюжет першої книги розповідає про життя домашнього кошеняти, яке вирішило втікти від своїх господарів на волю. У хащах незайманого лісу дикі племена котів відчайдушно змагаються за свою територію і за право вижити. Що станеться з рудим хатнім котиком, який опинився в самісінькому центрі цих котячих війн? Тут його точно ніхто не погладить по загривку і не нагодує смачною їжею. У нього є вибір: або повернутися назад і бути живою іграшкою, або випустити на волю свої дикі інстинкти і стати справжнім вояком Клану…
Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: Вогонь і крига [Текст] : Роман. Кн.2 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 336 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються).
Друга книга серії світового бестселеру - продовження історії хатнього котика Рудька. Він залишив тепле і затишне життя домашньої кицюні. Тепер він - Вогнесерд, вояк Громового Клану диких котів. Полювання у лісових хащах, запеклі бійки з ворогами, ночівля під зоряним небом і повна свобода, яку ніхто не обмежує… Про що ще можна мріяти? Та чомусь Вогнесерд все частіше згадує своє минуле. Там були любов, тепло, ласка, а зараз навколо нього - холодна байдужість, нерозуміння і навіть неприхована ненависть. Чи стане він врешті своїм для Клану, за який ладен віддати власне життя?..
Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: Ліс таємниць [Текст] : Роман. Кн.3 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 336 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються).
Досвідченому і хороброму Вогнесерду вдалося перемогти жорстокого ворога, але разом з тим він втратив свого вірного найкращого товариша; йому вдалося отримати владу та досягти визнання у своєму Громовому клані, але він зіткнувся із самотністю. Після виру подій таємне в клані стало відомим, але ця правдива інформація виявилася надто жорстокою для всіх. Вода та кров змили назавжди сліди минулого, зараз на Вогнесерда та його друзів по клану чекають нові небезпечні випробування, і наш герой ще не раз доведе свою хоробрість, кмітливість та винахідливість...
Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: Здіймається буря [Текст] : Роман. Кн.4 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 336 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються)
Вогнесерд став воєводою, але далеко не всі коти у захваті від цього. У Клані вже починають ходити чутки про те, що його воєводство стане передвісником жахливих подій. Як тут не позбутися віри у власні сили? До того ж, Вогнесерд залишився без підтримки найкращого друга, без порад мудрого вчителя, а власний учень зрадив його і зник у світі Двоногів. Але найбільше випробування ще попереду: у диких лісових хащах зачаївся давній ворог, який палає жагою помсти...
Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: Небезпечний шлях [Текст] : Роман. Кн.5 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 336 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються).
Клан ще не оговтався після великої пожежі, а на нього вже знову чекає небезпечне випробування. У прадавньому лісі оселилося зло. Щось невідоме і надзвичайно жорстоке полює на котів - щось, перед чим безсилі пазурі та зуби наймогутніших вояків. Зореклан намагається попередити Вогнсерда і Синьозірку про небезпеку. Та чи зможугь вони прислухатися до голосу пращурів і подолати власну ворожнечу, щоб урятувати Клан?..
Гантер, Ерін Гантер, Ерін.
Коти-вояки: Темні часи [Текст] : Роман. Кн.6 / Hunter, Erin ; Спільн. авт.: Кері, Кейт; Болдрі, Черіт; Пер. з англ. К.Дудки, О.Українця; Худож. О.Панченко. - Х. : Видавництво АССА, 2019. - 320 с. : іл. - (Коти-вояки, Пророцтва починаються).
Новий провідник Громового Клану разом із даром дев’яти життів отримує від пращурів-вояків загрозливе застереження: «Лев із тигром зустрінуться в битві, і кров запанує над лісом»., Що означають пророчі слова Зореклану? Намагаючись розгадати цю загадку, Вогнезір робить усе можливе, аби захистити Громових котів від жорстокої помсти давнього ворога. Та він навіть і не підозрює, що тепер у його лапах не тільки майбутнє власного Клану, але й усього лісу...
Інноченті, Марко Інноченті, Марко.
Пірати Острова Туманів [Текст] : Для дітей молодшого шкільного віку. Кн.1 / Інноченті, Марко ; Худож. С.Фраска; Пер. з рос. М.Верховень. - Харків : Прінт-Сервіс, 2011. - 128 с. : іл. - (Капітан Фокс).
Таємничий фрегат. Чесний і відважний капітан. Дуже незвичайна історія про піратів… і дружбу. Ріккі Рет – маленьке мишеня з відважним серцем. Через підступ жахливих змій, він опинився сам-один на плоту у відкритому морі. Його врятували пірати з фрегата «Хамелеон»…
Перегортаючи сторінку за сторінкою, ви будете у захваті від неймовірної мужності і винахідливості бравої команди і сили духу маленького Ріккі, який нарівні з бувалими моряками протистоїть каверзам підступних і жорстоких рептилій Імперії Великої Ящірки.
Інноченті, Марко Інноченті, Марко.
Привид Семи Морів [Текст] : Для дітей молодшого шкільного віку. Кн.2 / Інноченті, Марко ; Худож. С.Фраска; Пер. з рос. М.Верховень. - Харків : Прінт-Сервіс, 2011. - 128 с. : іл. - (Капітан Фокс).
Цікаво, чому на оці капітана Фокса чорна пов'язка? І чому він так сумно вдивляється в нічне море? Серце пірата щось приховує. Дуже скоро маленький Ріккі Рет дізнається таємницю. Однієї місячної ночі він зустріне загадкова істота, яка підніметься з безодні Семи Морів ...
Познайомившись із Ріккі Ретом - безстрашним мишеням з добрим і відданим серцем, ви вже не зможе відірватися від захопливих пригод головного героя, що волею долі став членом піратського екіпажу під проводом шляхетного капітана Фокса.
Інноченті, Марко Інноченті, Марко
Підземне чудовисько [Текст] = Il Mostro Sotteranneo : Для дітей молодшого шкільного віку. Кн.3 / Інноченті, Марко ; Худож. С.Фраска? G/Nehsys; Пер. з рос. М.Верховень. - Харків : Прінт-Сервіс, 2011. - 128 с. : іл. - (Капітан Фокс).
Перш ніж вирушити в далеке плавання, Ріккі Рет зі своїми друзями висідає в Порто-Ретто. Але замість довгожданого побачення з родиною на нього чекає ворожий полон і бридке ненажерливе чудовисько! Здається, цього разу порятунку вже не буде…
Інноченті, Марко Інноченті, Марко.
Острів доктора Тупіморта [Текст] = L'Isola del Doctor Topimort : Для дітей молодшого шкільного віку. Кн.4 / Інноченті, Марко ; Худож. С.Фраска; Пер. з рос. М.Верховень. - Харків : Прінт-Сервіс, 2011. - 128 с. : іл. - (Капітан Фокс).
Фрегат «Хамелеон» борознить хвилі Семи Морів з єдиною метою: допливти до Острова Забуття. Але шлях до острова лежить через володіння підступного, злого і надзвичайно жорстокого доктора Топіморта.
Інноченті, Марко Інноченті, Марко.
Фрегат "Хамелеон" [Текст] : Для дітей молодшого шкільного віку. Кн.5 / Інноченті, Марко ; Худож. С.Фраска; Пер. з рос. М.Верховень. - Харків : Прінт-Сервіс, 2011. - 128 с. : іл. - (Капітан Фокс).
Нерозгадані таємниці, як ніщо інше, привертають увагу відважних героїв. Допитливого й сміливого мишеня Ріккі Рета зацікавили дивні події, що відбуваються на борту фрегата «Хамелеон». Разом з капітаном Фоксом йому належить розкрити безліч загадок і докопатися до істини. У перервах між рок-концертом, абордажем і нетравленням шлунка маленькому піратові вдасться розгадати таємницю, яка вже давно не дає йому спокою. Звичайно, не обійшлося й цього разу без ризикованих пригод згуртованої команди піратів. ...

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ